reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Radio Zet solidarne z Ukrainą

dodano: 2023-02-23 23:32 | aktualizacja: 2023-02-24 01:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: Eurozet

Radio ZET W piątek, 24 lutego br. temat 1. rocznicy wybuchu wojny w Ukrainie zdominuje ramówkę Radia Zet (Eurozet/Agora). Specjalna oprawa, dodatkowe rozmowy z politykami, wydłużone „Wiadomości Radia Zet”, goście z Ukrainy i relacje korespondentów z różnych miejsc na świecie. Pojawią się dodatkowe wydania programu „Gość Radia Zet”. Punktualnie o godz. 8:45 na antenie Radia Zet, podobnie jak w innych stacjach części komercyjnych nadawców radiowych: Grupy Radiowej Agory (Agora), Eurozetu, Grupy RMF (Bauer Media Group) i Grupy Time (Grupa ZPR Media), zabrzmi utwór „Give Peace a Chance” Johna Lennona.

Radio ZET
Radio ZET


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zmienił się świat rok po wybuchu brutalnej wojny w Ukrainie? Jaką rolę w konflikcie odgrywa Polska? Co z bezpieczeństwem międzynarodowym? Czy grozi nam eskalacja konfliktu i jakie są perspektywy pokojowe? Na te i inne pytania w piątek, 24 lutego br. będą szukać odpowiedzi dziennikarze Radia Zet i ich goście (więcej tutaj).

W pierwszą rocznicę wybuchu wojny Rosji z Ukrainą Radio Zet wprowadzi specjalną oprawę dźwiękową. Na antenie stacji pojawią się dodatkowe wydania programu „Gość Radia Zet”, nadawane w godzinach 7:02, 8:02 i 17:02 (więcej tutaj). Zostaną wydłużone „Wiadomości Radia Zet” oraz wprowadzone dodatkowe wydania serwisów informacyjnych w „połówkach” godzin od godziny 5:00 do godziny 19:00. W programie będzie można usłyszeć specjalne relacje korespondentów z Kijowa, Waszyngtonu, Londynu, Brukseli, Berlina, Tallina i strefy przygranicznej. Zostaną również zaprezentowane wyniki przygotowanego badania opinii publicznej związanego kwestią ukraińską. W tym dniu w „Wiadomościach Radia Zet” będzie można usłyszeć głosy ukraińskich dziennikarzy mieszkających w Polsce - Ołeny Babakovej i Żeni Klimakina (więcej tutaj).

Punktualnie o godzinie 8:45 na antenie Radia Zet, podobnie jak w innych stacjach komercyjnych nadawców radiowych: Grupy Eurozet, Grupy Radiowej Agory, Grupy RMF i Time, zabrzmi utwór „Give Peace a Chance” Johna Lennona. To symboliczny wyraz solidarności z Ukraińcami, zmagającymi się z wojną z Rosją (więcej tutaj).
 
Beata Lubecka jest prowadzącą program „Gość Radia Zet”, foto: Eurozet
Beata Lubecka jest prowadzącą program „Gość Radia Zet”, foto: Eurozet
Bogdan Rymanowski jest prowadzącym program „Gość Radia Zet”, foto: Eurozet
Bogdan Rymanowski jest prowadzącym program „Gość Radia Zet”, foto: Eurozet


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...