reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Jeżyk i Sprężynka” - własny serial animowany Puls 2

dodano: 2023-03-02 21:12
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Puls

Jeżyk i Sprężynka Telewizja Puls Pasmo z animacjami Puls Kids na kanale Puls 2 świętuje w marcu swoje 3. urodziny. Z tej okazji Telewizja Puls przygotowała niespodziankę dla najmłodszych widzów – premierę pierwszego odcinka własnego serialu animowanego „Jeżyk i Sprężynka” o przygodach Jeżyka Puls Kids. Już 18 marca o godzinie 18.50 w Puls Kids na kanale Puls 2.

Telewizja Puls
Jeżyk i Sprężynka Telewizja Puls


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Pasmo Puls Kids od prawie trzech lat zapewnia kanałowi Puls 2 pozycję lidera wśród widowni dziecięcej. Prezentujemy w nim starannie wyselekcjonowane animacje, dzięki czemu Rodzice nam zaufali, a Dzieci chętnie do nas wracają. Stworzona przez nas postać Jeżyka Puls Kids cieszy się ogromną sympatią najmłodszych widzów, którzy już niedługo poznają jego przygody w nowej serii animowanej. Na marzec przygotowaliśmy premierę pierwszego odcinka, docelowo odcinków będzie dwanaście. Z naszym Jeżykiem i z marką Puls Kids wiążemy wiele ambitnych planów, tworzymy jego bajkowy świat również poza anteną; część z założeń już realizujemy jak dostępne w sklepach na licencji zabawki, gry czy książeczki – powiedział Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls.

Telewizja Puls produkuje serial wraz ze studiem animacji Mapepi. Scenariusz do serialu napisała, przy współpracy z Telewizją Puls, Marzena Nehrebecka - uznana twórczyni filmów animowanych, autorka książek i seriali dla dzieci, w tym m.in. scenariuszy do serialu „Agi Bagi”, który również można oglądać na Puls Kids. Tytułową piosenkę do serialu „Jeżyk i Sprężynka” wykonuje Jakub Jurzyk, a muzykę do piosenki skomponowało Studio Spot. Nad całością produkcji czuwa Małgorzata Bogucka-Serek, Brand Manager marki Puls Kids.
 

– Bardzo cieszymy się, że udało się nam stworzyć własną lokalną postać, która spotkała się z ogromną sympatią dzieci i rodziców. Wychodząc naprzeciw fanom naszego Jeżyka, pracowaliśmy nad tym, aby na rynku pojawiły się pierwsze produkty licencyjne. Ale nasi Widzowie oczekują czegoś więcej - dlatego zdecydowaliśmy się na produkcję własnej animacji. Jest to wyjątkowy projekt i ogromna praca zespołu bardzo zaangażowanego w tę produkcję. Nad serialem pracują nasi znakomici Partnerzy i wszyscy staramy się go dopracować od każdej strony: od scenariusza przez muzykę po animację. Mamy nadzieję, że efekt naszej pracy spodoba się naszym młodym widzom i ich rodzicom. Serial ten będzie pełen pozytywnych emocji i nowych przygód Jeżyka i Sprężynki. Ponadto pojawią się nowe postacie, a nasz Jeżyk w końcu przemówi, na co również czekają nasi Widzowie – powiedziała Małgorzata Bogucka-Serek, Brand Manager marki Puls Kids.

Serial przedstawia przygody Jeżyka Puls Kids i Sprężynki.
Są oni mieszkańcami i opiekunami Parku Rozrywki. Wspólnie dbają o to, aby wszyscy czuli się tutaj bezpiecznie, byli szczęśliwi i mogli przeżyć prawdziwą przygodę. Zabawne historie mieszkańców Parku Rozrywki pełne są edukacyjnych wątków, uczą dzieci empatii, pracy zespołowej oraz zdrowego stylu życia.
 
Marinella, Stuk i Puk w serialu „Jeżyk i Sprężynka”, źródło: Telewizja Puls
Główni bohaterowie serialu „Jeżyk i Sprężynka”, źródło: Telewizja Puls

Serial „Jeżyk i Sprężynka” to kolejny krok w budowaniu świata Jeżyka Puls Kids.
Do tej pory dzieci znały Jeżyka z serii zabawnych krótkich form animowanych prezentowanych na Puls 2; mogą się z nim zaprzyjaźnić również poza anteną: w sklepach dostępna jest pluszowa maskotka Jeżyka, puzzle, gry planszowe i karciane oraz seria książeczek i kolorowanek dla najmłodszych.

Premiery kolejnych 11 odcinków „Jeżyka i Sprężynki” już wkrótce.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...