reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP Seriale HD i TVP Rozrywka HD w sieci Sat Film

dodano: 2023-03-13 10:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sat Film/satkurier.pl

TVP Seriale W ostatnich dniach oferta sieci Sat Film z Włocławka powiększyła się o kanały TVP Seriale HD i TVP Rozrywka HD. Stacje Telewizji Polskiej dostępne są dla abonentów na pozycjach o numerach odpowiednio 22 i 132. Dodajmy, że abonenci sieci Sat Film mieli dotąd dostęp do kanałów TVP Seriale i TVP Rozrywka w standardowej rozdzielczości - wersje SD i HD tych stacji mają identyczne ramówki. - Zmiana pojawiła się automatycznie, nie jest potrzebne strojenie odbiorników - informuje operator.

TVP Rozrywka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP Seriale to kanał z portfolio Telewizji Polskiej. Stacja w standardowej rozdzielczości rozpoczęła nadawanie w 2010 roku. W ofercie kanału, zgodnie z nazwą, widzowie znajdą seriale fabularne. Stacja emituje także programy o kulisach seriali i filmy fabularne. W 2023 roku uruchomiono wersję kanału w wysokiej rozdzielczości (TVP Seriale HD) - wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki (więcej tutaj).

TVP Rozrywka to stacja z portfolio Telewizji Polskiej. Kanał w standardowej rozdzielczości rozpoczął nadawanie w 2013 roku. Jak sama nazwa wskazuje, to stacja prezentująca szeroko rozumiane programy rozrywkowe. W ramówce widzowie znajdą koncerty, kabarety, teleturnieje, widowiska, programy kulinarne, magazyny popularnonaukowe, filmy i seriale (więcej tutaj). W 2022 roku uruchomiono wersję kanału w wysokiej rozdzielczości (TVP Rozrywka HD) - wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki (więcej tutaj).

Dodajmy, że w ostatnim czasie abonenci sieci Sat Film zyskali dostęp do takich kanałów jak Current Time (więcej tutaj) i TVP Nauka HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...