reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

18-20.02 Polsat Sport: Puchar Polski, UFC i derby

dodano: 2023-02-17 14:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 18-19 lutego br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Suzuki Puchar Polski koszykarzy, Coppa Italiana di Pallacanestro, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, La Liga Santander, Liga Portugal Bwin, Ultimate Fighting Championship (UFC), Liga Mistrzów hokeistów, bobsleje, łyżwiarstwo szybkie, narciarstwo dowolne, snowboard, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Suzuki Puchar Polski koszykarzy (więcej tutaj), Coppa Italiana di Pallacanestro (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj i tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Liga Mistrzów hokeistów (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

18 lutego (sobota)
5:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:30 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport

8:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 bobsleje, Puchar Świata w Siguldzie: 1. przejazd jedynek kobiet, Polsat Sport Extra

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:15 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: 2. dzień - Dywizja B, Polsat Sport News

11:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

11:30 bobsleje, Puchar Świata w Siguldzie: 2. przejazd jedynek kobiet, Polsat Sport Extra

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

12:45 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

13:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:30 bobsleje, Puchar Świata w Siguldzie: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Premium 2

13:40 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: 2. dzień - Dywizja A, Polsat Sport News

13:55 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

14:00 koszykówka, Suzuki Puchar Polski koszykarzy, 1. półfinał: PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Start Lublin, Polsat Sport Extra

14:25 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:25 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

14:45 siatkówka, PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - LUK Lublin, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - Stal Rzeszów, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 1

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rotterdamie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Premium 1

15:00 bobsleje, Puchar Świata w Siguldzie: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Premium 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:10 hokej, Liga Mistrzów hokeistów, finał: Lulea Hockey - Tappara Tampere, Polsat Sport Fight

16:10 piłka nożna, La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Real Valladolid, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea - Stade de Reims, Eleven Sports 3 i Canal+ Family

17:00 koszykówka, Suzuki Puchar Polski koszykarzy: konkurs wsadów, Polsat Sport Extra

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: AC Monza - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - Wisła Kraków, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Cuprum Lubin - Cerrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:45 siatkówka, Tauron 1. Liga: KS Będzin - MKST Astra Nowa Sól, Polsat Box Go

17:55 piłka nożna. Fortuna: Liga: FK Teplice Cieplice - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

17:55 siatkówka, SuperLega: Gioiella Prisma Taranto - Emma Villas Aubay Siena, Polsat Sport Premium 2

18:00 koszykówka, Suzuki Puchar Polski koszykarzy: konkurs rzutów za 3 punkty, Polsat Sport Extra

18:00 siatkówka, Tauron 1. Liga: BAS Białystok - Legia Warszawa, Polsat Box Go

18:25 piłka nożna, La Liga Santander: RCD Mallorca Palma - Villarreal CF, Eleven Sports 4

18:30 koszykówka, Suzuki Puchar Polski: 2. półfinał, Polsat Sport Extra

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

19:30 tenis ziemny, turniej ATP w Rotterdamie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole, Polsat Box Go

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 1

20:30 siatkówka, PlusLiga: Barkom Każany Lwów - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

20:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

20:40 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

20:55 piłka nożna, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar, Polsat Sport News i Polsat Sport Premium 1

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Delray Beach: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Fight

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: FC Porto - Rio Ave FC Vila do Conde, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:00 tenis ziemny, turniej ATP w Buenos Aires: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

23:00 MMA: KSW42, Polsat Sport Fight

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:40 „Rywalizacje konieczne” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 18 na 19 lutego (z soboty na niedzielę)
1:00 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): UFC Fight Night, Polsat Sport

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 tenis ziemny, turniej ATP w Delray Beach: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

2:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19 lutego (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 (Polsat Sport) i 9:20 (Eurosport 2) snowboard, mistrzostwa świata w Bakuriani: slalom gigant równoległy, Polsat Sport i Eurosport 2

9:00 bobsleje, Puchar Świata w Siguldzie: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

9:05 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 bobsleje, Puchar Świata w Siguldzie: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:05 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: 3. dzień - dywizja B, Polsat Sport Extra

11:20 (Eurosport 2) i 11:30 (Polsat Sport Premium 1) narciarstwo dowolne, mistrzostwa świata w Bakuriani: drużynowe skoki akrobatyczne, Polsat Sport Premium 1 i Eurosport 2

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - US Lecce, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Sport

12:45 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - Lille Olympique Sporting Club, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 5

13:30 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: 3. dzień - dywizja A, Polsat Sport Extra

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:55 piłka nożna, La Liga Santander: Elche CF - RCD Espanyol Barcelona, Eleven Sports 4

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:25 piłka nożna, Eredivisie: FC Utrecht - PSV Eindhoven, Polsat Sport Fight

14:30 bobsleje, Puchar Świata w Siguldzie: 1. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Premium 1

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:45 siatkówka, PlusLiga: Trefl Gdańsk - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Skra Częstochowa - ŁKS Łódź, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Salernitana 1919 Salerno - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 1

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Empoli FC, Eleven Sports 2

14:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade Rennais FC Rennes - Clermont Foot 63, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 5

15:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 tenis ziemny, turniej ATP w Rotterdamie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

16:00 bobsleje, Puchar Świata w Siguldzie: 2. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Premium 1

16:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

16:00 siatkówka, Tauron Liga: ŁKS Commercecon Łódź - #VolleyWrocław, Polsat Box Go

16:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

16:40 piłka nożna, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - Sparta Rotterdam, Polsat Sport Fight

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: Spezia Calcio - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - FC Nantes, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Family

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Projekt Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

17:30 koszykówka, Suzuki Puchar Polski koszykarzy: finał, Polsat Sport Extra

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice, Polsat Box Go

17:55 koszykówka, Coppa Italiana di Pallacanestro: finał, Polsat Sport News

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FK Jablonec, Polsat Sport Premium 1

17:55 siatkówka, SuperLega: Cucine Lube Civitanova - Gas Sales Bluenergy Piacenza, Polsat Sport Premium 2

19:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

19:00 siatkówka, Tauron Liga: BKS Bostik Bielsko-Biała - Roleski Grupa Azoty Tarnów, Polsat Box Go

19:15 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:40 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 tenis ziemny, turniej ATP w Buenos Aires: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Fight

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: FC Barcelona - Cadiz CF Kadyks, Eleven Sports 1

20:00 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

20:00 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

20:30 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: AS Roma Rzym - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 2

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Toulouse FC Tuluza - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Delray Beach: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:35 piłka nożna, La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

Noc z 19 na 20 lutego (z niedzieli na poniedziałek)
0:15 boks tajski: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

639 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...