dodano: 2023-02-10 16:34
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga Santander w 4K: Villarreal CF - FC Barcelona. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
14:00 Tenis: WTA World Tour, Abu Zabi: Finał
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa - Cracovia
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow CANAL+ 4K Ultra HD
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa - Cracovia
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Villarreal CF - FC Barcelona
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ Sport
12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Radomiak Radom
Komentarz: Michał Mitrut, Grzegorz Mielcarski
17:30 Piłka nożna: Premier League: Manchester City - Aston Villa
Komentarz: Piotr Domagała, Paweł Grabowski
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Villarreal CF - FC Barcelona
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ Sport 2
14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Getafe CF - Rayo Vallecano
Komentarz: Michał Kornacki, Tomasz Lipiński
16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: Celta Vigo - Atlético Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Boston Celtics - Memphis Grizzlies CANAL+ Sport 3
12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Radomiak Radom
Komentarz: Michał Mitrut, Grzegorz Mielcarski
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Legia Warszawa - Cracovia
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow CANAL+ Sport 5
15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: LOSC - RC Strasbourg
Komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: FC Nantes - FC Lorient
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Bojanowski
20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyon - RC Lens
Komentarz: Rafał Dębiński, Igor Lewczuk Eleven Sports 1
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Udinese Calcio - US Sassulolo Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Bologna FC - AC Monza
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Juventus FC - ACF Fiorentina
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: SSC Napoli - US Cremonese
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 2
13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Toulouse FC - Stade Rennais
Komentarz: Patryk Mirosławski, Zbigniew Mucha
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Valladolid - CA Osasuna
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda
20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyon - RC Lens
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski Eleven Sports 3
19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: Sporting CP - FC Porto
Komentarz: Julian Kowalski, Michał Świerżyński Eleven Sports 4
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Udinese Calcio - US Sassulolo Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Bologna FC - AC Monza
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: Sporting CP - FC Porto
Komentarz: Julian Kowalski, Michał Świerżyński Eurosport 1
09:30 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Schonach: Konkurs skoków
10:30 Narciarstwo alpejskie: Mistrzostwa Świata: Zjazd mężczyzn
16:15 Skoki narciarskie: Pucharu Świata, Lake Placid: Konkurs indywidualny Eurosport 2
10:40 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Schonach: Konkurs skoków kobiet
12:00 Kolarstwo szosowe kobiet: UAE Tour: Etap 4
14:00 Kolarstwo szosowe: Figueira Champions Classic: Wyścig
15:30 Kolarstwo szosowe: Clásica de Almería: Wyścig
17:15 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy: Dzień 5
02:30 (nd/pn) Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa czterech kontynentów: Pokazy mistrzów Polsat Sport Extra
10:00 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck: 1. przejazd dwójek kobiet
11:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck: 2. przejazd dwójek kobiet
13:25 Short track: Puchar Świata, Dordrecht: Dzień 3
14:45 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: Dzień 3
17:40 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Zastal BC Zielona Góra
21:15 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa czterech kontynentów: Taniec dowolny
00:00 (nd/pn) Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa czterech kontynentów: Ceremonia dekoracji Polsat Sport Fight
14:30 Piłka nożna: Eredivisie: sc Heerenveen - Feyenoord
16:45 Piłka nożna: Eredivisie: AFC Ajax - RKC Waalwijk Polsat Sport News
06:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa czterech kontynentów: Ceremonia dekoracji
14:45 Short track: Puchar Świata, Dordrecht: Dzień 3
17:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: Dzień 3
18:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: Itas Trentino - Sir Safety Susa Perugia Sportklub
12:00 Wyścigi samochodowe: Asian Le Mans Series, Dubaj: Zawody
17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Valencia Basket - Gran Canaria
19:00 Piłka nożna: Super League: Aris FC - Panathinaikos Ateny TVN
16:15 Skoki narciarskie: Pucharu Świata, Lake Placid: Konkurs indywidualny
TVP Sport
08:15 Biegi narciarskie: Ski Classics, Jizerská: Zawody
11:15 Piłka wodna mężczyzn: Puchar Polski: Finał
13:30 Biatlon: Mistrzostwa Świata: Bieg na dochodzenie kobiet
15:30 Biatlon: Mistrzostwa Świata: Bieg na dochodzenie mężczyzn
16:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy: Dzień 5
00:00 (nd/pn) Futbol amerykański: Liga NFL: Kansas City Chiefs - Philadelphia Eagles Viaplay
13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga: Essen - VfL Wolfsburg
Komentarz: Adam Drygalski
13:00 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League: Tottenham - Manchester United
Komentarz: Dawid Szymczak