reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Donieck. Na linii frontu” na kanale Antena HD

dodano: 2023-03-05 11:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: MWE Networks/satkurier.pl

Antena HD „Donieck. Na linii frontu” W niedzielę, 5 marca br. o godz. 20:00 na kanale Antena HD wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 1. ukraińskiego serialu „Donieck. Na linii frontu” („Кіборги. Герої не вмирають”/„Kiborgy. Heroyi ne vmyrayut”), znanego także jako „Cyborgi”. Produkcja, której reżyserem jest Achtem Szewketowycz Seitabłajew, opowiada o prawdziwych wydarzeniach z 2014 roku, kiedy to ukraińscy żołnierze Cyborgi bronili przed Rosjanami lotnisko w Doniecku. Występują Oleg Dracz, Oleksandr Piskunow, Roman Semysal, Pawlo Szpegun, Jewhen Nyszczuk i Wsiewołod Szekita. Seria składa się z 4 odcinków. Jak zapowiada nadawca, będzie to premiera tej produkcji w Polsce.

Antena HD „Donieck. Na linii frontu”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Antena HD pokaże premierowo czteroodcinkową serię z 2017 roku, opartą na prawdziwych wydarzeniach - „Donieck. Na linii frontu”, w reżyserii Achtema Szewketowycza Seitabłajewa. Występują Wiaczesław Dowżenko, Andrij Isajenko, Wiktor Żdanow, Makar Tychomyrow, Roman Jasinowskyj, Oleg Dracz, Oleksandr Piskunow, Roman Semysal, Pawlo Szpegun, Jewhen Nyszczuk i Wsiewołod Szekita.

Ten dramat wojenny jest oparty na prawdziwych wydarzeniach z 2014 roku, kiedy to grupa żołnierzy Cyborgi broniła Doniecki Port Lotniczy. Jak zapowiada nadawca, jest to serial w którym można przeżyć prawdziwe emocje towarzyszące żołnierzom w walce - wolę przetrwania, smutek, zwątpienie, ale również determinację i nadzieję na zwycięstwo. To historia dwutygodniowej misji ukraińskiego batalionu na lotnisku w Doniecku w 2014 roku, gdy był on atakowany przez rosyjskie wojska i prorosyjskich bojowników. Wraz z walką żołnierze starają się zrozumieć liczne pytania dotyczące natury wojny, wroga i własnej tożsamości jako Ukraińców.

Jak zapowiada nadawca, będzie to premiera tej produkcji w Polsce.

„Donieck. Na linii frontu” - sezon 1., emisja w niedziele (od 5 marca 2023 roku) o godz. 20:00 na kanale Antena HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 229 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...