reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 11.03.2023

dodano: 2023-03-10 11:56 | aktualizacja: 2023-03-11 01:01
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z eliminacji Mistrzostw Europy szczypiornistów: Francja - Polska. Transmisje live z WTA World Tour Indian Wells tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Komentarz: Michał Mitrut, Mateusz Rokuszewski
 
CANAL+ Family

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AJ Auxerre - Stade Rennais
Komentarz: Remigiusz Kula, Tomasz Wieszczycki

22:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Los Angeles Clippers - New York Knicks
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Mirosław Noculak
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Korona Kielce - Radomiak Radom
Komentarz: Piotr Glamowski, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Komentarz: Michał Mitrut, Mateusz Rokuszewski
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
AFC Bournemouth - Liverpool FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF - Real Valladolid
Komentarz: Piotr Laboga, Jakub Kręcidło 

20:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
2. runda
Magda Linette - Emma Raducanu

22:00 Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
2. runda
Iga Świątek Claire Liu

00:00 (so/nd) Tenis: WTA World Tour, Indian Wells:
2. runda
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Korona Kielce - Radomiak Radom
Komentarz: Piotr Glamowski, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Komentarz: Michał Mitrut, Mateusz Rokuszewski
 
CANAL+ Sport 5

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF - Real Valladolid
Komentarz: Piotr Laboga, Jakub Kręcidło 

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Celta Vigo - Rayo Vallecano
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Leszek Orłowski 

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Brestois 29 - Paris Saint-Germain
Komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Now

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Lenovo Tenerife - Joventut Badalona
Komentarz: Michał Łopaciński, Waldemar Kijanowski
 
Eleven Sports 1

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt - RCD Espanyol
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak

18:00 Piłka nożna: Serie A:
SSC Napoli - Atalanta Bergamo

Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Bologna FC - SS Lazio
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Empoli FC - Udinese Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AJ Auxerre - Stade Rennais
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Brestois 29 - Paris Saint-Germain
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF - CA Osasuna
Komentarz: Eryk Szpruch, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Empoli FC - Udinese Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AJ Auxerre – Stade Rennais
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF - CA Osasuna
Komentarz: Eryk Szpruch, Marcin Gazda
 
Eurosport 1

09:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjskieja Gora:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Are:
1. przejazd slalomu kobiet

12:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjskieja Gora:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Are:
2. przejazd slalomu kobiet

14:45 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oslo:
Konkurs indywidualny

18:00 Skoki narciarskie kobiet: Puchar Świata, Oslo:
Konkurs indywidualny

21:00 Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Francja - Polska
Komentarz: Piotr Karpiński, Krzysztof Bandych
 
Eurosport 2

09:00 Snooker: Six-red World Championship:
Finał

11:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Oslo:
Bieg na 50 km stylem dowolnym mężczyzn

13:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig Paryż-Nicea:
Etap 7

15:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig Tirreno-Adriatico:
Etap 6

18:45 Golf: PGA Tour, Ponte Vedra Beach: 
3. runda  
 
FightBox

19:00 Sporty walki: King of Kings Series:
Gala

 
Golf Channel

10:00 Golf: DP Tour, Nairobi:
3. runda

17:00 Golf: Asian Tour, Hua Hin:
3. runda
 
Metro

21:00 Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Francja - Polska
Komentarz: Piotr Karpiński, Krzysztof Bandych

 
Motowizja

09:00 Rajdy samochodowe: Rajd Fafe:
Zawody

11:15 Rajdy samochodowe: Rajd Fafe:
Zawody

12:30 Rajdy samochodowe: Rajd Fafe:
Zawody

14:30 Rajdy samochodowe: Rajd Fafe:
Zawody

15:30 Rajdy samochodowe: Rajd Fafe:
Zawody

18:00 Rajdy samochodowe: Rajd Fafe:
Zawody

19:15 Rajdy samochodowe: Rajd Fafe:
Zawody
 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga - FC Viktoria Pilzno




 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
WithU Verona - Top Volley Cisterna



 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Projekt Warszawa - Aluron CMC Warta Zawiercie

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom - GKS Katowice

23:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
2. runda

01:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
2. runda

03:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
2. runda

05:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
2. runda
 
Polsat Sport Extra

06:00 Short track: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2

11:00 Snowboard: Puchar Świata, Sierra Nevadzie:
Cross

15:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
Banik Ostrawa - AC Sparta Praga

