reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Filmy i seriale w lutym w Polsat JimJam

dodano: 2023-01-31 21:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Polsat JimJam W lutym br. kanał Polsat JimJam poleca serial „Super lotki” („Super Wings”), filmy „Tomek i przyjaciele: Bohater torów”, „Bob Budowniczy: Legenda Złotego Młota”,  „Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony”, „Przygoda Noddy'ego na wyspie”, „Tomek i przyjaciele - Legenda o Zaginionym Skarbie”, „Pettson i Findus”, „Tomek i przyjaciele: Tajemnica Niebieskiej Góry”, „Tomek i przyjaciele: Dzień Diesli”, „Tomek i przyjaciele: Przygoda na Wyspie Mgieł”, „Tomek i przyjaciele: Opowieść o odwadze”, „Ciekawski George: Witaj wiosno!”, „Tomek i przyjaciele: Torami do wspaniałych miejsc” i „Ciekawski George i Halloweenowy Festiwal Strachów”, w ramach pasma „Bohater miesiąca” produkcję „Ciekawski George”, a w ramach pasma „Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam” takie seriale jak „Messy jedzie do Okido”, „Timmy uczy i bawi” i „Daisy i Ollie”.

Polsat JimJam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Luty 2023 roku w ofercie kanału Polsat JimJam:

„Bohater miesiąca”:
„Ciekawski George”
emisja: codziennie o 11:55 i 19:05

Seria „Ciekawski George” śledzi przygody ciekawskiej i kochającej zabawę małpki oraz jej przyjaciela, Pana w Żółtym Kapeluszu. Nienasycona ciekawość George'a dotycząca otaczającego go świata doprowadza go do wielu zabawnych sytuacji i stawia go przed wyzwaniem wychodzenia z tarapatów, w które sam nieustannie wpada. George uczy się brać odpowiedzialność za swoje działania, sprzątać po sobie bałagan i zdobywać nowe umiejętności. Małpka pojawi się z jeszcze większą ilością wybryków, przygód i zdumiewających odkryć. - George zawsze was rozbawi, doskonale oddając ciekawską naturę każdego przedszkolaka. Wyrusz z bohaterem na jego niezwykłe eskapady, by jeszcze lepiej poznać świat - zachęca nadawca. Na przygody uroczej małpki stacja zaprasza codziennie od 11:55 i 19:05 (po trzy odcinki). Czego „Ciekawski George” uczy dzieci? Jak zapewnia nadawca, ciekawości: program pokazuje, jak być otwartym na świat i nie bać się zadawać pytań. Pracy zespołowej: bajka uczy, jak ważna jest współpraca i komunikacja w grupie. Relacji rodzinnych i przyjacielskich: ważnym przesłaniem serialu jest znaczenie rodziny i przyjaciół (więcej tutaj).

„Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam”:
emisja: codziennie o 10:00 i 14:00
Jak zapewnia nadawca, bajki na kanale Polsat JimJam nie tylko bawią, ale też uczą. Pokazują dzieciom światy nauki, techniki i przyrody. W lutym br. w ramach pasma edukacyjnego, dzięki seriom animowanym „Messy jedzie do Okido”, „Timmy uczy i bawi” oraz „Daisy i Ollie” mali widzowie poznają otaczający ich świat. Timmy razem z przyjaciółmi uczy najmłodszych nowych słów i zaprasza na rozwijające ciekawość aktywności. Messy wprowadza widzów w świat nauki i przyrody, a Daisy i Ollie zachęcają dzieci do zadawania pytań i wzbudzają ich ciekawość. Na naukę i zabawę z Polsat JimJam stacja zaprasza codziennie od 10:00 i 14:00. Czego bajki z pasma edukacyjnego uczą dzieci? Jak zapewnia nadawca, ciekawości: programy pokazują, jak być otwartym na świat i nie bać się zadawać pytań. Pracy zespołowej: programy uczą, jak ważna jest współpraca i komunikacja w grupie. Kreatywności: programy inspirują dzieci do swobodnego tworzenia i kreatywnego myślenia (więcej tutaj).

„Super lotki”
emisja: w soboty i niedziele o 6:55

„Super lotki” to bajka opowiadająca o przyjaznym samolocie, który nie boi się wyzwań. Codziennie rozwozi przesyłki, przeżywa niesamowite przygody i uczy się czegoś nowego o świecie. Dzięki swoim podróżom ma okazję pomóc różnym ludziom, których poznaje na swojej drodze. Potrafi się przekształcić się w robota, by jego praca była jeszcze bardziej efektywna. Skrzydlaci bohaterowie czasem wykonują zadania w pojedynkę, jednak często potrzebują wsparcia od siebie nawzajem. Jak zapewnia nadawca, przypomina to dzieciom, że nawet najzdolniejsi z nas potrzebują w pewnym momencie pomocy. Na pięcioodcinkowy maraton z bohaterami „Super lotek” stacja zaprasza w weekendy od godziny 6:55. Czego Super lotki uczą dzieci? Jak zapewnia nadawca, rozwiązywania problemów: program podkreśla, że nawet z najtrudniejszej sytuacji jest jakieś wyjście. Pracy zespołowej: program pokazuje, jak ważna jest współpraca i komunikacja w grupie (więcej tutaj).

Filmy:
emisja: w soboty i niedziele około 11:00 i 13:00
W lutym br. kanał Polsat JimJam pokaże takie filmy jak: w sobotę, 4 lutego br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele: Bohater torów” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Bob Budowniczy: Legenda Złotego Młota” (więcej tutaj), w niedzielę, 5 lutego br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Przygoda Noddy'ego na wyspie” (więcej tutaj), w sobotę 11 lutego br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele - Legenda o Zaginionym Skarbie” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Pettson i Findus” (więcej tutaj), w niedzielę, 12 lutego br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele: Tajemnica Niebieskiej Góry” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Pettson i Findus”, w sobotę, 18 lutego br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele: Dzień Diesli” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Pettson i Findus”, w niedzielę, 19 lutego br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele: Przygoda na Wyspie Mgieł” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Pettson i Findus”, w sobotę, 25 lutego br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele: Opowieść o odwadze” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Ciekawski George: Witaj wiosno!” (więcej tutaj), w niedzielę, 26 lutego br. o godzinie 11:00 „Tomek i przyjaciele: Torami do wspaniałych miejsc” i o godzinie 13:00 „Ciekawski George i Halloweenowy Festiwal Strachów” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...