reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Najdziksze w Europie” w stacji Polsat Viasat Nature

dodano: 2023-02-04 02:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Nature Europę zamieszkują niektóre z najwspanialszych gatunków zwierząt - od sępa brodatego, największego europejskiego ptaka drapieżnego, po fokę szarą, największego wodnego drapieżnika na kontynencie, od żubra, najcięższego europejskiego ssaka lądowego, do łosia, największego z gatunków jeleni, od nocnego łowcy, rysia, po rosomaka, zwierzę podobne do niedźwiedzia, które potrafi powalić łosia swoimi zębami. Niemiecka seria przyrodnicza „Najdziksze w Europie” („Europe's Wilderness”), której premiera odbędzie się w poniedziałek, 6 lutego br. o godz. 21:00 na kanale Polsat Viasat Nature, przedstawia 6 największych, najrzadszych i najszybszych zwierząt na kontynencie.

Polsat Viasat Nature


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Każdy z odcinków poświęcony jest jednemu zwierzęciu lub rodzinie zwierząt i wyzwaniom, jakim muszą stawiać czoła w zmieniającym się świecie. Widzowie dowiedzą się jak zmiana klimatu wpływa na ich życie i jak bronią swoich siedlisk przed wpływem człowieka.

Jak zapowiada nadawca, program zabiera widzów w niezwykłą podróż przez unikalne obszary i pierwotne krajobrazy, przekraczając granice polityczne, których zwierzęta nie są świadome podczas swojej podróży i pokazując Europę w całej jej różnorodności. Naukowcy i eksperci pokażą wybrane zwierzęta w szerszym kontekście ich gatunku i populacji innych zwierząt. Seria rzuca także ważne światło na wymieranie gatunków, zwracając uwagę na zwierzęta, których siedliska są zagrożone działaniem ludzi i zmianami klimatycznymi, ale także odkrywając pozytywne aspekty, takie jak reintrodukcja prawie wymarłych lub rzadkich gatunków.

Przy użyciu specjalnych, ukrytych kamer, autorzy serii pokazują zwierzęcych bohaterów w ich naturalnych siedliskach. Widzowie zobaczą zdjęcia z dronów i helikopterów, dzięki którym uwieczniono wyjątkowe i niespodziewane sytuacje.

Stacja Polsat Viasat Nature zaprasza na niezwykłą podróż przez najpiękniejsze tereny i krajobrazy Europy w programie „Najdziksze w Europie”. Premiera odbędzie się w poniedziałek, 6 lutego br. od godziny 21:00 (dwa odcinki) na kanale Polsat Viasat Nature. Emisja kolejnych odcinków odbywać się będzie w poniedziałki o tej samej porze (więcej tutaj).

„Najdziksze w Europie” - sezon 1., emisja w poniedziałki (od 6 lutego 2023 roku) o godz. 21:00 na kanale Polsat Viasat Nature.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...