17:30 Koszykówka mężczyzn: Liga EBL: 
Trefl Sopot - Suzuki Arka Gdynia

20:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells:
2. runda

22:00 Sporty walki: UFC Fight Night: 
Petr Yan - Merab Dvalishvili
 
Polsat Sport Fight

19:00 Sporty walki: FEN 45: 
Cezary Oleksiejczuk - Mansur Abdurzakov



 
Polsat Sport News

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Wisła Kraków - GKS Tychy


20:30 Koszykówka mężczyzn: Serie A1: 
Openjobmetis Varese - Carpegna Prosciutto Basket Pesaro

 
Super Polsat

20:00 Sporty walki: FEN 45: 
Cezary Oleksiejczuk - Mansur Abdurzakov



 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü - Gaziantep Basketbol

13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Beşiktaş JK - Tofaş SK

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Frutti Extra Bursaspor - Aliağa Petkimspor

19:00 Szachy: World Chess Armageddon Series:
Dzień 6

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Lenovo Tenerife - Joventut Badalona
Komentarz: Michał Łopaciński, Waldemar Kijanowski
 
TVN

14:45 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oslo:
Konkurs indywidualny


 
TVP Sport

11:30 Piłka nożna kobiet: Orlen Ekstraliga: 
Górnik Łęczna - AZS UJ Kraków
Komentarz: Tomasz Jasina, Joanna Tokarska

14:00 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Sztafeta kobiet
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Weronika Nowakowska

16:30 Biatlon: Puchar Świata, Östersund:
Sztafeta mężczyzn
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Weronika Nowakowska

18:00 Skoki narciarskie: Puchar Kontynentalny, Zakopane:
Zawody
Komentarz: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń

19:45 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Stomil Olsztyn - Olimpia Elbląg
Komentarz: Maciej Iwański, Bartosz Jurkowski

02:00 (so/nd) Boks: Gala, Sydney: 
Tim Tszyu - Tony Harrison;
Sam Goodman - TJ Doheny;
Koen Mazoudier - Ben Mahoney

Komentarz: Piotr Jagiełło, Jan Czerklewicz

 


Viaplay

12:30 Bilard: Premier League Pool: 
Sesja popołudniowa 

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
DSC Arminia Bielefeld - SV Darmstadt 98

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
FC St. Pauli - SpVgg Greuther Fürth

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
1. FC Magdeburg - SC Paderborn 07

13:30 Piłka nożna: Premier League:
AFC Bournemouth - Liverpool FC

Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Bristol City - Blackpool FC
Komentarz: Tomasz Górski

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Atl. Petroleos - Wydad AC

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AS Roma - AC Milan

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
Juventus FC - Inter Mediolan

15:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Włochy - Walia
Komentarz: Mariusz Liedel, Robert Grzędowski

15:15 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Luleå - Oskarshamn

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
FC Bayern Monachium - FC Augsburg 

Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
RB Lipsk - Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Szymon Ratajczak, Wojciech Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart
Komentarz: Kamil Kania, Piotr Majchrzak 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Hertha BSC - 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Dominik Kania

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC - Brentford FC
Komentarz: Adam Delimat, Dawid Szymczak

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Dawid Król, Michał Gutka

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City - Chelsea FC

Komentarz: Marcin Pawłowski, Maciej Łuczak

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur - Nottingham Forest
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Wojciech Piela

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Preston North End - Cardiff City
Komentarz: Michał Skiba

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Mamelodi Sundowns - Al Ahli SC

17:45 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Anglia - Francja
Komentarz: Robert Grzędowski, Andrzej Kopyt

18:00 Sporty walki: Levels Fight League:
Gala

18:30 Bilard: Premier League Pool:
Sesja wieczorna

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace - Manchester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Paweł Grabowski

18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
FC Schalke 04 - Borussia Dortmund
Komentarz: Mateusz Juza, Marcin Borzęcki

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - Detroit Red Wings

20:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
JS Kabylie - AS Vita Club

20:00 Sporty walki: Glory 84:
Gala

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf - 1. FC Heidenheim 1846
Komentarz: Dawid Król

21:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers
 

23:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - New York Rangers

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche - Arizona Coyotes

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - Vegas Golden Knights

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - St. Louis Blues

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - Winnipeg Jets

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - New Jersey Devils

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning - Chicago Blackhawks

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Edmonton Oilers

01:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Washington Capitals

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Dallas Stars

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks - Ottawa Senators

04:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - Nashville Predators

04:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks - Minnesota Wild


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - UŻYWANY

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

499 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...