reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kto to wie?” w TVN i ITVN

dodano: 2023-02-27 01:07 | aktualizacja: 2023-02-27 07:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TVN „Kto to wie?” W poniedziałek, 27 lutego br. o godz. 16:20 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego programu „Kto to wie?”. Jego gospodynią będzie Dorota Wellman („Dzień dobry TVN” w TVN i ITVN/TVN International). Program powstaje na licencji „Let's Ask America”, za dystrybucję którego odpowiada Warner Bros. Domestic Television Distribution. Teleturniej „Kto to wie?” będą mogli również oglądać widzowie ITVN (TVN International).

TVN „Kto to wie?”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 27 lutego br. Dorota Wellman („Dzień dobry TVN” w TVN i ITVN/TVN International - więcej tutaj i tutaj) zaprosi widzów do wspólnej zabawy bez wychodzenia z domu. W „Kto to wie?” prowadząca połączy się wirtualnie z uczestnikami i sprawdzi ich intuicję, bazując na sondażach. „Częściej biegamy dla sportu, czy do tramwaju?”, „Więcej z nas wychodzi na pole, czy na dwór?” - o tym, jak myślą Polacy widzowie przekonamy się oglądając TVN.

W każdym z odcinków widzowie poznają czterech uczestników, z którymi Dorota Wellman połączy się wirtualnie ze studia. Zmierzą się oni w czterech rundach, obstawiając odpowiedzi na pytania, jakich udzielili ankietowani. Po każdej części widzowie pożegnają jednego zawodnika, zaś w finale najlepszy z nich ma szanse na wygranie do 20 tysięcy złotych. - „Kto to wie?” to zabawa z widzami i dla widzów. Z nowoczesnego studia telewizyjnego spotkamy się z uczestnikami w domach na ich kanapach, zapraszając do wspólnej gry. Tu nie potrzeba eksperckiej wiedzy, aby wygrać. Wystarczy odgadnąć, jak myśli nasze społeczeństwo - zachęca nadawca.

Program „Kto to wie?” powstaje na licencji „Let's Ask America”. Za jego dystrybucję odpowiada Warner Bros. Domestic Television Distribution. Polska wersja produkowana jest w krakowskim Studio TVN Warner Bros. Discovery przy użyciu technologii XR, wykorzystującej oprogramowanie unreal.

„Kto to wie?” zadebiutuje w TVN w poniedziałek, 27 lutego br. - program będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 16:20 (więcej tutaj).
 
Dorota Wellman w programie „Kto to wie?”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Dorota Wellman w programie „Kto to wie?”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


„Kto to wie?” - sezon 1., emisja od poniedziałku do piątku (od 27 lutego 2023 roku) o godz. 16:20 w TVN. Program będą mogli również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

299 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...