reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 2.04.2023

dodano: 2023-03-31 22:44 | aktualizacja: 2023-04-02 11:16
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Serie A: SSC Napoli - AC Milan. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie Sport.
Plan transmisji wszystkich weekendowych wydarzeń sportowych w kanałach Polsatu i Eleven Sports opisano tu.




Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Pogoń Szczecin

Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Pogoń Szczecin

Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Family

13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CB: 
Lenovo Tenerife - FC Barcelona
Komentarz: Artur Kwiatkowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - RC Strasbourg Alsace
Komentarz: Filip Surma, Filip Kapica
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Wisła Płock - Radomiak Radom
Komentarz: Michał Mitrut, Mateusz Roguszewski

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Cracovia - Widzew Łódź
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Trela

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Manchester United

Komentarz: Piotr Domagała, Michał Zachodny

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - Olympique Lyon

Komentarz: Rafał Dębiński, Igor Lewczuk
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille - FC Lorient
Komentarz: Tomasz Smokowski, Michał Bojanowski

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Angers SCO - OGC Nice
Komentarz: Paweł Glamowski, Marek Jóźwiak

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF - Real Sociedad
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Chicago Bulls - Memphis Grizzlies
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Radosław Hyży
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Wisła Płock - Radomiak Radom
Komentarz: Michał Mitrut, Mateusz Roguszewski

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Cracovia - Widzew Łódź
Komentarz: Robert Skrzyński, Michał Trela

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Pogoń Szczecin

Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 5

16:00 Żużel: Texom Mistrzostwa Polski Par Klubowych:
Zawody
Komentarz: Tomasz Dryła, Dawid Stachyra; reporterzy: Robert Sitnicki, Łukasz Benz
 
CANAL+ Now

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Celta Vigo - UD Almería
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Lipiński
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Bologna FC - Udinese Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt - Real Valladolid

Komentarz: Eryk Szpruch, Sebastian Chabiniak

20:45 Piłka nożna: Serie A:
SSC Napoli - AC Milan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille - FC Lorient
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

15:00 Piłka nożna: Serie A:
AC Monza - SS Lazio
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Serie A:
AS Roma - UC Sampdoria
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atlético Madryt - Real Betis
Komentarz: Eryk Szpruch, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Spezia Calcio - US Salernitana Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Nowomiejski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - RC Strasbourg Alsace
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - Olympique Lyon

Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Bologna FC - Udinese Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Angers SCO - OGC Nice
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
Rio Ave FC - SL Benfica
Komentarz: Michał Świerżyński, Adrian Gątarek

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
FC Porto - Portimonense SC
Komentarz: Sebastian Chabiniak
 
Eurosport 1

10:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Planica:
Konkurs indywidualny

12:45 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Flandrii:
Wyścig

17:00 Kolarstwo szosowe kobiet: Wyścig dookoła Flandrii:
Wyścig
 
Eurosport 2

08:00 Lekkoatletyka: Maraton, Paryż:
Zawody

19:00 Golf: PGA Tour, San Antonio: 
Finał
 
Golf Channel

19:00 Golf: LPGA Tour, Los Angeles:
3. runda

 
Motowizja

21:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Richmond:
Wyścig

 
Polsat Sport Premium 1

14:45 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Argentyny:
Rozgrzewka

16:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Argentyny:
Wyścig

17:15 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Argentyny:
Wyścig

19:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Argentyny:
Wyścig
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
ŁKS Łódź - Chojniczanka Chojnice


14:45 Siatkówka kobiet: Tauron Puchar Polski:
Finał
Grupa Azoty Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź

18:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk - Projekt Warszawa

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom
 
Polsat Sport Extra

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Ross County FC - Celtic FC

16:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga - FC Zbrojovka Brno

19:00 Tenis: ATP World Tour, Miami:
Finał
Janick Sinner - Danił Miedwiediew
 
Polsat Sport Fight

13:30 Rugby: Puchar Mistrzów: 
Exeter Chiefs - Montpellier Hérault Rugby

16:00 Rugby: Puchar Mistrzów: 
Stade Toulousain - Vodacom Bulls

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Gas Sales Bluenergy Piacenza - Valsa Group Modena
 
Polsat Sport News

12:15 Piłka nożna: Eredivisie:
Go Ahead Eagles - AFC Ajax

14:30 Piłka nożna: Eredivisie:
Sparta Rotterdam - Feyenoord

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza
 
Sportklub

12:15 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Real Madryt - Coviran Granada

14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Anadolu Efes - Manisa Büyükşehir Belediyespor

18:30 Piłka nożna: Super League:
PAOK Saloniki - AEK Ateny
 
TVN

10:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Planica:
Konkurs indywidualny



 
TVP Sport

09:00 Biegi narciarskie: Ski Classics - Summit 2 Senja:
Zawody

10:15 Biegi narciarskie: Ski Classics - Summit 2 Senja:
Zawody

13:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Górnik Zabrze - Torus Wybrzeże Gdańsk
Komentarz: Piotr Dębowski, Tomasz Rosiński

15:30 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
MKS Zagłębie Lubin - MKS FunFloor Lublin
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Joanna Obrusiewicz
 
Viaplay

07:00 Formuła 1: Grand Prix Australii:
Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

13:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
IFK Kalmar - Norrköping

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Meppen - Bayern Monachium

13:00 Dart: International Darts Open:
1/4 i 1/2 finału
Komentarz: Kuba Łokietek

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SC Paderborn 07 - SpVgg Greuther Fürth

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Holstein Kiel - DSC Arminia Bielefeld

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Magdeburg - F.C. Hansa Rostock

14:00 Snooker: Tour Championship Snooker:
Finał

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Melsungen - Magdeburg
Komentarz: Szymon Ratajczak

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AFC Fiorentina - Inter Mediolan

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Växjö - Häcken

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Piteå - Kristianstad

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Vittsjö - Brommapojkarna

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Djurgården - Örebro

15:00 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Frölunda - Växjö

15:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Southampton FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Paweł Grabowski

15:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
TP Mazembe - Young Africans

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln - Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

16:00 Rugby kobiet: Puchar Sześciu Narodów:
Anglia - Włochy

16:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
VfL Wolfsburg - Werder Bremen

16:00 Piłka nożna: Papa John's Trophy:
Bolton - Plymouth
Komentarz: Tomasz Górski

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Gummersbach - THW Kiel

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SV Werder Brema - TSG Hoffenheim
Komentarz: Rafał Kędzior, Radosław Gilewicz

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Manchester United
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Zachodny

18:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
ASEC Mimosas - Rivers United FC

18:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Diables Noirs - DC Motema Pembe

18:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Fort Worth:
Wyścig
Komentarz: Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - New York Rangers

19:00 Dart: International Darts Open:
Finał
Komentarz: Kuba Łokietek

19:45 Piłka nożna: FA Women's Super League:
Aston Villa - Chelsea FC
Komentarz: Dawid Szymczak

20:00 Baseball: Liga MLB:
Royals - Twins

20:00 Snooker: Tour Championship Snooker:
Finał

21:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - Boston Bruins

22:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
USM Alger - Al Akhdar SC

22:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
US Monastirienne - AS Real de Bamako

22:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Asko De Kara - ASFAR Club

22:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Marumo Gallants FC - FC St. Eloi Lupopo

22:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Pyramids FC - Future FC

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - New York Islanders

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - Ottawa Senators

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Rangers - Phillies

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Detroit Red Wings

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - New Jersey Devils

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - Anaheim Ducks

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks - Los Angeles Kings


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...