dodano: 2023-01-24 10:39 | aktualizacja:
2023-01-24 14:36
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eurosport 1
1:00 Tenis: Australian Open:
Magda Linette -
Karolina Pliskova
3:00 Tenis: Australian Open:
Aryna Sabalenka - Donna Vekic
04:30 Tenis: Australian Open:
Ben Shelton - Tommy Paul
09:30 Tenis: Australian Open:
Andriej Rublow - Novak Djokovic
13:45 Snooker: Shoot Out:
Dzień 1
16:00 Snooker: Shoot Out:
Dzień 1
18:30 Żeglarstwo: Volvo Ocean Race:
Zawody
20:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Schladming:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
21:45 Snooker: Shoot Out:
Dzień 1
Eurosport 2
10:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kronplatz:
1. przejazd slalomu giganta kobiet
13:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kronplatz:
2. przejazd slalomu giganta kobiet
15:00 Kolarstwo szosowe: Challenge Mallorca:
Etap 1
17:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Schladming:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
19:15 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Program krótki solistów
21:00 Golf: PGA Tour, San Diego:
1. runda
Polsat Sport Premium 1
20:30
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Sir Sicoma Monini Perugia - SWD Powervolleys Düren
Polsat Sport Premium 2
19:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Program krótki solistów
Polsat Sport Premium 3
20:00
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Cucine Lube Civitanova - Knack Roeselare
Polsat Sport Premium 4
20:30
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Decospan VT Menen - CEZ Karlovarsko
Polsat Sport Premium 5
20:00
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Montpellier HSC VB - Vojvodina NS Seme Nowy Sad
Polsat Sport Premium 6
20:00
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Tours VB - SL Benfica
Polsat Sport
12:15 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Program krótki par sportowych
15:30
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Halkbank Ankara - Hebar Pazardżik
17:45
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Jastrzębski Węgiel - VFB Friedrichshafen
20:20
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trentino Itas
Polsat Sport Extra
15:45 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Ceremonia otwarcia
16:45 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Program krótki solistów
19:30
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Berlin Recycling Volleys - Aluron CMC Warta Zawiercie
Polsat Sport Fight
21:00 Piłka nożna: Eredivisie:
Feyenoord - NEC Nijmegen
Polsat Sport News
18:00
Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Ziraat Bank Ankara - ACH Volley Lublana
20:00 Koszykówka mężczyzn: EuroCup:
WKS Śląsk Wrocław - Veolia Towers Hamburg
Super Polsat
20:00 Koszykówka mężczyzn: EuroCup:
WKS Śląsk Wrocław - Veolia Towers Hamburg
TVP Sport
10:15 Biatlon: Mistrzostwa Europy:
Bieg indywidualny kobiet
Komentarz: Piotr Sobczyński
14:00 Biatlon: Mistrzostwa Europy:
Bieg indywidualny mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński
20:00
Piłka nożna: Copa del Rey:
FC Barcelona - Real Sociedad
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
23:00
Piłka nożna: Copa del Rey: (od 2 połowy)
CA Osasuna - Sevilla FC
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński
Viaplay
13:00
Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Urugwaj - Algieria
15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Arabia Saudyjska - Maroko
18:00
Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Dania - Węgry
Komentarz: Piotr Dębowski, Maciej Majdziski
18:00
Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Norwegia - Hiszpania
Komentarz: Tomasz Górski
18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Korea Południowa - Macedonia Północna
18:30
Piłka nożna: Bundesliga:
1. FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki
20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayer 04 Leverkusen - VfL Bochum 1848
20:30
Piłka nożna: Bundesliga:
SC Freiburg - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban
20:30
Piłka nożna: Bundesliga:
FC Augsburg - Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Kamil Kania, Radosław Gilewicz
20:30
Piłka nożna: Bundesliga:
SV Werder Brema - 1. FC Union Berlin
Komentarz: Rafał Kędzior, Dominik Kania
20:30
Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Francja - Niemcy
Komentarz: Mateusz Juza, Grzegorz Tkaczyk
20:30
Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Szwecja - Egipt
Komentarz: Szymon Ratajczak, Tomasz Rosiński
20:30
Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Chile - Tunezja
20:45
Piłka nożna: Carabao EFL Cup:
Nottingham Forest - Manchester United
01:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - New York Islanders
01:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - New York Rangers
02:30 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Carolina Hurricanes
03:30 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Columbus Blue Jackets
04:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Vancouver Canucks
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.