reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 25.03.2023

dodano: 2023-03-23 23:12 | aktualizacja: 2023-03-25 19:20
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu eliminacji Mistrzostw Europy: Chorwacja - Walia. Transmisje live z WTA World Tour Miami tylko w CANAL+, w tym mecz Magda Linette - Wiktoria Azarenka.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Family

22:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Atlanta Hawks - Indiana Pacers
Komentarz: Michał Łopaciński, Kamil Chanas
 
CANAL+ Sport

16:00 Tenis: WTA World Tour, Miami:
3. runda

19:45 Tenis: WTA World Tour, Miami:
3. runda
Magda Linette - Wiktoria Azarenka
Komentarz: Michał Lewandowski, Dawid Celt

20:15 Tenis: WTA World Tour, Miami:
3. runda
Jessica Pegula - Danielle Collins

22:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Atlanta Hawks - Indiana Pacers
Komentarz: Michał Łopaciński, Kamil Chanas
 
CANAL+ Sport 2

20:00 Boks: Gala, Manchester: 
Lawrence Okolie - David Light

 
CANAL+ Sport 5

14:30 Żużel: Turniej pożegnalny Piotra Protasiewicza, Zielona Góra:
Zawody

20:40 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - Joventut Badalona
 
Eurosport 1

06:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata:
Program dowolny par tanecznych

09:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata:
Program dowolny solistów

13:45 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Konkurs drużynowy
 
Eurosport 2

11:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Silvaplana:
Slopestyle

12:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lahti:
Konkurs skoków mężczyzn

13:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Silvaplana:
Slopestyle

15:15 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Katalonii:
Etap 6

18:00 Formuła E: ePrix Brazylii:
Wyścig

19:15 Golf: DP World Tour, Punta Cana: 
3. runda
 
Fightklub

18:00 Sporty walki: NFC 13:
Gala

00:30 (so/nd) Sporty walki: WGP 68:
Gala
 
Golf Channel

16:00 Golf: PGA Tour, Austin: 
Finał

 
Metro

13:45 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy:
Armenia - Turcja
Komentarz: Marcin Kalita, Jacek Cyzio

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Chorwacja - Walia
Komentarz: Piotr Przybysz, Piotr Kobierecki
 
Polsat Sport Premium 2

09:40 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Portugalii:
Sesja treningowa

10:25 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Portugalii:
Sesja treningowa

11:10 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Portugalii:
Sesja treningowa

12:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Portugalii:
1. sesja kwalifikacyjna

12:15 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Portugalii:
2. sesja kwalifikacyjna

13:50 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Portugalii:
1. sesja kwalifikacyjna

14:15 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Portugalii:
2. sesja kwalifikacyjna

14:45 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Portugalii:
1. sesja kwalifikacyjna

15:10 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Portugalii:
2. sesja kwalifikacyjna

16:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Portugalii:
Sprint

18:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy:
Białoruś - Szwajcaria
Komentarz: Andrzej Janisz i Filip Jastrzębski

20:45 Piłka nożna: Mecz towarzyski: 
Niemcy - Peru
 
Polsat Sport Premium 3

16:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału



 
Polsat Sport Premium 4

16:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału



 
Polsat Sport Premium 5

16:00 Wyścigi konne: Puchar Świata, Dubaj:
Zawody



 
Polsat Sport Premium 6

20:00 Koszykówka mężczyzn: Serie A1: 
Givova Scafati - Pallacanestro Trieste



 
Polsat Sport

04:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata:
Taniec dowolny

08:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata:
Ceremonia dekoracji

09:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata:
Program dowolny solistów

13:25 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata:
Ceremonia dekoracji

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cuprum Lubin - LUK Lublin

23:00 Tenis: ATP World Tour, Miami:
3. runda

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Las Vegas: 
David Benavidez - Caleb Plant
 
Polsat Sport Extra

11:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Silvaplana:
Slopestyle

15:00 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Szkocja - Cypr
Komentarz: Paweł Ślęzak, Maciej Żurawski

17:20 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
WKS Śląsk Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

20:45 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Hiszpania - Norwegia
Komentarz: Cezary Kowalski, Piotr Urban
 
Polsat Sport Fight

17:45 Sporty walki: Heraklesy Polskiego MMA 2022:
Gala

19:00 Boks: Gala, Białystok: 
Przemysław Gorgoń - Anton Diaczenko
 
Polsat Sport News

13:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Silvaplana:
Slopestyle

17:00 Tenis: ATP World Tour, Miami:
2. runda

19:00 Tenis: ATP World Tour, Miami:
2. runda

21:00 Tenis: ATP World Tour, Miami:
2. runda
Hubert Hurkacz - Thanasi Kokkinakis

00:00 (so/nd) Sporty walki: UFC on ESPN: 
Marlon Vera - Cory Sandhagen
 
Super Polsat

12:15 Powerboating: Grand Prix Indonezji, Lake Toba:
Zawody



 
Sportklub

12:45 Rugby kobiet: The Varsity Match:
Oxford - Cambridge

15:45 Rugby: The Varsity Match
Oxford - Cambridge

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Galatasaray NEF - Frutti Extra Bursaspor

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - Joventut Badalona
 
TVN

16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti:
Konkurs drużynowy



 
TVP Sport

11:00 Piłka nożna kobiet: Orlen Ekstraliga: 
Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska

13:15 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
MKS FunFloor Lublin - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Komentarz: Piotr Dębowski, Joanna Obrusiewicz

15:15 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Wisła Puławy - Polonia Warszawa
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Rafał Grodzicki

17:45 Hokej na lodzie: Polska Hokej Liga:
Finał
GKS Tychy – GKS Katowice

Komentarz: Jacek Laskowski, Patryk Rokicki

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Fresno: 
Jose Carlos Ramirez - Richard Commey
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera

 
Viaplay

13:00 Dart: European Darts Open:
2. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

14:30 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Walencja:
Wyścig 1

14:30 Piłka nożna: Serie A Femminile:
Inter Mediolan - Juventus FC

15:15 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Färjestad - Frölunda

15:15 Rugby kobiet: Puchar Sześciu Narodów:
Walia - Irlandia

15:30 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Walencja:
Wyścig 1

16:00 Piłka nożna: Sky Bet League Two:
Peterborough - Derby
Komentarz: Tomasz Górski

16:00 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Tottenham Hotspur - Arsenal
Komentarz: Dawid Szymczak

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Saracens - Harlequins

17:45 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Anglia - Szkocja

18:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - Tampa Bay Lightning

18:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Detroit Red Wings

18:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Bayern Monachium - VfL Wolfsburg
Komentarz: Piotr Chłystek, Paula Duda

18:00 Rugby: United Rugby Championship:
Scarlets - Cell C Sharks

18:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Manchester United - West Ham United
Komentarz: Dawid Szymczak

18:30 Rugby: Premiership Rugby:
London Irish - Northampton Saints

19:00 Dart: European Darts Open:
2. kolejka
Komentarz: Kuba Łokietek

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Seattle Kraken

20:30 Rugby: United Rugby Championship:
Ulster - Vodacom Bulls

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - San Jose Sharks

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - Winnipeg Jets

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - New York Rangers

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - Chicago Blackhawks

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Buffalo Sabres

23:00 Piłka nożna: Mecz towarzyski:
Maroko - Brazylia
Komentarz: Dawid Król, Dawid Szymczak

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - Toronto Maple Leafs

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Vancouver Canucks

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - Columbus Blue Jackets

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils - Ottawa Senators

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins - Washington Capitals

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Vegas Golden Knights

04:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - St. Louis Blues


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...