reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

11-13.02 Polsat Sport: Fortuna 1. Liga i derby Pragi

dodano: 2023-02-10 18:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 11-12 lutego br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Tauron Liga, PlusLiga, SuperLega, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, La Liga Santander, Liga Portugal Bwin, Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Rocky Boxing Night, gala bokserska Premier Boxing Champions, bobsleje, łyżwiarstwo figurowe, łyżwiarstwo szybkie, narciarstwo dowolne, short track, snowboard, lekkoatletyka - World Athletics Indoor Tour Gold oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Rocky Boxing Night (więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), short track (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), lekkoatletyka - World Athletics Indoor Tour Gold (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

11 lutego (sobota)
5:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa czterech kontynentów w Colorado Springs: ceremonia dekoracji, Polsat Sport

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd jedynek kobiet, Polsat Sport

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:30 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd jedynek kobiet, Polsat Sport

12:25 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

13:25 short track, Puchar Świata w Dordrechcie: 2. dzień, Polsat Sport Extra

13:30 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Valmalenco: jazda po muldach podwójnych, Polsat Sport Premium 1 i Eurosport 2

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:20 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 bobsleje: Puchar Świata w Innsbrucku, Polsat Sport Fight

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:45 siatkówka, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Projekt Warszawa, Polsat Sport

14:45 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: 2. dzień, Polsat Sport Extra

14:45 short track, Puchar Świata w Dordrechcie: 2. dzień, Polsat Sport News

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Stal Rzeszów - Puszcza Niepołomice, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Empoli FC - Spezia Calcio, Sleven Sports 1

15:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:40 „Rywalizacje konieczne” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

16:00 bobsleje: Puchar Świata w Innsbrucku, Polsat Sport Fight

16:10 piłka nożna, La Liga Santander: UD Almeria - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 1 i Canal+ Sport 5

17:15 łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim, Polsat Sport Fight i Polsat Sport Premium 1

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: Legia Warszawa - King Szczecin, Polsat Sport Extra

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Ruch Chorzów - Chrobry Głogów, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Barkom Każany Lwów, Polsat Sport

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:55 siatkówka, SuperLega: Top Volley Cisterna - Vero Volley Monza, Polsat Sport Premium 2

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FC Zbrojovka Brno, Polsat Sport Premium 3

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Lecce - AS Roma Rzym, Eleven Sports 2

18:00 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat) gala bokserska Rocky Boxing Night w Stężycy, Super Polsat i Polsat Sport Fight

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 1

19:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia, Polsat Box Go

19:55 piłka nożna, Eredivisie: PSV Eindhoven - FC Groningen, Polsat Sport Extra

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1

20:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 siatkówka, PlusLiga: LUK Lublin - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

20:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

20:55 piłka nożna, La Liga Santander: Valencia CF Walencja - Athletic Club Bilbao, Eleven Sports 2

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Clermont Foot 63 - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 5

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 lekkoatletyka: World Athletics Indoor Tour Gold w Nowym Jorku, Polsat Sport Extra

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:55 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa czterech kontynentów w Colorado Springs: taniec dowolny, Polsat Sport

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

23:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

23:30 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 11 na 12 lutego (z soboty na niedzielę)
0:00 MMA: KSW61, Polsat Sport Fight

1:00 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa czterech kontynentów w Colorado Springs: ceremonia dekoracji, Polsat Sport

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:15 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa czterech kontynentów w Colorado Springs: program dowolny solistów, Polsat Sport

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:00 gala bokserska Premier Boxing Champions w San Antonio, Polsat Sport Extra

3:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:00 MMA: Ultimate Fighting Championship 284 (UFC284), Polsat Sport

4:00 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa czterech kontynentów w Colorado Springs: program dowolny solistów, Polsat Sport News

12 lutego (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa czterech kontynentów w Colorado Springs: ceremonia dekoracji, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: 1. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:30 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: 2. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

12:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Kroniki LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - GKS Tychy, Polsat Sport

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Toulouse FC Tuluza - Stade Rennais FC Rennes, Eleven Sports 2

13:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:25 short track, Puchar Świata w Dordrechcie: 3. dzień, Polsat Sport Extra

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:25 piłka nożna, Eredivisie: SC Heerenveen - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Fight

14:30 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport Premium 1

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 4

14:45 siatkówka, PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - PSG Stal Nysa, Polsat Sport

14:45 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: 3. dzień, Polsat Sport Extra

14:45 short track, Puchar Świata w Dordrechcie: 3. dzień, Polsat Sport News

14:50 piłka nożna, Fortuna 1.Liga: Bruk-Bet Termalica - GKS Katowice, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - AC Monza, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport Premium 1

16:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:00 siatkówka, Tauron Liga: Roleski Grupa Azoty Tarnów - Grupa Azoty Chemik Police, Polsat Box Go

16:40 piłka nożna, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - RKC Waalwijk, Polsat Sport Fight

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Zastal BC Zielona Góra, Polsat Sport Extra

17:20 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: 3. dzień, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin, Polsat Sport

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole, Polsat Box Go

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: Bohemians Praha 1905 Praga - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

18:00 snowboard, Puchar Świata w Calgary: slopestyle, Polsat Sport Premium 2

18:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

18:25 siatkówka, SuperLega: Itas Trentino - Sir Safety Susa Perugia, Polsat Sport News

18:25 piłka nożna, La Liga Santander: Real Valladolid CF - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 2

18:45 MMA: KSW60, Polsat Sport Fight

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Sporting CP Lizbona - FC Porto, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

19:00 siatkówka, Tauron Liga: Developres Bella Dolina Rzeszów - BKS Bostik Bielsko-Biała, Polsat Box Go

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:50 piłka nożna, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - US Cremonese Cremona, Eleven Sports 1

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:30 siatkówka, PlusLiga: GKS Katowice - BBTS Bielsko-Biała, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - RC Lens, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 5

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Nations” - magazyn, Eleven Sports 3

21:00 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

21:10 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa czterech kontynentów w Colorado Springs: taniec dowolny, Polsat Sport Extra

21:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Nations” - magazyn, Eleven Sports 3

21:30 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 Magazyn, Eleven Sports 2

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:50 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa czterech kontynentów w Colorado Springs: ceremonia dekoracji, Polsat Sport Extra

Noc z 12 na 13 lutego (z niedzieli na poniedziałek)
0:45 boks tajski: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:30 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa czterech kontynentów w Colorado Springs: pokazy mistrzów, Polsat Sport

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

639 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...