reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Polskie Nagrody Filmowe Orły 2023” w Canal+

dodano: 2023-03-06 02:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Polska Akademia Filmowa „Polskie Nagrody Filmowe Orły” W poniedziałek, 6 maca br. o godz. 19:40 w Teatrze Polskim w Warszawie po raz 25. wręczone zostaną „Polskie Nagrody Filmowe Orły”, które przyznaje Polska Akademia Filmowa (PAF). Uroczystą galę transmitować będzie Canal+ Premium. Widowisko to zobaczą również widzowie Canal+ 1 i Canal+ Film.

Polska Akademia Filmowa „Polskie Nagrody Filmowe Orły”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W środę, 8 lutego br. podczas konferencji prasowej poznaliśmy listę nominowanych do tegorocznych „Polskich Nagród Filmowych Orły”. Laureatów poznamy w poniedziałek, 6 marca br., a galę obejrzeć będzie można w stacji CANAL+ Premium w paśmie odkodowanym.

- Jesteśmy dumni, że akademia doceniła produkcje i koprodukcje CANAL+ Polska, przyznając w sumie 34 nominacje filmom i serialom, które powstały z naszym udziałem. Szczególnie cieszą wyróżnienia dla młodych twórców, jak i dla projektów, które zmuszają do myślenia, są oryginalne i autorskie. Trzymam kciuki za dalsze sukcesy nominowanych tytułów, a wszystkich kinomanów zapraszam do obejrzenia transmisji „na żywo” z gali wręczenia „Orłów” i do nadrobienia filmowych zaległości w CANAL+

- mówi Małgorzata Seck, wiceprezeska do spraw programowych CANAL+ Polska.


Laureatów poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się w poniedziałek, 6 marca br. w Teatrze Polskim w Warszawie, a transmisję będzie można obejrzeć w CANAL+ Premium, w paśmie odkodowanym. Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:40 (w CANAL+ 1 o godzinie 20:40). We wtorek, 7 marca br. o godzinie 21:35 widowisko to pokaże CANAL+ Film (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).

„Polskie Nagrody Filmowe Orły 2022” - transmisja w poniedziałek, 6 marca 2023 roku o godz. 19:40 w CANAL+ Premium. Widowisko to będą mogli również zobaczyć widzowie CANAL+ 1 i CANAL+ Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

660 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...