reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ wzmacnia zespół digital sport [wideo]

dodano: 2023-02-08 13:54 | aktualizacja: 2023-02-08 14:12
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+

CANAL+ online Do CANAL+ Polska dołączyli dziennikarze Konrad Mazur oraz Mateusz Rokuszewski. Wraz z Filipem Kapicą, którego przejście z Eleven Sports do CANAL+ ogłoszono kilka dni wcześniej, będą odpowiadać za rozwijanie i tworzenie digitalowych treści sportowych do serwisu CANAL+ online, mediów społecznościowych oraz serwisu YouTube. Konrad Mazur i Filip Kapica dołączyli do CANAL+ z początkiem lutego. Natomiast Mateusz Rokuszewski dnia 8 lutego.

Filip Kapica, Mateusz Rokuszewski i Konrad Mazur, fot. CANAL+
Filip Kapica Mateusz Rokuszewski Konrad Mazur Canal+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Konrad Mazur wcześniej zajmował stanowisko Head of Video w serwisie Meczyki.pl. Wcześniej był związany z TVP Sport, Kanałem Sportowym, Ringier Axel Springer Polska, gdzie zajmował się rozwijaniem treści wideo.  

Filip Kapica to dziennikarz i komentator sportowy. Wcześniej związany był ze stacją Eleven Sports oraz współpracował m.in. z Arskom Group, Weszło, Vice i Rock Radio. Razem z Mateuszem Święcickim współtworzy filmy dokumentalne i reportaże sportowe pod własną marką 2AngryMen TV. 

Mateusz Rokuszewski przez 9 lat był związany z serwisem sportowym Weszło, gdzie zajmował stanowisko dziennikarza, a następnie redaktora naczelnego. Współtworzył i prowadził formaty wideo dotyczące polskiej piłki „Liga Minus”, „Roki wyjaśnia” (Weszło TV) i „Weszłopolscy” (Kanał Sportowy), a także był stałym gościem programu „Stan Futbolu” (TVP Sport). W CANAL+ Polska będzie dodatkowo współprowadzącym i gościem programów związanych z PKO BP Ekstraklasą oraz jednym z komentatorów przy transmisjach tych rozgrywek.

Filip Kapica i Mateusz Rokuszewski byli gościem dzisiejszego programu Tomasza Ćwiąkały „Piłkarski Młyn”.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

199 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...