reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

LG integruje HD+ z nowymi modelami telewizorów

dodano: 2023-03-06 19:09 | aktualizacja: 2023-03-06 21:43
autor: RO | źródło: infosat.de

LG Electronics Brand Store Producent sprzętu elektronicznego LG Electronics integruje platformę HD+ z nową generacją swoich telewizorów z roku modelowego 2023. Ogłosiła to niemiecka firma HD PLUS GmbH. Partnerstwo pozwala przyszłym nabywcom odpowiedniego modelu telewizora LG odbiór HD+ bez dodatkowego sprzętu w przyszłości.

hd-plus.de
HD+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aplikacja HD+ TV-App jest zaimplementowana jako aplikacja HbbTV we wszystkich modelach telewizorów LG z 2023 roku z systemem operacyjnym webOS 23.

Nabywcy modeli Smart TV wprowadzonych przez LG w 2023 roku będą odbierać niemiecką platformę HD+ bez dekodera satelitarnego, modułu CI+, karty dostępu czy innego zewnętrznego sprzętu. Oczywiście wymagana będzie antena satelitarna ustawiona na Astrę 19,2°E. Aplikacja będzie zintegrowana bezpośrednio z telewizorami za pośrednictwem technologii HbbTV OpApp. Pierwsze modele pojawią się w sprzedaży w Niemczech już pod koniec marca.

Południowokoreański producent spodziewa się, że do końca roku HD+ będzie zintegrowany z około 80% wszystkich nowo sprzedanych telewizorów UHD. Po firmach Panasonic, Samsung, Vestel, TP Vision, Hisense i Loewe, LG jest siódmym producentem, który integruje HD+ bezpośrednio ze swoimi nowoczesnymi telewizorami za pośrednictwem HbbTV OpApp. Sony integruje HD+ za pomocą specjalnie opracowanej aplikacji na Androida.

Platforma HD+ oferuje użytkownikom bezpłatny 6-miesięczny okres próbny bez rejestracji i innych zobowiązań. Widzowie, którzy zechcą oglądać HD+ po okresie bezpłatnym, mogą wykupić subskrypcję u autoryzowanego dystrybutora lub w sklepie internetowym HD+. Platforma oferuje m.in. dostęp do 26 prywatnych, niemieckich kanałów HD oraz 3 kanałów UHD (RTL UHD, ProSiebenSat.1 UHD i UHD1). Ponadto istnieje też wersja HD+ IP, czyli telewizja internetowa bez anteny satelitarnej.
 

Dzięki opracowaniu zintegrowanej aplikacji HD+ TV App udało nam się zredukować do minimum przeszkody techniczne w korzystaniu z HD+. Jeśli chcesz szybko, łatwo i bez żadnych przeszkód oglądać prywatne kanały w jakości HD lub UHD na swoim nowym telewizorze LG, wystarczy raz aktywować aplikację HD+ TV-App. Użytkownicy nie tylko uzyskują dostęp do transmisji w najlepszej jakości obrazu, ale także korzystają z funkcji HD+ Komfort. Przykładowo pozwala ona na oglądanie od początku już uruchomionych programów, wyszukiwanie ulubionych programów w bibliotekach multimediów lub automatyczne informowanie o serialach i filmach, które są również oferowane w jakości UHD

- powiedział szef działu zarządzania produktami HD+, Andreas Schulz.


Źródło: infosat.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...