Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
17:30
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock - Lech Poznań
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
CANAL+ Family
15:00 Tenis: WTA World Tour, Abu Zabi:
1/2 finału
Komentarz: Maciej Zaręba, Joanna Sakowicz - Kostecka
17:00 Tenis: WTA World Tour, Abu Zabi:
1/2 finału
Komentarz: Joanna Sakowicz - Kostecka, Tomasz Wiktorowski
CANAL+ Sport
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
17:30
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock - Lech Poznań
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Komentarz: Paweł Glamowski, Wojciech Jagoda
23:15 Boks: Gala, Londyn:
Adam Azim - Santos Reyes
Komentarz: Edward Durda, Janusz Pindera
CANAL+ Sport 2
13:30
Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Maciej Łuczak
16:30
Piłka nożna: Klubowe Mistrzostwa Świata:
Mecz o 3. miejsce
Al Ahly - Flamengo
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Trela
20:00
Piłka nożna: Klubowe Mistrzostwa Świata:
Finał
Real Madryt - Al-Hilal
Komentarz: Adam Marchliński, Rafał Nahorny
00:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers
Komentarz: Michał Łopaciński, Radosław Hyży
CANAL+ Sport 3
15:00
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock - Lech Poznań
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Komentarz: Paweł Glamowski, Wojciech Jagoda
CANAL+ Sport 5
17:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Paris Saint-Germain
Komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak
21:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Clermont Foot 63 - Olympique Marsylia
Komentarz: Remigiusz Kula, Jakub Polkowski
CANAL+ Now
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC - RCD Mallorca
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
Eleven Sports 1
15:00
Piłka nożna: Serie A TIM:
Empoli FC - Spezia Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
17:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Paris Saint-Germain
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek
20:45
Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio - Atalanta Bergamo
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
Eleven Sports 2
18:00
Piłka nożna: Serie A TIM:
US Lecce - AS Roma
Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Nowomiejski
21:00
Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF - Athletic Club
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
Eleven Sports 3
16:15
Piłka nożna: LaLiga Santander:
UD Almería - Real Betis
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda
21:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Clermont Foot 63 - Olympique Marsylia
Komentarz: Kuba Ostrowski, Mateusz Majak
Eleven Sports 4
16:15
Piłka nożna: LaLiga Santander:
UD Almería - Real Betis
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda
21:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Clermont Foot 63 - Olympique Marsylia
Komentarz: Kuba Ostrowski, Mateusz Majak
Eurosport 1
09:00
Skoki narciarskie kobiet: Puchar Świata, Hinzenbach:
Konkurs indywidualny
10:30 Narciarstwo alpejskie: Mistrzostwa Świata:
Zjazd kobiet
16:00
Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lake Placid:
Konkurs indywidualny
18:15 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy:
Dzień 4
23:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lake Placid:
Konkurs duetów
Eurosport 2
10:30 Formuła E: ePrix Indii:
Wyścig
12:00 Kolarstwo szosowe kobiet: UAE Tour:
Etap 3
13:30
Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Chiesa in Valmalenco:
Jazda po muldach podwójnych
15:00 Kolarstwo przełajowe: Superprestige:
Wyścig mężczyzn
16:15 Kolarstwo szosowe: Tour of Murcia:
Wyścig
19:00 Golf: PGA Tour, Phoenix:
3. runda
FightBox
19:30 Sporty walki: We Love MMA 63:
Gala
Fightklub
19:00 Sporty walki: We Love MMA 63:
Gala
Golf Channel
06:00 Golf: DP Tour, Singapur:
3. runda
Polsat Sport Premium 1
17:30
Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Zawody
Polsat Sport Premium 2
18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1:
Top Volley Cisterna - Vero Volley Monza
Polsat Sport Premium 3
18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga:
SK Slavia Praga - FC Zbrojovka Brno
Polsat Sport
06:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa czterech kontynentów:
Ceremonia dekoracji
10:00 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd jedynek kobiet
11:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd jedynek kobiet
14:45
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Jastrzębski Węgiel - Projekt Warszawa
17:30
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Barkom Każany Lwów
20:30
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
LUK Lublin - Trefl Gdańsk
23:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa czterech kontynentów:
Taniec dowolny
01:00 (so/nd) Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa czterech kontynentów:
Ceremonia dekoracji
02:15 (so/nd) Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa czterech kontynentów:
Program dowolny solistów
04:00 Sporty walki: UFC 284:
Islam Makhachev - Alexander Volkanovski
Polsat Sport Extra
13:30 Short track: Puchar Świata, Dordrecht:
Dzień 2
14:45
Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Dzień 2
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
Legia Warszawa - King Szczecin
20:00 Piłka nożna: Eredivisie:
PSV Eindhoven - FC Groningen
22:00 Lekkoatletyka: World Athletics Indoor Tour Gold, Nowy Jork:
Zawody
03:00 (so/nd) Boks: Gala, San Antonio:
Rey Vargas - O'Shaquie Foster
Polsat Sport Fight
14:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Zawody
16:00 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Zawody
18:00 Boks: Gala, Stężyca:
Kacper Meyna - Jakub Sosiński
Polsat Sport News
14:45
Short track: Puchar Świata, Dordrecht:
Dzień 2
17:30
Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Ruch Chorzów - Chrobry Głogów
04:00 (so/nd) Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa czterech kontynentów:
Program dowolny solistów
Super Polsat
20:00 Boks: Gala, Stężyca:
Kacper Meyna - Jakub Sosiński
Sportklub
12:00 Wyścigi samochodowe: Asian Le Mans Series, Dubaj:
Wyścig
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL:
Alba Berlin - EWE Baskets Oldenburg
TVN
16:00
Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lake Placid:
Konkurs indywidualny
23:00
Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lake Placid:
Konkurs duetów
TVP Sport
11:45
Rugby: Mistrzostwa Europy:
Polska - Portugalia
Komentarz: Robert Grzędowski, Paweł Lipkowski
14:25
Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Bieg sprinterski mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska
17:30
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock - Lech Poznań
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow
18:30 Piłka nożna: Serie B:
[tylko w tvpsport.pl]
Cagliari Calcio – Benevento Calcio
Komentarz: Marcin Długosz, Michał Zawacki
21:00 Lekkoatletyka: World Athletics Indoor Tour, Paryż:
Zawody
Komentarz: Szymon Borczuch, Sebastian Chmara
Viaplay
12:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AFC Fiorentina - Juventus FC
13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Piotr Chłystek
13:00
Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Nürnberg - SSV Jahn Regensburg
13:00
Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Holstein Kiel - 1. FC Magdeburg
13:00
Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Hannover 96 - SC Paderborn 07
13:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Manchester City - Arsenal FC
Komentarz: Dawid Szymczak
13:30
Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Maciej Łuczak
14:00
Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Mamelodi Sundown - Al Hilal
14:00
Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Atl. Petroleos - JS Kabylie
14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AS Roma - Inter Mediolan
15:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Irlandia - Francja
15:30
Piłka nożna: Bundesliga:
Bayern Monachium - VfL Bochum 1848
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki
15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
SC Freiburg - VfB Stuttgart
Komentarz: Szymon Ratajczak, Wojciech Górski
15:30
Piłka nożna: Bundesliga:
1. FSV Mainz 05 - FC Augsburg
Komentarz: Kamil Kania, Mateusz Skwierawski
15:30
Piłka nożna: Bundesliga:
TSG Hoffenheim - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Dawid Król, Piotr Majchrzak
15:30
Piłka nożna: Bundesliga:
SV Werder Brema - Borussia Dortmund
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban
16:00
Piłka nożna: Premier League:
Multiliga
Komentarz: Adrian Olek
16:00
Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Brentford FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Paweł Grabowski
16:00
Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Adam Delimat, Jarosław Koliński
16:00
Piłka nożna: Premier League:
Fulham FC - Nottingham Forest
Komentarz: Marcin Pawłowski, Wojciech Piela
16:00
Piłka nożna: Premier League:
Leicester City - Tottenham Hotspur
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Borkowski
16:00
Piłka nożna: Premier League:
Southampton FC - Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Tomasz Górski
16:00
Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Wigan Athletic - Huddersfield Town
Komentarz: Michał Skiba
17:00
Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Horoya AC - Simba SC
17:00
Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
ES Tunis - Al Merrikh SC
17:00 Sporty walki: Cage 57:
Olli Santalahti - Stefan Sekulić
17:45 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Szkocja - Walia
Komentarz: Mariusz Liedel
18:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Vancouver Canucks
18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - Calgary Flames
18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - New York Islanders
18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - Edmonton Oilers
18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Nashville Predators
18:30
Piłka nożna: Bundesliga:
RB Lipsk - 1. FC Union Berlin
Komentarz: Kamil Kania, Radosław Gilewicz
18:30 Piłka nożna: Premier League:
AFC Bournemouth - Newcastle United
Komentarz: Szymon Ratajczak, Wojciech Górski
19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Tampa Bay Lightning
19:00 Sporty walki: Enfusion 118:
Gala
20:00 Sporty walki: Glory 83:
Gala
20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Heidenheim 1846 - Hamburger SV
21:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - Washington Capitals
00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - Colorado Avalanche
01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - New York Rangers
01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Columbus Blue Jackets
02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - New Jersey Devils
02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - Arizona Coyotes
04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - Chicago Blackhawks
04:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - Pittsburgh Penguins
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.