reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TivùSat wejdzie do płatnej telewizji?

dodano: 2023-01-26 19:03
autor: RO | źródło: digital-news.it

Italia flaga na twarzy tivusat 360px Włoska organizacja sportowa Lega Calcio rozpoczyna śledzenie procesu, który doprowadzi do kolejnego przetargu Serie A, a tym samym przyznania praw telewizyjnych do transmitowania najlepszej włoskiej piłki nożnej na trzy sezony 2024-2027. Sky i DAZN najprawdopodobniej staną na czele tych transmisji, ale pojawia się kolejny pomysł, na którym mogłaby skorzystać bezpłatna platforma TivùSat.

hollex.pl
Tivusat card hollex CAM CI+ 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wśród krążących spekulacji jest stworzenie kanału telewizyjnego Serie A i rozpowszechnienie jego na platformach.

Płatny model, który mógłby zainteresować operatora TivuSat, bo technicznie przecież jest przygotowany do płatnej dystrybucji kanałów. To nie przypadek, że w ostatnich dniach darmowa platforma satelitarna zwróciła się do swoich użytkowników z kwestionariuszem mającym na celu zbadanie ich zainteresowania wielką piłką nożną w trybie płatnym.

Organ regulacyjny AGCOM w wytycznych do przetargu Lega Calcio rekomenduje jak najszerszą dystrybucję meczów wśród użytkowników, przestrzeganie standardów regularności usług i jakości transmisji, mówi prezes TivùSat, Alberto Sigismondi.
 

Docieramy przez satelitę do całego terytorium Włoch, z doskonałą jakością obrazu, która sięga do 4K i nie stwarzamy żadnych problemów z pojemnością dla nadawców. Mamy również solidną bazę użytkowników z prawie 5 milionami aktywnych kart. Jeśli zostałyby stworzone warunki do transmisji mistrzostw w nadchodzących latach poprzez prowadzenie kanału Lega Serie A na naszej platformie, to dlaczego mielibyśmy odmówić. Jesteśmy na to gotowi. Dodam, że byłaby to doskonała okazja do rozwoju. Jednak kolejny przetarg już w drodze, więc jeśli nawet kanał Lega Serie A nie pojawi się, to TivùSat pozostanie idealnym miejscem na satelicie jako gracz, któremu należy przyznać prawa telewizyjne do meczów i który będzie chciał dotrzeć nawet z transmisją 4K do każdego zakątka kraju

- podsumowuje Alberto Sigismondi. 

Źródło: digital-news.it 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...