reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmy o miłości w lutym w Warner TV

dodano: 2023-01-27 20:22
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Warner TV Polska W lutym br. kanał Warner TV poleca swoim widzom taki film jak „Nocny pościg”, w ramach pasma „Wielkie kino” takie produkcje jak „Zabójcza broń”, „Cube”, „Traffic” i „Piła”, w ramach pasma „Piątki w akcji” takie filmy jak „Sherlock Holmes: Gra cieni”, „Mad Max 2 - Wojownik szos”, „Godziny szczytu” i „Zabójca”, w ramach pasma „Dobry wieczór” takie produkcje jak „Focus” i „Co za życie”, a w ramach pasma „Zakochany luty” takie filmy jak „Step Up 2”, „Step Up 3”, „Komedia romantyczna”, „Zakochany bez pamięci”, „Zgadnij kto”, „Miłość i inne używki”, „Dirty Dancing”, „Osaczeni”, „Źródło”, „Przeminęło z wiatrem” i „Wielki Gatsby”.

WarnerMedia
Warner TV Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Luty 2023 roku w ofercie kanału Warner TV:

„Wielkie kino”:
emisja: w środy około 21:00
Środowy cykl rozpocznie „Zabójcza broń” (emisja w środę, 1 lutego br. o godzinie 21:00), pierwsza część z serii o policjancie Rogerze Murtaughu (w tej roli Danny Glover) i Martinie Riggsie (Mel Gibson). Riggs to mężczyzna po przejściach, który nie jest w stanie doprowadzić się do porządku. Zwierzchnicy postanawiają przydzielić go do prowadzenia śledztwa z dobrze zorganizowanym i spokojnym policjantem Murtaughem. Wspólnie będą rozwiązywać sprawę przemytu narkotyków i spróbują dogadać się pomimo różnic charakterów (więcej tutaj i tutaj).

Jak zapewnia nadawca, „Cube” (emisja w środę, 8 lutego br. o godzinie 21:00) to film dla wielbicieli trzymających w napięciu thrillerów, których bohaterowie są zmuszeni do wydostania się z potrzasku. Postaci nagle odzyskują przytomność i znajdują się wewnątrz tajemniczego sześcianu. Kto ich tam sprowadził? Jak uwolnić się z dziesiątek zastawionych na nich pułapek, z których każda jest zabójcza? Nieznajomi muszą współpracować ze sobą, aby odnaleźć odpowiedzi na te pytania (więcej tutaj).

„Traffic” (emisja w środę, 15 lutego br. o godzinie 21:00) pokazuje historie różnych bohaterów, których łączy jedno: uwikłanie w temat toczącej się walki z narkotykami. Bezkompromisowy sędzia, patrzący nieprzychylnym okiem na osoby uzależnione, zmienia perspektywę, gdy jego córka również pada ofiarą choroby. Uczestniczący w sprawie dotyczącej narkotyków policjant zaczyna podważać pobudki swojego przełożonego. Żona osadzonego w więzieniu mafiosa przejmuje dowodzenie nad zajmującą się przemytem organizacją (więcej tutaj).

Jak zapowiada nadawca, lutowe „Wielkie kino” zakończy produkcja idealna dla wielbicieli klasycznych slasherów, czyli „Piła” (emisja w środę, 22 lutego br. o godzinie 23:00). Złowieszczy Jigsaw więzi różne osoby, zmuszając je do wydostania się z morderczych pułapek. Aby się uwolnić, muszą poświęcić wszystko: współtowarzyszy, a nawet kawałek własnego ciała. Tak jest w przypadku dwóch pierwszych mężczyzn złapanych przez geniusza zbrodni. Są przykuci łańcuchem do kaloryfera w nieznanym pomieszczeniu i mają do dyspozycji piłę. Sęk w tym, że narzędzie tnie wyłącznie ludzkie ciało (więcej tutaj).

„Piątki w akcji”:
emisja: w piątki około 21:00
- Pilot w dłoń, gotowi? Akcja. Czas na kolejne „Piątki w akcji” w Warner TV - zachęca nadawca. W lutowej odsłonie pasma wystąpią: Rachel McAdams, Noomi Rapace, Robert Downey Jr., Jude Law, Jackie Chan, Chris Tucker i Jet Li (więcej tutaj).

„Sherlock Holmes: Gra cieni” (emisja w piątek, 3 lutego br. o godzinie 21:00) to drugi z filmów o słynnym detektywie, w reżyserii Guya Ritchiego. Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.) i doktor Watson (Jude Law) będą prowadzić kolejne dochodzenie. W trakcie śledztwa na horyzoncie pojawi się odwieczny wróg Holmesa, profesor Moriarty (Jared Harris). Jest tak samo genialny jak jego przeciwnik - czy Holmes z pomocą Watsona pokona Moriarty’ego (więcej tutaj)?

