reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

GAAGO - subskrypcyjny kanał sportowy

dodano: 2023-03-22 16:25 | aktualizacja: 2023-03-27 17:15
autor: Janusz Sulisz | źródło: broadbandtvnews/GAA/Simplestream

GAAGO gaelicki serwis sportowy 360px Pojawiła się nowa wersja aplikacji irlandzkiego kanału sportowego GAAGO. To subskrypcyjna usługa, który obejmuje tak mało znane dyscypliny, jak: hurling, camogie, futbol gaelicki, handball gaelicki i rounders. Aktualizacja GAAGO została przygotowana przez Simplestream.

GAAGO
GaaGo serwis gaelicki sportowy 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Prowadzony wspólnie przez Gaelic Athletic Association (GAA) i publicznego irlandzkiego nadawcę RTE, GAAGO został pierwotnie utworzony jako międzynarodowa usługa streamingowa - jest dostępna dla polskich widzów. Jednak teraz rozszerza swoje portfolio w Irlandii i będzie jedynym sposobem na oglądanie wielu sportów.

Firma Simplestream opracowała i dostarczyła nowe aplikacje na Androida i iOS w mniej niż 12 tygodni. Ponadto planowane są nowe aplikacje dla telewizorów smart z systemami tvOS, Android TV, Fire TV, Roku, LG TV i Samsung TV.

Założyciel i dyrektor generalny Simplestream, Adam Smith, powiedział:

- Jesteśmy podekscytowani, że mogliśmy wnieść naszą technologię i rozwiązania do GAAGO. Globalny zasięg ma się tylko poprawić dzięki naszemu partnerstwu i znaczącym ulepszeniom wprowadzonym do ich aplikacji. Obsługa wydarzeń na żywo świadczona przez Globecast pozwala nam również zapewnić ciągłość usług, niezależnie od godzin pracy.

Rozwiązanie zapewnia ekosystemowi GAAGO w pełni zarządzaną, kompleksową ofertę, która obejmuje zarówno przetwarzanie transmisji na żywo, jak i dystrybucję na wielu platformach. Obsługuje wiele modeli biznesowych: subskrypcje (SVOD), transakcyjne zakupy w aplikacji (TVOD) i pay-per-view (PPV), w zależności od praw regionalnych.

- Ta nowa integracja GAAGO-Simplestream zapewnia wysokiej jakości wieloplatformowe doświadczenie klientom GAAGO bezpośrednio do konsumentów i klientom B2B z białą etykietą

- powiedział dyrektor GAAGO, Peter McKenna.

- Widzowie oczekują, że treści będą dostępne na różnych urządzeniach, a rozszerzenie naszej oferty aplikacji na ekrany telewizorów jest kluczową częścią kolejnej fazy rozwoju GAAGO.

Simplestream niedawno opracował platformy dla GB News, TalkTV, PBS America i TVSN.

Źródło: broadbandtvnews.com  simplestream.com  gaago.ie

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 690 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...