reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Pokusa” - film prezenterki Polo TV w kinach

dodano: 2023-01-27 23:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: Monolith Films/satkurier.pl

Monolith Films „Pokusa” Od piątku, 27 stycznia br. w kinach widzowie będą mogli oglądać polski film „Pokusa”. Producentem filmu jest Lightcraft, a dystrybutorem Monolith Films. Występują Helena Englert, Joanna Liszowska, Sabina Karwala, Ewa Ekwa, Klaudia El Dursi, Sabina Karwala, Katarzyna Sowińska, Katarzyna Kraszewska, Edyta Folwarska, Aleksandra Ciupa, Ewa Lewandowska, Magdalena Wójcik, Monika Figura-Krycka, Natalia Szczypka, Jagoda Jasnowska, Lila Łabanowska, Susanna Giovanardi, Marek Włodarczyk, Jerzy Rogalski, Lech Dyblik, Łukasz Dedyński, Iwo Łabanowski, Piotr Więcławski „Vienio”, Piotr Stramowski, Piotr Głowacki i Andrea Preti.

Monolith Films „Pokusa”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Pokusa” to ekranizacja bestsellera Edyty Folwarskiej, w reżyserii Marii Sadowskiej - twórczyni filmów „Dziewczyny z Dubaju” oraz „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”.

Jak czytamy w opisie, Edyta Folwarska, prezenterka Polo TV (Grupa Polsat Plus), która jak nikt zna tajemnice polskiego establishmentu i show-biznesu, pokaże widzom ich mroczną stronę bez żadnej cenzury. Jej książka „Pokusa” rozbudziła wyobraźnię setek tysięcy kobiet. Film rozpali je do czerwoności. Gwiazdorska obsada w skandalizującej historii młodej, ambitnej dziewczyny, która podążając za marzeniami wkracza za kulisy świata pięknych i bogatych. Pozna tam skrzętnie ukrywane sekrety celebrytów, sportowców, ludzi biznesu. Bezkompromisowa Maria Sadowska swoim filmem nie wywoła skandalu. „Pokusa” to opowieść tak śmiało przekraczająca granice, że rozpęta w Polsce prawdziwą rewolucję obyczajową.

Oparta na faktach historia, w której atrakcyjna i ambitna Inez (w tej roli Helena Englert) od zawsze marzy o karierze dziennikarki. Gdy dostaje pracę w popularnym serwisie śledzącym życie gwiazd sportu i ekranu, wydaje jej się, że wielki świat ma na wyciągnięcie ręki. Nie spodziewa się jednak jak dalece różni się on od jej wyobrażeń i jak bardzo może być niebezpieczny dla młodej, niedoświadczonej kobiety. Jej szef Filip (Andrea Preti) jest co prawda niezwykle atrakcyjnym mężczyzną, ale traktuje Inez jak dziewczynę na posyłki. Natomiast jej idol Maks (Piotr Stramowski), piłkarz u szczytu sławy, okazuje się czarującym, ale niepokojąco tajemniczym facetem. To właśnie o nim Inez ma napisać swój pierwszy materiał. W tym celu przez trzy dni ma nie odstępować go na krok. To co zobaczy, przeżyje i poczuje będzie jednak musiała zachować tylko dla siebie. Chyba, że znajdzie w sobie odwagę, by wywołać skandal, który wstrząśnie całym krajem (więcej tutaj).

Reżyserką filmu „Pokusa” jest Maria Sadowska, autorami scenariusza są Edyta Folwarska i Tomasz P. Chenczke, a za zdjęcia odpowiadał Jeremi Prokopowicz. W obsadzie znaleźli się Helena Englert, Joanna Liszowska, Sabina Karwala, Ewa Ekwa, Klaudia El Dursi, Sabina Karwala, Katarzyna Sowińska, Katarzyna Kraszewska, Edyta Folwarska, Aleksandra Ciupa, Ewa Lewandowska, Magdalena Wójcik, Monika Figura-Krycka, Natalia Szczypka, Jagoda Jasnowska, Lila Łabanowska, Susanna Giovanardi, Marek Włodarczyk, Jerzy Rogalski, Lech Dyblik, Łukasz Dedyński, Iwo Łabanowski, Piotr Więcławski „Vienio”, Piotr Stramowski, Piotr Głowacki i Andrea Preti.

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Piotr Stramowski, Andrea Preti i Helena Englert na plakacie promującym kinową emisję filmu „Pokusa”, foto: Monolith Films
Piotr Stramowski, Andrea Preti i Helena Englert na plakacie promującym kinową emisję filmu „Pokusa”, foto: Monolith Films
Helena Englert na plakacie promującym kinową emisję filmu „Pokusa”, foto: Monolith Films
Helena Englert na plakacie promującym kinową emisję filmu „Pokusa”, foto: Monolith Films
Piotr Stramowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „Pokusa”, foto: Monolith Films
Piotr Stramowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „Pokusa”, foto: Monolith Films
Andrea Preti na plakacie promującym kinową emisję filmu „Pokusa”, foto: Monolith Films
Andrea Preti na plakacie promującym kinową emisję filmu „Pokusa”, foto: Monolith Films


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...