reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Zbrodnie w lutym w CI Polsat

dodano: 2023-01-24 17:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W lutym br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „48 godzin” (sezon 24.), „Mordercze związki” (sezon 4.) i „R. Kelly: jego wszystkie ofiary” (sezon 3.).

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w lutym br. na widzów kanału Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) czekać będą nowe odcinki programu „Mordercze związki” (sezon 4.), poświęconego autentycznym zbrodniom w których ofiarą zabójcy pada jego współmałżonek, a także nowa odsłona programu „48 godzin” (sezon 24.), w którym obserwujemy pracę śledczych z Wydziału Zabójstw w czasie wspomnianych kluczowych dwóch dni po odkryciu zbrodni. Widzowie poznają także finałową część serii „R. Kelly: jego wszystkie ofiary” (sezon 3.), która pomogła postawić piosenkarza Roberta Sylvestera Kelly'ego „R. Kelly'ego” przed wymiarem sprawiedliwości.

Luty 2023 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„48 godzin” 24 („The First 48” 24)
emisja: w czwartki o 22:00

W medycynie nazywają to kluczową godziną. W śledztwie kryminalnym pierwszymi dwiema dobami. Każdy detektyw potwierdzi, że jeśli w tym czasie policja nie wpadnie na trop podejrzanego, szanse na schwytanie go spadają o połowę. „48 godzin” to reality show, którego konwencja przywodzi na myśl dramat telewizyjny. Widzowie obserwują pracę śledczych z Wydziału Zabójstw w czasie wspomnianych kluczowych 48 godzin. W każdym odcinku śledzą losy detektywów z różnych Wydziałów Zabójstw, którzy starają się rozwiązać sprawy w ciągu pierwszych 48 godzin, podczas gdy czas nieubłaganie ucieka (więcej tutaj).

„Mordercze związki” 4 („Meet Marry Murder” 4)
emisja: we wtorki (od 14 lutego br.) o 21:00

Program poświęcony autentycznym zbrodniom koncentruje się na najbardziej powszechnemu rodzajowi morderstwa - kiedy ofiarą zabójcy pada jego współmałżonek. Kobiety giną z rąk swoich partnerów częściej niż z rąk innych sprawców. W przypadku mężczyzn bardziej prawdopodobne jest, że ich zabójcą będzie przyjaciel lub znajomy, ale na drugim miejscu wrogich im osób jest żona. Program przedstawia postaci, które wszyscy znamy: siostry, braci, przyjaciół, dzieci, rodziców, kolegów ze szkoły czy pracy. Wszyscy są świadkami naszego życia. Przedstawiane miejsca też okazują się mieć znaczenie. To może być ratusz, szkolna sala, gdzie para poznała się na potańcówce, czy restauracja, do której poszła na pierwszą randkę albo klub, kościół, w którym zabiły im weselne dzwony, czy szpital, w którym na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Zwyczajne życie staje się tłem tragicznych wydarzeń. Widzimy jak początkowe wzajemne zauroczenie stopniowo ustępuje miejsca niechęci i sporom. Jak się przekonamy, nierzadko banalne problemy stają się źródłem niepohamowanej nienawiści (więcej tutaj).

„R. Kelly: jego wszystkie ofiary” 3 („Surviving R.Kelly part III”)
emisja: w poniedziałki (od 27 lutego br.) o 22:00

„R. Kelly: jego wszystkie ofiary” to serial dokumentalny poświęcony historii piosenkarza Roberta Sylvestera Kelly'ego „R. Kelly'ego”. Popularność przyniosły mu nie tylko dokonania muzyczne, ale też opinia uwodziciela. Cieniem na jego karierze kładą się pogłoski o przestępstwach na tle seksualnym, a nawet pedofilii. Jak czytamy w opisie, pomimo obciążających go dowodów i zeznań licznych świadków do dzisiaj R. Kelly nie usłyszał wyroku skazującego. W serialu przedstawiono wypowiedzi domniemanych ofiar artysty, a także osób z jego bliskiego otoczenia, które miały doświadczyć lub być świadkami jego zachowań. Podają one nowe fakty świadczące o tym, że R. Kelly miał dopuszczać się aktów przemocy seksualnej, psychicznej i fizycznej. Widzowie po raz pierwszy będą mieli możliwość poznania ich historii. To finałowa część serii, która pomogła postawić piosenkarza przed wymiarem sprawiedliwości (więcej tutaj).
 
Faith Rodgers, Jerhonda Pace i Asante McGee w programie „R. Kelly: jego wszystkie ofiary”, foto: A+E Networks
Faith Rodgers, Jerhonda Pace i Asante McGee w programie „R. Kelly: jego wszystkie ofiary”, foto: A+E Networks
Kelly Cochran w programie „Mordercze związki”, foto: A&E Television Networks
Kelly Cochran w programie „Mordercze związki”, foto: A&E Television Networks
Kelly Cochran w programie „Mordercze związki”, foto: A&E Television Networks
Kelly Cochran w programie „Mordercze związki”, foto: A&E Television Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...