W kolejny piątek Warner TV wyemituje drugą część apokaliptycznej serii George’a Millera, czyli film „Mad Max 2 - Wojownik szos” (emisja w piątek, 10 lutego br. o godzinie 21:00). Tytułowy Max (Mel Gibson) zostanie bohaterem jednej z ocalałych w postnuklearnym świecie wspólnot. Jest byłym policjantem i wie, jak walczyć: w nowej rzeczywistości przestrzenią rządzą agresywne gangi, które rabują i nękają zwykłych ludzi. Wszystko wskazuje na to, że tylko Max może uratować sytuację (więcej tutaj).

„Godziny szczytu” (emisja w piątek, 17 lutego br. o godzinie 21:00) to pierwsza część z serii sensacyjnych komedii o losach inspektora Lee (Jackie Chan) i detektywa Cartera (Chris Tucker). Skrupulatny Lee i nieprzejednany Carter spotkają się w Los Angeles, gdzie obydwaj będą szukać zaginionej córki chińskiego konsula. Muszą efektywnie rozwiązać sprawę - ale równie ważne jest znalezienie sposobu na dogadanie się. Kontrastujące charaktery zaowocują wieloma zabawnymi utarczkami postaci (więcej tutaj).

Pasmo zakończy „Zabójca” (emisja w piątek, 24 lutego br. o godzinie 22:30) z legendarnym Jetem Li w roli głównej. Aktor wciela się w tytułowego mordercę, który uczestniczy w walkach mafii. Nie jest to jedyne przewinienie bohatera: zabił Toma Lone’a i jego rodzinę. Lone był partnerem agenta Federal Bureau of Investigation (FBI) Johna Crawforda (Jason Statham). Crawford postanawia dopaść winnego i odkryć jego ukrytą tożsamość. Standardowe śledztwo zamienia się w krwawą zemstę (więcej tutaj).

„Nocny pościg”
emisja: w sobotę, 4 lutego br. o 21:00

Jak zapowiada nadawca, to dramatyczny film akcji z gwiazdorską obsadą - występują Ed Harris, Liam Neeson i Joel Kinnaman. Głównym bohaterem jest przestępca o pseudonimie Grabarz, który ucieka przed groźnym i zawziętym detektywem. Pewnego dnia na horyzoncie pojawia się dawno niewidziany syn bohatera, który postanawia zrobić wszystko, aby uchronić rodzinę przed mafią (więcej tutaj i tutaj).

„Dobry wieczór”:
emisja: w poniedziałki około 20:50
„Focus” (emisja w poniedziałek, 6 lutego br. o godzinie 20:50) - w amerykańsko-argentyńskiej komedii kryminalnej występują Margot Robbie i Will Smith. Grają dwójkę profesjonalnych kłamców: on jest doświadczony i potrafi dokonać dowolnego oszustwa, a ona dopiero szkoli się w przestępczym zawodzie. Początkowo ich relacja ma być niemal biznesowa. Kłopoty zaczynają się dopiero wtedy, gdy rodzi się między nimi miłosne uczucie (więcej tutaj).

„Co za życie” (emisja w poniedziałek, 13 lutego br. o godzinie 20:50) - komediodramat z Angeliną Jolie w roli głównej. Wciela się w prezenterkę telewizyjną, która do momentu poznania szalonego proroka żyła pełnią życia. Jednak po ich spotkaniu wszystko zmienia się o 180 stopni. Bohaterka otrzymała przepowiednię: za tydzień zginie. Z czasem inne przepowiednie nieznajomego zaczynają się spełniać, a wtedy ona uwierzy w swoją (więcej tutaj).

„Zakochany luty”:
emisja: we wtorki (od 7 lutego br.) o 19:00
Jak zapowiada nadawca, miesiąc zakochanych nadchodzi. W każdy wtorek lutego br. stacja wyemituje produkcje o zakochanych i dla zakochanych: dramaty, komedie oraz filmy historyczne. W rolach głównych wystąpią m.in. Channing Tatum, Kate Winslet, Anne Hathaway i Jim Carrey.

Pierwszy wtorek rozpocznie się w słodko-gorzkim nastroju. Zainaugurują go młodzi bohaterowie ze „Step Up 2” (emisja we wtorek, 7 lutego br. o godzinie 19:00), którzy próbują swoich sił w nauce tańca w Akademii Sztuki, a jednocześnie przeżywają miłosne perypetie (więcej tutaj). „Komedia romantyczna” (emisja we wtorek, 7 lutego br. o godzinie 20:55) pozwoli spojrzeć na filmy z tytułowego gatunku z przymrużeniem oka: główna bohaterka trafia na absurdalny trening randkowania. Twórcy filmu parodiują takie produkcje jak „Dziennik Bridget Jones” i „Legalna blondynka” (więcej tutaj). „Zakochany bez pamięci” (emisja we wtorek, 7 lutego br. o godzinie 22:25) wzruszy widzów przejmującą historią dwójki partnerów, którzy chcąc o sobie zapomnieć, poddają się operacji usunięcia wspomnień. Po 18 latach od premiery film znów stał się hitem, tym razem wśród generacji Z. Jak powiedziała Kate Winslet w wywiadzie dla magazynu „People”, jej dzieci zupełnie nie obchodzą inne - nawet oscarowe - filmy z filmografii mamy, ale ten budzi ich ekscytację. Wraz ze znajomymi słuchają piosenek z produkcji i na nowo przeżywają historię bohaterów (więcej tutaj).

