reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Filip Kapica odchodzi z Eleven Sports [akt.]

dodano: 2023-01-31 15:33 | aktualizacja: 2023-02-01 12:25
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Filip Kapica www.youtube.com/@ELEVENSPORTSPLOfficial Filip Kapica poinformował w mediach społecznościowych, że po blisko siedmiu latach odchodzi z Eleven Sports. - Ogromne podziękowania dla Patryka Mirosławskiego i całej redakcji. To była tak piękna przygoda, że nawet ciężko ubrać ją w słowa - podkreślił dziennikarz. Jednocześnie opublikował krótkie oświadczenie. Jednak nie wspomniał w nim nic na temat swoich planów zawodowych. Aktualizacja: Od 1 lutego br. Filip Kapica jest w zespole CANAL+ Sport.

Filip Kapica, fot. www.youtube.com/@ELEVENSPORTSPLOfficial
Filip Kapica www.youtube.com/@ELEVENSPORTSPLOfficial


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Filip Kapica tak pisze o swoim odejściu z Eleven Sports:

Blisko siedem lat temu przekroczyłem próg redakcji Eleven Sports przy ulicy Koszykowej po raz pierwszy i za nic bym nie wpadł, że to miejsce stanie się moim drugim domem. I rzeczywiście nim się nie stało, bo redakcję wkrótce przeniesiono na Plac Europejski. Do miejsca, gdzie przeżyłem najlepszą przygodę zawodową w życiu. Taką, jakiej w 2016 roku nie miałem sobie nawet śmiałości wyobrażać.

Poznałem ludzi, z którymi nie tylko chciało się codziennie pracować, ale też spędzać czas poza dziuplami i studiem. Tym samym dorobiłem się kilku nieformalnych członków rodziny bez więzów krwi, z którymi pewnie już pozostanę do grobowej deski. Tak samo jak z sentymentem do miejsca, w którym otrzymałem szansę.

Czuję olbrzymią wdzięczność wobec Patryka Mirosławskiego, który mi zaufał i mógłby sobie pomyśleć: „jeżeli komuś zmieniłem życie, to jemu na pewno”. Eleven to przede wszystkim banda bardzo utalentowanych, inspirujących ludzi, od których ciągle można było się czegoś nauczyć. Dziękuję!


Filip Kapica specjalizuje się w komentowaniu meczów piłki nożnej oraz wyścigów Formuły 1. Z dziennikarzem Eleven Sports Mateuszem Święcickim tworzy znany i lubiany duet 2AngryMen. Pisze felietony dla tygodnika „Piłka Nożna”. Filip Kapica dołączył do Eleven Sports w maju 2016 roku. Jak sam o sobie pisze: „pasjonat calcio, Premier League i ligi rosyjskiej. Entuzjasta Brazylii i wszystkiego, co związane z tym krajem”.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

579 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...