reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2. urodziny TVP Kobieta

dodano: 2023-03-06 17:39 | aktualizacja: 2023-03-07 10:58
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVP Kobieta

TVP Kobieta W środę, 8 marca TVP Kobieta obchodzić będzie drugie urodziny. Z tej okazji antena zaprasza widzów na programy własne oraz filmowe hity: „La La Land”, „Slumdog. Milioner z ulicy” i „Weekend z królem”. Urodzinowa będzie oprawa TVP Kobieta, a w niej wszystkie dotychczasowe spoty wizerunkowe.

TVP Kobieta
TVP Kobieta 2 urodziny 2023 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Dwa lata funkcjonowania TVP Kobieta to przede wszystkim pełne pasji i inspiracji programy związane z modą, kulinariami, kulturą, historią oraz życiem codziennym. Planując ofertę programową, skupiamy się na tym, żeby była różnorodna i dopasowana do grupy docelowej, stad na naszej antenie świetne programy lifestylowe, ciekawe dokumenty,  interesujące seriale i wyjątkowe filmy fabularne. Jak pokazują wyniki anteny, to się sprawdziło

– mówi Iwona Bocian-Zaciewska, Dyrektor Redaktor Naczelna TVP Kobieta.

Naszym zadaniem jest realizacja zadań misji nadawcy publicznego, dlatego szczególne miejsce w każdej ramówce TVP Kobieta zajmują  programy misyjne, edukacyjne. Podejmujemy trudne i ważne tematy w „Kobietach w drodze” Marty Manowskiej czy „Matkach wojny”. Już wiosną nowy cykl „Sukces jest kobietą”. Chcemy, poprzez ten cykl, aktywizować i inspirować kobiety do działania.  Przykładamy wielką wagę do propagowania zdrowego, sportowego stylu życia, ale także  poszanowania planety. Już dziś zapraszam na kwietniowy eco-weeked w TVP Kobieta. Jestem dumna z tego, co razem z moim zespołem udało się nam zrobić przez te dwa lata. O tym świadczy otrzymana w ubiegłym roku Telekamera „Tele Tygodnia” oraz nasze wysokie wyniki oglądalności – podkreśla.


TVP Kobieta rozpoczęła nadawanie 8 marca 2021 roku, a  już w październiku 2021 roku miała dwukrotnie więcej widzów od początku emisji. We wrześniu 2022 roku TVP Kobieta miała wyższe udziały niż konkurencyjne kanały TVN Style i HGTV.  W tak krótkim czasie antenie udało się pokonać inne stacje z tego segmentu. Najwyższy udział antena odnotowała 4 lipca 2022 roku, który wyniósł w grupie 4+ 0,56%. Natomiast wśród widzów posiadających dostęp tylko do NTC rekordowy udział  1,9% antena osiągnęła 27 czerwca 2022 roku.

Po zmianie multipleksów TVP Kobieta sukcesywnie odbudowuje swoją pozycję.
We wtorek, 28 lutego udział w grupie 4+ wyniósł 0,43%. W sezonie zimowym 2023 roku najlepszymi dniami pod względem udziałów były wtorki, wówczas TVP Kobieta w grupie 4+ uzyskała średni udział 0,35%, a w NTC 0,84%. Antena uzyskała takie wyniki dzięki emisji m.in. filmu „Kogel - Mogel” czy serialu „Dzikie pszczoły”. Widzowie doceniają też autorskie propozycje TVP Kobieta, jak „Kobiety w drodze” czy „Taka jak Ty”.

2.  urodziny TVP Kobieta świętuje od 3 marca.
Od tego dnia na antenie prezentowane są wszystkie dotychczasowe spoty wizerunkowe TVP Kobieta.

W urodzinowym tygodniu TVP Kobieta zaproponuje widzom premierowe odcinki produkcji własnych.
We wtorek o godz. 17:25 „Kwiaty na warsztat”, w którym prowadząca Joanna Lewandowska podpowie jak stworzyć idealny bukiet na Dzień Kobiet. W środę o tej samej godzinie Marta Manowska przeprowadzi w „Kobietach w drodze” kolejną ważną rozmowę. Tym razem w podróż zabierze sierżant Karolinę Jaworską, stołeczną policjantkę, dla której służba i pomoc ludziom są powołaniem. W czwartek TVP Kobieta zaprasza na kolejny odcinek premierowego cyklu „Tańcząca ze światem”, w którym Edyta Herbuś pokazuje piękno i smaki życia Tunezji. W piątek Aneta Łańcuchowska w „Pięknie przyprawionej” kuchni doradzi jak szybko i smacznie przygotować ulubione potrawy w zdrowej wersji.

W urodzinowym miesiącu antena wyemituje również programy o wybitnych kobietach w tym m.in. dokument o himalaistce Wandzie Rutkiewicz (15 marca, godz. 00:15) oraz rozpocznie emisję premierowego cyklu o „Kobietach sukcesu”. Wśród dokumentalnych propozycji anteny w marcu znajdą się też cykle „Najpiękniejsze hotele świata” (niedziela, godz. 17:30) oraz seria „Royalsi” (niedziela, godz. 18:25) która zaprezentuje sylwetki członków brytyjskiej rodziny królewskiej.

We wtorek,7 marca o godz. 21:30 w TVP Kobieta zaprosi na „Weekend z królem”.
Brytyjski król Jerzy VI jedzie z oficjalną wizytą do USA, aby przekonać prezydenta Roosevelta do zaangażowania się w wojnę w Europie. Wraz z małżonką wyruszają za ocean i goszczą u prezydenta w Białym Domu oraz w jego prywatnej posiadłości w Hyde Park. Para królewska dąży do zawarcia sojuszu, Roosevelt z kolei pragnie poprawić stosunki z byłym kolonizatorem. Nie przypuszcza jednak, że jego utajone dotąd romanse i ekscentryczna żona uczynią weekend, spędzony z członkami brytyjskiej rodziny królewskiej, niezapomnianym.

8 marca w TVP Kobieta na widzów czekają dwa super seanse – „La La Land” oraz „Slumdog. Milioner z ulicy”.
O godz. 21:30, w muzycznym romansie „La La Land” z Emmą Stone i Ryanem Goslingiem widzowie poznają młodych bohaterów, których oprócz gorącego uczucia połączą wspólne marzenia. Miłość doda im sił, ale gdy ich kariery zaczną się wreszcie układać, będą mieć coraz mniej czasu dla siebie. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

O godz. 23:30 antena wyemituje hit filmowy „Slumdog. Milioner z ulicy”.
Młody mieszkaniec Bombaju, Jamal, bierze udział w indyjskiej wersji „Milionerów". Nikt nie spodziewa się, że chłopak  ze slumsów zajdzie tak daleko. Sprawą zainteresowała się policja i tuż przed ostatnią rundą Jamal zostaje aresztowany pod zarzutem oszustwa. Podczas przesłuchania chłopak opowiada niezwykłą historię swojego życia, w której chwile tragiczne przeplatają się ze szczęśliwymi, a najpotężniejszą siłą, która pozwoli przetrwać najgorsze chwile, okaże się miłość.

TVP Kobieta ma dla swoich widzów także serialowy prezent.
Już od 9 marca, o godz. 20:30, drugi sezon wyczekiwanego serialu „Sześć sióstr”, a w nim dalsze losy sióstr Silva.

 

Źródło: kobieta.tvp.pl 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 229 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...