reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rusza Diema Sport 2 4K od bułgarskiej Nova

dodano: 2023-01-29 20:02 | aktualizacja: 2023-01-30 19:58
autor: RO | źródło: Serdal Erol/vesti.bg

Diema Sport 2 4K i Diema Sport 3 4K Bułgarska Nova Broadcasting Group zaoferuje mecze angielskiej Premier League w ultrawysokiej rozdzielczości 4K. Nowy kanał telewizyjny Diema Sport 2 4K, wchodzący w skład pakietu Diema Xtra w IPTV, ma pokazać 38 spotkań najbardziej prestiżowych angielskich rozgrywek klubowych. Niestety nie zanosi się na dystrybucję Diema Sport 2 4K z satelitów Hellas Sat 3/4 (39°E), z którego są nadawane platformy Bulsatcom i A1 Bulgaria.

Diema Xtra
Diema Xtra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bułgarscy widzowie obejrzą angielską Premier League w doskonałej jakości obrazu na kanale Diema Sport 2 4K. Wcześniej oglądali Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Katar 2022 w rozdzielczości 4K na antenie Diema Sport 3 4K.

Pierwszym piłkarskim starciem w rozdzielczości 4K będzie mecz z udziałem FC Everton i FC Arsenal, który zostanie rozegrany w sobotę, 4 lutego br. o godz. 13:30. Kibice będą mogli dalej doświadczać emocji, jakie oferują rozgrywki klubowe na Diema Sport 2 4K w niedzielę, kiedy od 17:30 naprzeciw siebie staną drużyny FC Tottenham Hotspur i FC Manchester City.

Nova Broadcasting Group, która już transmitowała mundial w Katarze w rozdzielczości 4K, nadal inwestuje w sieć nadawczą. – Z radością informujemy, że na kanale telewizyjnym Diema Sport 2 4K widzowie będą mogli oglądać mecze angielskiej ekstraklasy w doskonałej jakości obrazu. Naszym celem nadal jest dostarczanie najbogatszych i najbardziej zróżnicowanych treści sportowych na bułgarskim rynku telewizyjnym, komentuje dyrektor generalna Nova Broadcasting Group, Stefana Zdravkova.

Nova Broadcasting Group to jedna z największych multiplatformowych firm medialnych i technologicznych w Bułgarii. To część United Media, wiodącego operatora telekomunikacyjnego i medialnego w Europie Południowo-Wschodniej. United Media ma bardzo silne portfolio medialne, składające się z kanałów telewizyjnych, stacji radiowych, portali internetowych, platform cyfrowych i gazet drukowanych.

Kolejnym etapem rozwoju Nova Broadcasting Group będzie start kanałów Diema Sport 1 4K oraz Diema HD, Diema Family HD i Kino Nova HD. Obecnie te stacje są dostępne w niższych rozdzielczościach, odpowiednio HD i SD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4K


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...