„Zgadnij kto” (emisja we wtorek, 14 lutego br. o godzinie 19:00) to historia pary młodych ludzi: ona chce przedstawić go swoim rodzicom na uroczystym obiedzie. Niestety, nic nie idzie zgodnie z planem. Czarnoskóra rodzina nie jest przekonana do białego chłopaka córki i młodzi rozpoczynają pełną perypetii podróż do akceptacji (więcej tutaj). „Miłość i inne używki” (emisja we wtorek, 21 lutego br. o godzinie 21:05) to komediodramat o chorej na Parkinsona Maggie, która rozpoczyna romans ze sprzedawcą leków, Jamiem. Umawiają się na relację bez żadnych zobowiązań, ale czy zdołają wytrwać w postanowieniu i nie zakochać się (więcej tutaj)? „Step Up 3” (emisja we wtorek, 14 lutego br. o godzinie 23:15) to kolejna część serii o bohaterach, którzy romansują w rytmie hip-hopu i przygotowują się do wielkiego tanecznego turnieju (więcej tutaj).

Nie mogło zabraknąć klasyka o tańcu i miłości, czyli „Dirty Dancing” (emisja we wtorek, 21 lutego br. o godzinie 19:00). Historia romantycznego uczucia przybyłej do ośrodka wypoczynkowego Baby i tamtejszego instruktora tańca Johnny’ego szybko podbiła serca widzów: jej ponowny seans będzie równie przejmujący i wzruszający (więcej tutaj). Miłość przytrafi się również postaciom z sensacyjnego filmu „Osaczeni” (emisja we wtorek, 21 lutego br. o godzinie 21:00). Sprawa kradzieży obrazu zjednoczy złodzieja cennego przedmiotu i agentkę ubezpieczeniową, która będzie chciała zidentyfikować włamywacza (więcej tutaj). „Źródło” (emisja we wtorek, 21 lutego br. o godzinie 23:10) przeniesie publiczność do świata, w którym bohaterowie próbują odnaleźć sposób na nieśmiertelność i ocalić bliskie osoby od śmierci. Jak zapewnić ponadczasowość filmowej produkcji? Reżyser Darren Aronofsky postanowił zrezygnować z CGI. Do stworzenia świetlistego i migotliwego świata z Drzewem Życia wykorzystał mikrofotografię reakcji chemicznych, widocznych na maleńkich szalkach Petriego. Dzięki temu magiczny efekt wygląda naturalnie (więcej tutaj).

Pasmo zakończą opowieści oparte na książkach Margaret Mitchell i F. Scotta Fitzgeralda. „Przeminęło z wiatrem” (emisja we wtorek, 28 lutego br. o godzinie 19:00) to historia związku - mezaliansu Scarlett O’Hary i Rhetta Butlera. Akcja dzieje się w drugiej połowie XIX wieku, czasie niesprzyjającym relacjom nawiązanym ponad społecznymi podziałami. Nawet największe gwiazdy mogą się mylić. Początkowo rolę Rhetta Butlera zaoferowano Gary’emu Cooperowi. Ten stwierdził, że cieszy się, iż rola poszła w ręce Clarka Gable’a, który zamiast niego zaliczy wtopę przed widzami. Po przeczytaniu scenariusza dodał, że „Przeminęło z wiatrem” będzie największą kinową porażką w historii Hollywood (więcej tutaj). „Wielki Gatsby” (emisja we wtorek, 28 lutego br. o godzinie 23:30) to historia przeklętej miłości, która nigdy nie mogła się udać: Jay Gatsby i Daisy Buchanan rozbudzają starą miłość i romansują za plecami małżonka kobiety. Bohaterowie bawią się bez zahamowań w blichtrze świata bogaczy z lat 20. XX wieku (więcej tutaj).
 
Carey Mulligan w filmie „Wielki Gatsby”, foto: Warner Bros. Entertainment Inc.
Carey Mulligan w filmie „Wielki Gatsby”, foto: Warner Bros. Entertainment Inc.
Danny Glover i Mel Gibson w filmie „Zabójcza broń”, foto: Warner Bros. Discovery
Danny Glover i Mel Gibson w filmie „Zabójcza broń”, foto: Warner Bros. Discovery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...