reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Radiowa Trójka w telewizyjnej Trójce

dodano: 2023-03-03 14:46
autor: Jan Borejko | źródło: Polskie Radio

TVP3 Radiowa Trójka Polskie Radio Program Trzeci Program Trzeci Polskiego Radia rozpoczął współpracę z TVP3 - kanałem regionalnym Telewizji Polskiej. Od 27 lutego br. w ramówce telewizyjnego nadawcy znajduje się znana z radiowej rozgłośni audycja „Salon polityczny Trójki”. Natomiast od 4 marca br. sobotnie „Śniadanie w Trójce” (po godz. 9:00) będzie miało swoją telewizyjna odsłonę w telewizji TVP3 tego samego dnia o godz. 13:00.

Polskie Radio
TVP3 Radiowa Trójka Polskie Radio Program Trzeci


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 4 marca „Śniadanie w Trójce” będzie obecne na antenie TVP3. Ta cotygodniowa audycja publicystyczna jest jedną z pierwszych, która pojawiła się w rozgłośniach radiowych w takim formacie. Program nadawany jest od 2006 roku, jako kontynuacja „Niedzielnego Salonu Trójki”. W audycji, przy wspólnym śniadaniu, uczestniczą politycy koalicji i opozycji, a także przedstawiciel kancelarii Prezydenta RP.
 

- W „Śniadaniu w Trójce" rozmawiamy z przedstawicielami klubów parlamentarnych i prezydenta o najważniejszych wydarzeniach mijającego tygodnia. Czasem wybiegamy w przyszłość. Nie brakuje emocji i gorących sporów. Staram się, by nie przysłoniły spraw istotnych i by wymiana poglądów nie była wymianą ciosów - mówi prowadząca audycję Beata Michniewicz.

Przed pandemią program miał wyłącznie formułę audycji radiowej. Podczas lockdownu goście łączyli się z prowadzącą zdalnie, a przekazowi dźwiękowemu towarzyszył obraz.

Od 4 marca „Śniadanie w Trójce” będzie miało swoją nową radiowo-telewizyjną odsłonę. Program będzie realizowany przez Dział Produkcji Multimedialnych Polskiego Radia, z Muzycznego Studia im. Agnieszki Osieckiej, przy Myśliwieckiej 3/5/7.

„Salon polityczny Trójki” ma swoją radiową premierę codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 8:45. W TVP3 emisja wywiadu Trójki po godz. 11:00.

Sobotnie „Śniadanie w Trójce” emitowane jest w Programie Trzecim Polskiego Radia po godzinie 9:00, a swoją telewizyjna odsłonę w TVP3 będzie miał w soboty o godz. 13:00.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...