Pół miliona widzów El Clásico w Eleven Sports

dodano: 2023-03-20 12:32 | aktualizacja: 2023-03-20 13:21
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Eleven Sports/satkurier.pl

El Clasico Eleven Sports Niedzielny mecz El Clásico w lidze hiszpańskiej FC Barcelona - Real Madryt oglądało na antenie Eleven Sports 1 średnio 505 tys. widzów. To tegoroczny rekord Eleven Sports i zarazem czwarty najlepszy wynik w historii stacji. Ponadto zasięg w tej samej grupie wyniósł 847 tys., a udział w widowni osiągnął 4,54 proc. Średnia oglądalność minutowa w CANAL+ Sport wyniosła 305 tys. widzów. Zatem łączna oglądalność El Clásico dnia 19 marca wyniosła 810 tys. widzów. Studio w przerwie El Clásico śledziło w Eleven Sports 1 średnio 346,5 tys. widzów.

FC Barcelona Real Madryt Eleven Sports El Clasico

Spotkanie z udziałem dwóch najlepszych drużyn obecnego sezonu LaLiga Santander zakończyło się wygraną FC Barcelony 2:1, a w jej barwach wystąpił Robert Lewandowski.