reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Skylink rezygnuje z Canal+ Sport 2 na satelicie

dodano: 2023-02-26 10:26 | aktualizacja: 2023-02-26 12:44
autor: RO | źródło: satelitnatv.sk

Premier League piłka Canal+ Sport 2 logo 360px.jpg Operator czesko-słowackiej platformy Skylink przygotował na koniec lutego br. kilka zmian dla swoich klientów. Do najważniejszych należy zaliczyć uruchomienie nowego kanału Canal+ Action oraz zmianę numeracji większości stacji na liście FastScan. Ponadto planowane jest wycofanie nadawanego okazjonalnie Canal+ Sport 7 w usłudze mobilnej Skylink Live TV. To jednak nie wszystko.

Skylink/satkurier.pl
Skylink M7 Group canal sport premier League-760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Skylink planuje zaprzestać nadawania satelitarnego Canal+ Sport 2. Ta stacja sportowa nadaje od czasu do czasu transmisje na żywo z angielskich rozgrywek piłkarskich Premier League.

Canal+ Sport 2 opuści satelitę Astra 3B (23,5°E), częstotliwość 11,973 GHz, pol. V (SR: 29900, FEC: 2/3; DVB-S2 / 8PSK). Ma być dostępny wyłącznie w serwisie Skylink Live TV. Z tego powodu kanał nie figuruje już nawet na nowej liście FastScan, która zostanie udostępniona abonentom od wtorku, 28 lutego 2023 roku.

W praktyce oznaczać będzie to, że klienci usługi satelitarnej Skylink, którzy subskrybują jeden z pakietów ze stacjami sportowymi Canal+ Sport, dostęp do drugiego kanału tej marki będą mieli na platformie internetowej Skylink Live TV bez dodatkowych opłat. Usługa ma też zawierać uruchamiane okazjonalnie Canal+ Sport 3-6.

Od marca CANAL+ będzie transmitować mecze Premier League w Czechach i na Słowacji w Canal+ Sport i Canal+ Action, a także okresowo w kanałach od CANAL+ Sport 2 do Canal+ Sport 6. Aktualny program wszystkich stacji Canal+ można tradycyjnie znaleźć w sekcji "TV program".

Canal+ Sport 2 jest również obecny w ofertach słowackich operatorów Slovak Telekom i DIGI Slovakia. Na razie nie ma informacji, czy operatorzy również planują zakończyć dystrybucję satelitarną na Thor/Intelsat (0,8°E/1°W).

Źródło: satelitnatv.sk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...