reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Promocja na dostęp do FlixClassic

dodano: 2023-02-09 10:24 | aktualizacja: 2023-02-14 10:56
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: FlixClassic/satkurier.pl

FlixClassic Z okazji walentynek platforma VOD FlixClassic zachęca do zakochania się w klasykach kina i odkrycia ich magii na nowo. Dlatego przygotowała specjalną ofertę cenową na zakup rocznej subskrypcji. Od 11 do 14 lutego do godziny 23:59 miłośnicy filmów klasycznych będą mogli kupić roczny abonament za 99,99 zł (w przeliczeniu nieco ponad 8 zł miesięcznie) zamiast 129,90 zł (prawie 11 zł). Miesięczny pakiet kosztuje 12,99 zł. A po jakie filmy warto sięgnąć w święto zakochanych?

FlixClassic
FlixClassic promocja walentynki


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Biblioteka flixclassic.pl liczy ponad 400 propozycji filmowych. Wśród nich są również te, w których motyw romansu i miłości wybija się na pierwszy plan. Oto 5 wybranych filmów romantycznych:

• Dworzec dla dwojga (1982) - wzruszająca opowieść o miłości dwojga samotnych ludzi, którzy poznają się na dworcu kolejowym prowincjonalnego miasteczka.

• Mój pan mąż (1936) - amerykańska komedia romantyczna, która przybliża historię miłości Irene Bullock do Godfreya, którego zatrudnia jako majordomusa.

• Małżeństwo na złość (1929) - film opowiadający historię artystki, która bierze ślub z nieznajomym mężczyzną, który przychodzi na każdy jej występ. Choć ten uwiedzie ją swoim eleganckim wyglądem, finalnie okaże się ubogim sprzątaczem.

• Syreny (1990) - film opowiadający historię kobiety, która po kolejnym nieudanym związku, wraz z dwiema córkami, przeprowadza się do miasteczka na Wschodnim Wybrzeżu. Pragnąc ułożyć sobie życie od nowa, poznaje właściciela sklepu obuwniczego. W 1991 roku Winona Ryder, odtwórczyni drugoplanowej roli w filmie „Syreny”, otrzymała nominację do nagrody Złotego Globu.

• Jeden tydzień (1920) opowiada o nowożeńcach, którzy otrzymując w prezencie nowy dom, będą musieli poskładać go z różnych elementów. Mąż mimo deklaracji złożonej żonie, iż upora się z zadaniem w tydzień, wcale nie będzie miał łatwego zadania.

Wszystkie produkcje dostępne na platformie FlixClassic można obejrzeć w jakości HD w oryginalnych wersjach językowych oraz z polskim lektorem lub napisami.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...