reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 4.02.2023

dodano: 2023-02-02 17:56 | aktualizacja: 2023-02-03 12:24
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Manchester United - Crystal Palace. Transmisja live z Pucharu Świata w Willingen w TVN i Eurosporcie. Transmisje PKO Ekstraklasy w CANAL+ i TVP Sport, w tym mecz Zagłębie Lubin - Legia Warszawa.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United - Crystal Palace
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Skiba
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

Komentarz: Rafał Skrzyński, Maciej Murawski
 
CANAL+ Family

15:00 Tenis: WTA World Tour, Lyon:
1/4 finału
Komentarz: Maciej Zaręba

17:00 Tenis: WTA World Tour, Lyon:
1/4 finału
Komentarz: Marek Furjan
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Piast Gliwice
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

Komentarz: Rafał Skrzyński, Maciej Murawski

00:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Brooklyn Nets - Washington Wizards
Komentarz: Gabriel Rogaczewski
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC - Arsenal FC

Komentarz: Andrzej Twarowski, Paweł Grabowski

15:30 Piłka nożna: Klubowe Mistrzostwa Świata: 
Wydad AC - Al-Hilal
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Michał Żewłakow

18:00 Piłka nożna: Klubowe Mistrzostwa Świata: 
Seattle Sounders FC - Al Ahly
Komentarz: Remigiusz Kula, Tomasz Lipiński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis Balompié - Celta Vigo
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa - Piast Gliwice
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Komentarz: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

Komentarz: Rafał Skrzyński, Maciej Murawski
 
CANAL+ Sport 5

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - Toulouse FC
Komentarz: Krzysztof Marciniak, Marek Jóźwiak

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Troyes AC - Olimpique Lyon
Komentarz: Filip Surma, Tomasz Wieszczycki 

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennes - Lille OSC
Komentarz: Paweł Glamowski, Michał Bojanowski
 
CANAL+ Now

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atletico Madryt - Getafe CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Lipiński

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Herbalife Cran Canaria - Unicaja Malaga
Komentarz: Bartosz Tomczak
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Cremonese - US Lecce
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski 

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma - Empoli FC
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Sassuolo Calcio - Atalanta BC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Espanyol - CA Osasuna
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak 

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - Toulouse FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula 

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Troyes AC - Olimpique Lyon
Komentarz: Dominik Guziak, Kuba Ostrowski 

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennes - Lille OSC
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula 
 
Eleven Sports 3

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF - Villarreal CF 
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świerżyński 

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
SL Benfica - Casa Pia AC
Komentarz: Michał Grzyb 
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Espanyol - CA Osasuna
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak 

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF - Villarreal CF 
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świerżyński 

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
SL Benfica - Casa Pia AC
Komentarz: Michał Grzyb 
 
Eurosport 1

09:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Chamonix:
1. przejazd slalomu mężczyzn

12:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Chamonix:
2. przejazd slalomu mężczyzn

14:35 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Oberstdorf:
Bieg na 10 km mężczyzn

16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen:
Konkurs indywidualny

19:00 Snooker: German Masters:
1/2 finału

20:00 Snooker: German Masters:
1/2 finału
 
Eurosport 2

11:45 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Oberstdorf:
Zawody

12:50 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Toblach:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet

14:45 Kolarstwo przełajowe: Mistrzostwa Świata:
Wyścig kobiet

16:15 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Walencji:
Etap 4

17:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Mammoth Mountain:
Slopestyle

19:30 Golf: PGA Tour, Pebble Beach: 
3. runda

22:00 Golf: PGA Tour, Pebble Beach: 
3. runda
 
Metro

12:50 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Toblach:
Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet
 
Polsat Sport Premium 1

18:30 Snowboard: Puchar Świata, Mammoth Mountain:
Zawody



 
Polsat Sport

09:00 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
Przejazd dwójek kobiet

10:30 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
Przejazd dwójek kobiet

