reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Platforma Redge Media z nowymi funkcjonalnościami

dodano: 2023-02-09 10:17
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Redge Technologies

Redge Technologies Produkty Redge Media zostały wzbogacone o nowe funkcje. Dodano obsługę języków pisanych od prawej do lewej (right-to-left - RTL), wielojęzyczną klawiaturę dla Connected TV, podgląd kanałów live w sekcji Hero, filtrowanie 4K za pomocą dedykowanego produktu oraz sekcję Top 10. W Polsce z usług Redge Technologies korzystają m.in. Telewizja Polska, TVN Warner Bros. Discovery, Wirtualna Polska, CANAL+ i Vectra.

Redge Technologies
Redge Media


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obsługa języków RTL i wielojęzyczna klawiatura dla Connected TV dostosowują Redge Media do rynku globalnego. Platforma obsługuje koabitację interfejsów LTR i RTL wraz z dopasowanymi klawiaturami.

Dzięki funkcji podglądu kanałów live w Hero treść jest widoczna dla użytkownika przed wyborem trybu pełnoekranowego bez konieczności klikania w przełącznik kanału. Filtrowanie treści 4K dedykowanym produktem i sekcja Top 10, a także pozostałe drobne ulepszenia, zapewniają konsumentom komfort użytkowania.
 
Obsługa języków pisanych od prawej do lewej
Wielojęzyczna klawiatura dla Connected TV
Podgląd kanałów live w sekcji Hero

Redge Media to kompleksowa platforma streamingu wideo dedykowana nadawcom telewizyjnym oraz operatorom telekomunikacyjnym pragnącym poszerzyć swoją widownię. Składa się z Service Delivery Platform oraz Video Delivery Platform. Redge Media SDP to m.in. DAM (Digital Asset Manager), CMS (Content Management System) oraz zintegrowane moduły serwera reklamowego, e-commerce, analityki i CRM. Redge Media zapewnia dostęp do treści na wielu ekranach w tym na komputerach PC, urządzeniach mobilnych, konsolach do gier oraz Connected TV włączając HbbTV.
 

- Motorem rozwoju naszego produktu są nasi klienci. Wsłuchujemy się w ich potrzeby i łączymy je z know-how kumulowanym przez nas od zarania branży OTT. W rezultacie powstaje Plan Rozwoju Produktu Redge Media, w ramach którego co kwartał dostarczamy nowe funkcje. Dzięki ostatnim ulepszeniom Redge Media może docierać do regionów MENA i społeczności językowych czytających od prawej do lewej - komentuje Radosław Józwik, dyrektor Redge Media Service Delivery Platform.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...