reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Najdziksze w Europie” w stacji Polsat Viasat Nature

dodano: 2023-02-04 02:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Nature Europę zamieszkują niektóre z najwspanialszych gatunków zwierząt - od sępa brodatego, największego europejskiego ptaka drapieżnego, po fokę szarą, największego wodnego drapieżnika na kontynencie, od żubra, najcięższego europejskiego ssaka lądowego, do łosia, największego z gatunków jeleni, od nocnego łowcy, rysia, po rosomaka, zwierzę podobne do niedźwiedzia, które potrafi powalić łosia swoimi zębami. Niemiecka seria przyrodnicza „Najdziksze w Europie” („Europe's Wilderness”), której premiera odbędzie się w poniedziałek, 6 lutego br. o godz. 21:00 na kanale Polsat Viasat Nature, przedstawia 6 największych, najrzadszych i najszybszych zwierząt na kontynencie.

Polsat Viasat Nature


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Każdy z odcinków poświęcony jest jednemu zwierzęciu lub rodzinie zwierząt i wyzwaniom, jakim muszą stawiać czoła w zmieniającym się świecie. Widzowie dowiedzą się jak zmiana klimatu wpływa na ich życie i jak bronią swoich siedlisk przed wpływem człowieka.

Jak zapowiada nadawca, program zabiera widzów w niezwykłą podróż przez unikalne obszary i pierwotne krajobrazy, przekraczając granice polityczne, których zwierzęta nie są świadome podczas swojej podróży i pokazując Europę w całej jej różnorodności. Naukowcy i eksperci pokażą wybrane zwierzęta w szerszym kontekście ich gatunku i populacji innych zwierząt. Seria rzuca także ważne światło na wymieranie gatunków, zwracając uwagę na zwierzęta, których siedliska są zagrożone działaniem ludzi i zmianami klimatycznymi, ale także odkrywając pozytywne aspekty, takie jak reintrodukcja prawie wymarłych lub rzadkich gatunków.

Przy użyciu specjalnych, ukrytych kamer, autorzy serii pokazują zwierzęcych bohaterów w ich naturalnych siedliskach. Widzowie zobaczą zdjęcia z dronów i helikopterów, dzięki którym uwieczniono wyjątkowe i niespodziewane sytuacje.

Stacja Polsat Viasat Nature zaprasza na niezwykłą podróż przez najpiękniejsze tereny i krajobrazy Europy w programie „Najdziksze w Europie”. Premiera odbędzie się w poniedziałek, 6 lutego br. od godziny 21:00 (dwa odcinki) na kanale Polsat Viasat Nature. Emisja kolejnych odcinków odbywać się będzie w poniedziałki o tej samej porze (więcej tutaj).

„Najdziksze w Europie” - sezon 1., emisja w poniedziałki (od 6 lutego 2023 roku) o godz. 21:00 na kanale Polsat Viasat Nature.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...