13:00 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
Przejazd czwórek

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PSG Stal Nysa - LUK Lublin

20:20 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin
 
Polsat Sport Extra

13:30 Short track: Puchar Świata, Drezno:
Dzień 2 

15:00 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
Przejazd czwórek mężczyzn

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FK Pardubice - SK Slavia Praga

20:30 Snowboard: Puchar Świata, Cortinie d'Ampezzo:
Cross

22:00 Snowboard: Puchar Świata, Mammoth Mountain:
Halfpipe
 
Polsat Sport News

15:00 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
Przejazd dwójek mężczyzn

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Sir Safety Susa Perugia - Gas Sales Bluenergy Piacenza

22:00 Lekkoatletyka: World Athletics Indoor Tour Gold, Boston:
Zawody
 
Sportklub

10:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBL: 
Brisbane Bullets - New Zealand Breakers

13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Bahçeśehir Koleji - Türk Telekom

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Galatasaray NEF - Aliaga Petkim Spor

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Pinar Karśiyaka - Beśiktaś

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Herbalife Gran Canaria - Unicaja Malaga
 
TVN

16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen:
Konkurs indywidualny


 
TVP Sport

13:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Grupa Azoty Unia Tarnów - Górnik Zabrze
Komentarz: Piotr Dębowski, Maciej Wojs

15:00 Kolarstwo przełajowe: Mistrzostwa Świata:
Wyścig kobiet
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

16:30 Lekkoatletyka: Halowy mityng Orlen Cup:
Zawody
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

Komentarz: Maciej Iwański, Kazimierz Węgrzyn

 

Viaplay

12:00 Bilard: World Pool Championship:
3. runda
Komentarz: Piotr Garboliński, Dawid Brzeziński

12:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Leicester City - Manchester City

12:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
Como - AS Roma

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Eintracht Braunschweig - 1. FC Heidenheim 1846

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Kaiserslautern - Holstein Kiel

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SSV Jahn Regensburg - Arminia Bielefeld

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC - Arsenal FC

Komentarz: Andrzej Twarowski, Paweł Grabowski

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Norwich City - Burnley FC
Komentarz: Tomasz Górski

14:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
SC Freiburg - VfL Wolfsburg
Komentarz: Piotr Chłystek

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
Juventus FC - AC Milan

15:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Walia - Irlandia

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Köln - RB Lipsk
Komentarz: Dawid Król, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Union Berlin - 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Szymon Ratajczak, Radosław Gilewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Bochum - TSG Hoffenheim
Komentarz: Dominik Kania

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Dortmund - SC Freiburg

Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Eintracht Frankfurt - Hertha BSC
Komentarz: Mateusz Juza, Mateusz Skwierawski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa - Leicester City
Komentarz: Kamil Kania, Jarosław Koliński 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC - Southampton FC
Komentarz: Wojciech Piela, Michał Borkowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion - AFC Bournemouth
Komentarz: Adam Delimat, Dawid Szymczak

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United - Crystal Palace

Komentarz:Przemysław Pełka, Michał Skiba

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wolves - Liverpool FC
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Maciej Łuczak

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Middlesbrough - Blackpool

17:45 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Anglia - Szkocja
Komentarz: Mariusz Liedel, Robert Grzędowski

18:00 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Växjö - Färjestad

18:30 Bilard: World Pool Championship:
3. runda
Komentarz: Piotr Garboliński, Dawid Brzeziński

18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Mönchengladbach - FC Schalke 04
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - West Ham United
Komentarz: Marcin Pawłowski, Wojciech Piela

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SpVgg Greuther Fürth - 1. FC Nürnberg

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dywizja Pacyficzna - Dywizja Centralna
Komentarz: Piotr Chłystek, Marcin Iwankiewicz

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dywizja Atlantycka - Dywizja Metropolitalna
Komentarz: Piotr Chłystek, Marcin Iwankiewicz

01:00 Wyścigi samochodowe: Nitro RX, Calgary:
Wyścig


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...