reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dzień Disneya i koncert 100 lat Disneya w Polsacie [wideo]

dodano: 2023-03-20 11:30
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Telewizja Polsat

Dzień Disneya Polsat Dzień Disneya w Polsacie po raz piąty. Wielkanocny Poniedziałek (10 kwietnia 2023 roku) - od wczesnego poranka do popołudniowego seansu - na antenie Polsatu upłynie pod znakiem przebojów Disneya: „Zaplątani”, „I żyli długo i zaplątani”, „Ratatuj”, „Vaiana: Skarb oceanu”, „Zwierzogród” i „Księga dżungli” (2016). Te znakomite filmy niosą uniwersalne przesłanie: Znajdź w sobie siłę, by spełnić swoje największe marzenie. Zwieńczeniem tego dnia będzie wyjątkowy koncert 100 lat Disneya.

Dzień Disneya Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzień Disneya w Polsacie od początku cieszy się popularnością.
Aby tegoroczna edycja tego filmowego wydarzenia również spodobała się widzom i odniosła sukces, w tym roku też w drugi dzień Świąt Wielkanocnych zaprezentowane zostaną ponadczasowe hity, które z przyjemnością można obejrzeć w gronie rodzinnym:

Zaplątani (g. 6:50) - zarazem animacja i musical, szalona eskapada z przygodami i… włosami, mnóstwem magicznych włosów. Ta pełna ciepła i humoru nowa wersja baśniowej opowieści prezentuje jedną z najpopularniejszych Księżniczek Disneya. Roszpunka jest odważna i niezależna i stanowi wzór do naśladowania. Ale jej historia nie byłaby kompletna bez zaradnego, sprytnego i przystojnego łotrzyka, Flynna oraz… jego konia, którzy stają się dla rezolutnej Roszpunki przepustką do wolności.

I żyli długo i zaplątani (g. 9:00) - animowana, sześciominutowa kontynuacja hitu Walt Disney Animation Studios Zaplątani. Krótko mówiąc, królestwo przygotowuje się do królewskiego ślubu Roszpunki i Flynna. Ale kameleon Pascal i koń Maximus tracą obrączki i ruszają na zwariowane poszukiwania, aby je odzyskać.

Ratatuj (g. 9:15) - animacja, uhonorowana Oscarem® jako Najlepszy film roku. Hit studia Pixar, który w dowcipny sposób dowodzi, że gotować każdy może, lecz tylko nieliczni nieustraszeni będą mistrzami. W Paryżu, sławnej stolicy Francji, świetnym szefem kuchni pragnie zostać… szczur o imieniu Remy.

Vaiana: Skarb oceanu (g. 11:45) - animowana opowieść o przygodach walecznej polinezyjskiej księżniczki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im spotkań z ogromnymi potworami i innych niebezpiecznych wyzwań. Nigdy nie należy poddawać się, nawet w największych opałach!
 

Zwierzogród (g. 14:00) - komediowo-przygodowa animacja, pochodząca z Walt Disney Animation Studios, a osadzona w nowoczesnej metropolii ssaków o nazwie Zwierzogród. Zdeterminowana, aby się wykazać, funkcjonariuszka Judy Hopps, pierwszy króliczek w policji tego miasta, w swojej pierwszej sprawie podejmuje się rozwiązać zagadkę kryminalną - nawet jeśli oznacza to współpracę z oszustem-lisem Nickiem Bajerem. Każdy może być, kim zechce!
 

Księga dżungli (g. 16:25) - film przygodowy, nagrodzony Oscarem®. W reżyserii Jona Favreau (Iron Man), na podstawie ponadczasowych opowieści Rudyarda Kiplinga i inspirowana klasycznym filmem animowanym Disneya, Księga dżungli z 2016 roku to zupełnie nowe epickie widowisko o Mowgli’m, chłopcu wychowanym przez rodzinę wilków. Zagrożenie ze strony tygrysa Shere Khana zmusza go do ucieczki z dżungli i chłopiec wyrusza w podróż, podczas której pomagają mu przetrwać pantera Bagheera i niedźwiedź Baloo.
 

Bohaterowie tych ponadczasowych filmów Disneya udowadniają, że walka w obronie dobra przeciw złu ma sens a wiara w siłę marzeń kreuje rzeczywistość. Wielkanocny Poniedziałek warto spędzić z Telewizją Polsat, bo zapowiadane propozycje filmowe gwarantują doskonałą rozrywkę dla całej rodziny, z mocą pozytywnych emocji.

Zwieńczeniem tego dnia będzie wyjątkowy koncert 100 lat Disneya (g. 20:00).
Na scenie wystąpią m.in. Michał Szpak, Beata Kozidrak, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Kayah, Cleo, Igor Herbut. Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje z takich filmów Disneya, jak: „Kraina lodu”, „Aladyn”, „Król Lew” czy „Piękna i Bestia”. Wykonawcom będzie towarzyszyła Grott Orkiestra. Koncert poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Kacper Kuszewski.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 599 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...