reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

1-3.04 Polsat Sport: Puchar Polski, rugby i derby

dodano: 2023-03-31 19:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 1-2 kwietnia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Lega Basket Serie A, Tauron Puchar Polski siatkarek, Tauron 1. Liga, PlusLiga, SuperLega, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, La Liga Santander, Liga Portugal Bwin, rugby - Puchar Mistrzów, Moto2, Moto3, MotoGP, łyżwiarstwo figurowe, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship i EA Sports FIFA 23 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Lega Basket Serie A (więcej tutaj), Tauron Puchar Polski siatkarek (więcej tutaj i tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), rugby - Puchar Mistrzów (więcej tutaj i tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i EA Sports FIFA 23 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

1 kwietnia (sobota)
5:30 MMA: KSW54, Polsat Sport Fight

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 e-sport, EA Sports FIFA 23, PKO Bank Polski Ekstraklasa Games: faza finałowa, Polsat Games

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

12:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

13:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 1

13:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

13:45 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 1

13:55 piłka nożna, La Liga Santander: Girona FC - RCD Espanyol Barcelona, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

14:20 siatkówka, Tauron Puchar Polski siatkarek, 1. półfinał: Grupa Azoty Chemik Police - Grot Budowlani Łódź, Polsat Sport

14:20 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

14:25 rugby, Puchar Mistrzów: Cell C Sharks - Munster Rugby, Polsat Sport Extra

14:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

14:30 piłka nożna, Serie A Tim: US Cremonese Cremona - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Odra Opole - Górnik Łęczna, Polsat Box Go

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:05 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

16:10 piłka nożna, La Liga Santander: Athletic Club Bilbao - Getafe CF, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

16:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

16:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: MotoGP Show, Polsat Sport Premium 2

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Wisła Kraków - Chrobry Głogów, Polsat Sport Extra

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: Rawlplug Sokół Łańcut - Trefl Sopot, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, Tauron Puchar Polski siatkarek, 2. półfinał: ŁKS Commercecon Łódź - Developres Bella Dolina Rzeszów, Polsat Sport

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

18:00 siatkówka, Tauron 1. Liga: MKS Będzin - SMS PZPS Spała, Polsat Box Go

18:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

18:25 rugby, Puchar Mistrzów: Leinster Rugby - Ulster Rugby, Polsat Sport Fight

18:25 piłka nożna, La Liga Santander: Cadiz CF Kadyks - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

18:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - SK Sigma Olomouc Ołomuniec, Polsat Sport Premium 1

19:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - GKS Katowice, Polsat Box Go

19:55 piłka nożna, Eredivisie: NEC Nijmegen - PSV Eindhoven, Polsat Sport Extra

19:55 piłka nożna, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 1

20:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

20:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: sprint w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

20:30 siatkówka, PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

20:30 koszykówka, Lega Basket Serie A: GeVi Napoli Basket - Germani Brescia, Polsat Sport Premium 2

20:45 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

20:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: MotoGP Show, Polsat Box Go

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade Rennais FC Rennes - RC Lens, Eleven Sports 2, Eleven Sport 3 i Canal+ Sport 5

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:25 łyżwiarstwo figurowe: mistrzostwa świata w łyżwiarstwie synchronicznym w Lake Placid, Polsat Sport News

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Sporting CP Lizbona - CD Santa Clara Ponta Delgada, Eleven Sports 4

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 łyżwiarstwo figurowe: mistrzostwa świata w łyżwiarstwie synchronicznym w Lake Placid, Polsat Sport Extra

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:30 „Rywalizacje konieczne” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:35 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:40 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

Noc z 1 na 2 kwietnia (z soboty na niedzielę)
0:40 MMA: KSW52, Polsat Sport Fight

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2 kwietnia (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 e-sport, EA Sports FIFA 23, PKO Bank Polski Ekstraklasa Games: faza finałowa, Polsat Games

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:10 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:55 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:10 piłka nożna, Eredivisie: Go Ahead Eagles Deventer - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport News

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - Chojniczanka Chojnice, Polsat Sport

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:55 piłka nożna, Scottish Premiership: Ross County FC Dingwall - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Extra

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Lille Olympique Sporting Club - FC Lorient, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 2

13:25 rugby, Puchar Mistrzów: Exeter Chiefs - Montpellier Hérault Rugby, Polsat Sport Fight

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:40 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

14:25 piłka nożna, Eredivisie: Sparta Rotterdam - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport News

14:30 siatkówka, Tauron Puchar Polski siatkarek: finał, Polsat Sport

14:40 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: rozgrzewka w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: AC Monza - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 2

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Spezia Calcio - US Salernitana 1919 Salerno, Eleven Sports 3

14:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Angers SCO - Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

15:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: MotoGP Show, Polsat Box Go

15:10 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:30 piłka nożna, La Liga Santander: Real Madrid CF Madryt - Real Valladolid CF, Eleven Sports 1

15:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FC Zbrojovka Brno, Polsat Sport Extra

15:55 rugby, Puchar Mistrzów: Stade Toulousain - Vodacom Bulls, Polsat Sport Fight

16:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

16:30 piłka nożna, Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport News

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - RC Strasbourg Strasburg, Eleven Sports 3 i Canal+ Family

17:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Rzeszów, Polsat Box Go

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: AS Roma Rzym - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 2

18:00 siatkówka, PlusLiga: Trefl Gdańsk - Projekt Warszawa, Polsat Sport

18:00 siatkówka, SuperLega, 4. ćwierćfinał fazy play-off: Gas Sales Bluenergy Piacenza - Valsa Group Modena, Polsat Sport Fight

18:10 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra

18:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Rio Ave FC Vila do Conde - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 4

19:00 tenis ziemny, turniej ATP w Miami: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

20:20 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

20:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Argentyny: MotoGP Show, Polsat Box Go

20:30 siatkówka, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport

20:55 piłka nożna, La Liga Santander: Atletico Madrid Madryt - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 2

21:00 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: FC Porto - Portimonense SC Portimão, Eleven Sports 4

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:20 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 2 na 3 kwietnia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...