reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Gdzie jesteś, Markus?” na kanale Antena HD

dodano: 2023-02-02 23:27 | aktualizacja: 2023-02-03 12:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: MWE Networks/satkurier.pl

Antena HD „Gdzie jesteś, Markus?” We wtorek, 14 lutego br. o godz. 22:00 na kanale Antena HD wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 1. łotewsko-ukraińskiego serialu „Gdzie jesteś, Markus?” („Gdzie jesteś, Marcus?”, „Маркус”). Jak zapewnia nadawca, produkcja ta nie była dotąd pokazywana w Polsce. Występują Evgeniya Rozanova, Aleksandr Neykens i Kirill Rubtsov. Seria liczy 8 odcinków.

Antena HD „Gdzie jesteś, Markus?”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapewnia nadawca, premiery w stacji Antena HD nie zwalniają tempa. Kolejny efekt „gigantycznych zakupów programowych” grupy MWE Networks widzowie będą mogli zobaczyć we wtorek, 14 lutego br. o godzinie 22:00 - Antena HD wystartuje z emisją serialu „Gdzie jesteś, Markus?”. Serial ma w sumie 8 odcinków. - Z pewnością daje dużo do myślenia zadając wielokrotnie jedno pytanie „Co jeśli...?” - czytamy w opisie. Trzymający w niepewności, pełny zwrotów akcji, dylematów i wzruszeń ukraińsko-łotewski serial z 2019 roku zaskakuje klimatem i pozwala wczuć się w emocje jakie towarzyszą matce przy tragedii takiej jak porwanie jej ukochanego dziecka (więcej tutaj).

Serial opowiada o nauczycielce języka angielskiego Polinie Klochko (w tej roli Evgeniya Rozanova), której życie zmienia się drastycznie po porwaniu jej syna Markusa (Aleksandr Neykens) z przedszkola. Kilka lat później Polina rozpoznaje swojego syna w wiadomościach, w których mówią o poważnym pożarze w centrum handlowym w Rydze, stolicy Łotwy. Prosi policję o wznowienie śledztwa, a ta nie widzi ku temu podstaw. Polina postanawia, że sama zajmie się tą sprawą na własną rękę. Poznaje byłego majora policji Denisa Denisowa (Kirill Rubtsov), który jest ojcem jednego z jej uczniów. Były major zauważa wiele specyficznych zbiegów okoliczności związanych z zaginięciami i razem postanawiają odnaleźć Markusa. Czy Markus zostanie z nową rodziną czy wróci do mamy (więcej tutaj)?

„Gdzie jesteś, Markus?” - sezon 1., emisja we wtorki (od 14 lutego 2023 roku) o godz. 22:00 na kanale Antena HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...