reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Viaplay wkrótce w USA i Kanadzie jako osobna usługa

dodano: 2023-02-08 14:14 | aktualizacja: 2023-02-08 14:51
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Viaplay Group/satkurier.pl

Viaplay Viaplay Group uruchomi usługę streamingową Viaplay w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie bezpośrednio dla konsumentów odpowiednio 22 lutego i 7 marca br. W momencie premiery subskrybenci w tych krajach uzyskają dostęp do ponad 1500 godzin europejskich treści premium, z co najmniej jedną nowością każdego tygodnia. Platforma Viaplay będzie kosztować odpowiednio 5,99 USD i 6,99 CAD miesięcznie. W wyniku rozszerzenia zasięgu direct-to-consumer (DTC) o Amerykę Północną Viaplay będzie dostępny w tej formie na łącznie 13 rynkach.

Viaplay
Viaplay


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- W ciągu zaledwie dwóch lat Viaplay rozszerzył swoją działalność z krajów nordyckich, stając się prawdziwie międzynarodowym dostawcą rozrywki, zarówno bezpośrednio dla konsumentów, jak i za pośrednictwem partnerów. Nasze doskonałe opowiadanie historii w połączeniu ze sportami światowej klasy na naszych rynkach europejskich, pomaga nam wyróżniać się na tle konkurencji, a my dostosowujemy ofertę do każdego nowego kraju. Widzimy wierną publiczność w Ameryce Północnej doceniającą nasze stylowe międzynarodowe treści i atrakcyjną możliwość zajęcia specjalistycznej pozycji na najbardziej dynamicznym rynku transmisji strumieniowej na świecie - powiedział Anders Jensen, prezes i dyrektor generalny Viaplay Group.

W Ameryce Północnej aplikacja Viaplay jest dostępna na szerokiej gamie urządzeń i platform, w tym smart TV, smartfonach i tabletach z systemami Android i iOS, Amazon Fire TV, Android TV, Apple TV i Chromecast oraz Mac i PC. Dotychczas Viaplay był dostępny w Stanach Zjednoczonych tylko za pośrednictwem platform Xfinity i Xumo firmy Comcast oraz jako część oferty Premium Subscriptions Roku Channel.

Usługa Viaplay jest oferowana jako osobna usługa w Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Estonii, Łotwie, Litwie, Polsce, Holandii i Wielkiej Brytanii. Koncepcja Viaplay Select, dzięki której treści Viaplay są dostępne na platformach partnerskich, została wprowadzona na 20 rynków na całym świecie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...