reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Afryka w kwietniu w National Geographic Wild

dodano: 2023-03-25 23:55 | aktualizacja: 2023-03-26 23:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company/satkurier.pl

National Geographic Wild W kwietniu br. kanał National Geographic Wild poleca swoim widzom taki program jak „Sekretne życie słoni” (sezon 1.), a w ramach pasma „Drapieżny miesiąc” taką produkcję jak „Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki” („Najgroźniejsze zwierzęta Afryki”, sezon 8.).

National Geographic Wild


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w kwietniu br. na antenie kanału National Geographic Wild, w programie „Sekretne życie słoni”, widzowie przekonają się, że te majestatyczne ssaki są bardzo podobne do ludzi. Premiera odbędzie się w sobotę, 22 kwietnia br. (Dzień Ziemi) od godziny 13:00. To program będący przepiękną opowieścią o tym niezwykłym gatunku. Okazuje się, że słonie posiadają bogate życie emocjonalne, które pozwala im na budowanie silnych więzi rodzinnych. Solidarność i lojalność wobec członków stada pozwala tym wrażliwym olbrzymom przetrwać ataki wrogów. A jeśli już mowa napastnikach - na początku kwietnia br. ruszy pasmo specjalne „Drapieżny miesiąc” z premierowym sezonem programu „Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki” (premiery w niedziele, od 2 kwietnia br., o godzinie 14:00). Widzowie przemierzą w nim afrykańskie dżungle, sawanny oraz równiny, by poznać codzienne życie tamtejszej fauny.

Kwiecień 2023 roku w ofercie kanału National Geographic Wild:

„Drapieżny miesiąc”:
emisja: w niedziele (od 2 kwietnia br.) o 14:00
W serii „Drapieżny miesiąc” widzowie National Geographic Wild będą mieli okazję poznać najniebezpieczniejsze gatunki i przyjrzeć się ich życiu codziennemu. Przekonają się, jakie strategie przetrwania stosują zwierzęta, by móc zamieszkiwać i przetrwać w najbardziej niegościnnych zakątkach świata. W tym środowisku przetrwa każdy, z wyjątkiem najsłabszych (więcej tutaj).

„Drapieżny miesiąc”:
„Najgroźniejsi mieszkańcy Afryki” 8 („Africa’s Deadliest” 8)
emisja: w niedziele (od 2 kwietnia br.) o 14:00

Widzowie przemierzą afrykańskie dżungle, sawanny oraz równiny, by przekonać się, że fauna na tym kontynencie jest szalenie różnorodna i obejmuje najróżniejsze gatunki zwierząt. Lwy i hieny, czyli hegemoni Czarnego Lądu, nieustannie mierzą się z wieloma rywalami i muszą się wykazać siłą oraz sprytem w konfrontacji z potencjalną ofiarą. Okazuje się jednak, że zwierzęta teoretycznie słabsze, skazane na porażkę, bywają groźne dla swoich napastników. Aby przetrwać w tym zróżnicowanym środowisku, trzeba dysponować siłą i zwinnością. Tutaj toczy się nieustanna bitwa, a każde zwierzę ma swoją rolę do odegrania (więcej tutaj).

„Sekretne życie słoni” („Secrets Of The Elephants”)
emisja: w sobotę, 22 kwietnia br. o 13:00

Premiera odbędzie się w sobotę, 22 kwietnia br. - w Dzień Ziemi - od godziny 13:00. To program, który pozwoli zajrzeć widzom do fascynującego świata tych olbrzymich ssaków. Jednym z najciekawszych aspektów dotyczących słoni jest ich niezwykły język. Okazuje się, że słonie komunikują się między sobą podobnie jak ludzie. To nie jedyne podobieństwo do człowieka. Te potężne zwierzęta mają zaskakująco bogate życie emocjonalne, co pomaga budować im trwałe więzi rodzinne. Życie w bliskich relacjach pomaga przetrwać w trudnych warunkach afrykańskiej sawanny (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...