reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Ukraiński serwis VOD startuje w Polsce

dodano: 2023-02-09 20:48
autor: RO | źródło: mediasat.info/MEGOGO

Megogo Największa ukraińska platforma streamingowa MEGOGO startuje w Polsce. Otwiera siedzibę w Warszawie i znacznie rozszerza katalog polskich treści. Polska jest już 14. rynkiem, na którym ukraińska firma zamierza świadczyć swoje usługi. Użytkownicy mogą liczyć na dużo nowych treści i dość atrakcyjne ceny.

Megogo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oferta serwisu obejmuje przede wszystkim pakiety telewizyjne z funkcjami interaktywnymi, a także bibliotekę filmów i seriali, które będą uzupełniane. Siedzibą firmy w Warszawie będzie kierował Artur Pacuła, wcześniej pracujący w The Walt Disney Company, Sony Music Poland i Solopan.
 

W ostatnich miesiącach starannie przygotowywaliśmy się do uruchomienia usługi multimedialnej. Pakiety telewizyjne obejmą wszystkie wiodące kanały z polskiego rynku, takie jak TVN, Polsat, TV Puls, TV4, Stopklatka TV i Zoom TV. Katalog filmów w różnych przedziałach cenowych powstał dzięki owocnej współpracy z partnerami z polskiego i międzynarodowego rynku

- mówi Artur Pacuła.

Dodatkowo MEGOGO przygotowało ofertę dla wszystkich Ukraińców mieszkających w Polsce. Użytkownicy w specjalnym pakiecie TV i Kino UA mają do dyspozycji 70 popularnych ukraińskojęzycznych stacji telewizyjnych.
 

W ciągu 11 lat stworzyliśmy niezwykle potężny zespół! Jakość produktu MEGOGO i unikalne kompetencje naszych specjalistów pozwalają nam nadal pracować na wysokim poziomie pomimo wszystkich wyzwań czasu, a także rozwijać się, w tym na rynkach międzynarodowych. Od początku inwazji na pełną skalę, miliony Ukraińców musiały opuścić domy i znaleźć schronienie w Polsce. Zainteresowanie naszą usługą jest tutaj tak duże, że otwarcie biura było tylko kwestią czasu

- komentuje dyrektor generalny i założyciel MEGOGO, Wołodymyr Borowik.

Ponadto MEGOGO Voice, własne studio usług multimedialnych, przygotowało polskojęzycznych lektorów do ukraińskich filmów i seriali. Dostępne są „Dzhek i London”, „Liubov i blohery”, serial „Bryus” i inne. W ten sposób firma chce promować wymianę kulturalną między krajami.

Ceny pakietów telewizyjnych są następujące:
  • Start kosztuje 9,99 zł (42 kanały, 1200 filmów)
  • Optymalny - 29,99 zł (80 kanałów, 1400 filmów)
  • Maksymalny - 39,99 zł (95 kanałów, 1400 filmów)
  • TV i Kino UA - 14,99 zł (84 kanały, 1400 filmów)
  • FilmBox - 12zł (5 kanałów)
  • Eleven Sports - 16 zł (4 kanały)

Specjalna promocja na start dla wszystkich - Pierwsze 14 dni za 0,99 zł.
Aby zapoznać się z ofertą wszystkich treści, należy odwiedzić stronę internetową megogo.net/pl.

MEGOGO to największa usługa wideo w Europie Wschodniej i Azji, świadcząca usługi w OTT/VOD. Miesięczną widownię serwisu stanowi 40 mln użytkowników w krajach WNP. W katalogu jest zawartych ponad 77 tys. pozycji wideo, w tym ponad 5 tys. filmów fabularnych i seriali, ponad 1,5 tys. kreskówek, około 45 tys. programów telewizyjnych, koncertów i teledysków, a także ponad 20 tys. programów informacyjnych.

Zasób wideo jest wieloekranowy i oferowany na wszystkich platformach opartych na systemie iOS, Android, Windows, a także na telewizorach Smart TV producentów LG, Samsung, Philips, Sony, Panasonic, Toshiba, popularnych odtwarzaczach multimedialnych i urządzeniach typu Apple TV, Dune HD, Aura, iNext i innych. Dla urządzeń z systemem Android TV powstała osobna aplikacja.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...