reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Mamuśki rządzą” na kanale TLC

dodano: 2023-02-16 11:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TLC „Mamuśki rządzą” W czwartek, 16 lutego br. o godz. 22:00 na kanale TLC wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu amerykańskiego programu „Mamuśki rządzą” („MILF Manor”). 8 kobiet z całych Stanów Zjednoczonych Ameryki wyrusza do rajskiego Meksyku w poszukiwaniu miłości. W tym randkowym programie widzowie poznają kobiety, które rzuciły wszystko co im znane, by w końcu odnaleźć prawdziwą miłość. Wystąpią April Marie Watson, Kelle Mortensen, April Jayne, Stefany Johnson, Charlene DeCicco, Shannan Diggs, SoYoung i Pola Mochon.

TLC „Mamuśki rządzą”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Osiem kobiet z całych Stanów Zjednoczonych Ameryki wyrusza do rajskiego Meksyku w poszukiwaniu miłości. Uczestniczki tego programu randkowego mają już za sobą lata doświadczeń. Spróbują je wykorzystać, aby stworzyć związek z mężczyznami młodszymi od siebie o połowę. Czy im się to uda? - Przekonajcie się o tym sami - zachęca nadawca. Program „Mamuśki rządzą” na antenie kanału TLC będzie emitowany od czwartku, 16 lutego br.

W tym programie widzowie poznają kobiety, które rzuciły wszystko co im znane, by w końcu odnaleźć prawdziwą miłość. Pojechały do luksusowej rezydencji w Meksyku, w nadziei, że piękne otoczenie będzie sprzyjać nawiązywaniu romantycznych relacji. Choć są po czterdziestce, nie wyszły z wprawy w randkowaniu. Wręcz przeciwnie, zamierzają wykorzystać swoje doświadczenie, by uwieść młodszych mężczyzn. Wśród uczestniczek są między innymi 59-letnia instruktorka fitness i piosenkarka z Los Angeles, pielęgniarka asystująca przy operacjach serca czy imprezująca mama sześciorga dzieci. Mimo wielu różnic, mają kilka wspólnych cech. Wszystkie są pewne siebie, silne i gotowe by się zakochać. Ale nic nie jest w stanie ich przygotować na czekającą przy wejściu do willi niespodziankę.

Piękne plaże Meksyku nie na długo zapewnią atmosferę jak z bajki. Szybko okaże się, że kobiety podchodzą do relacji damsko-męskich całkiem poważnie. Gdy na jaw wychodzi, że ten program nie jest zabawą, napięcie rośnie z dnia na dzień. W każdym odcinku pojawią się zadania, które sprawdzą czy dotychczas nawiązana relacja jest prawdziwa czy nadszedł czas, aby opuścić rajską willę. Czy panowie będą w stanie przekonać do siebie „mamuśki” swoim młodzieńczym urokiem? A może ich zachowanie udowodni, że są niedojrzali? W tej willi atmosfera jest gorąca. Chemia, zazdrość i sprzeczki są tu na porządku dziennym. - Zobaczcie czy mimo przeszkód, zakochani udowodnią, że wiek to tylko liczba - zachęca nadawca.

Premierowe odcinki programu „Mamuśki rządzą” będą emitowane od 16 lutego br., w czwartki o godzinie 22:00 na antenie kanału TLC.
 
Kelle Mortensen, April Jayne, Stefany Johnson, Charlene DeCicco, Shannan Diggs, SoYoung i Pola Mochon w programie „Mamuśki rządzą”, foto: Warner Bros. Discovery
Kelle Mortensen, April Jayne, Stefany Johnson, Charlene DeCicco, Shannan Diggs, SoYoung i Pola Mochon w programie „Mamuśki rządzą”, foto: Warner Bros. Discovery


„Mamuśki rządzą” - sezon 1., emisja w czwartki (od 16 lutego 2023 roku) o godz. 22:00 w TLC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...