reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ShowMeCash TV - oglądaj telewizję i zarabiaj

dodano: 2023-04-01 1:11 | aktualizacja: 2023-04-01 21:11
autor: Jakub Śmieszniak | źródło: ShowMeCash TV

ShowMeCash TV Nowa usługa telewizyjna ShowMeCash TV, która płaci widzom za oglądanie telewizji, właśnie wchodzi na amerykański rynek, a jej celem jest zachęcenie widzów do powrotu do tradycyjnej telewizji linearnej w obliczu coraz większego odpływu abonentów do streamingu i VOD. To rozwiązanie, które łączy tradycyjną telewizję z nowoczesnymi metodami zarabiania online.

ShowMeCash TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wraz z rosnącą popularnością platform streamingowych, tradycyjna telewizja linearna traci swoją pozycję na rynku. ShowMeCash TV ma na celu odwrócenie tego trendu, oferując widzom nowy sposób korzystania z telewizji, który jednocześnie pozwoli im na zarabianie pieniędzy.

Usługa ShowMeCash TV jest już dostępna, a jej rejestracja jest prosta i szybka. Wystarczy założyć konto na stronie internetowej operatora, zamówić specjalny dekoder (0 dol. za wynajem) i zacząć oglądać telewizję. ShowMeCash TV gwarantuje, że każdy widz otrzyma wynagrodzenie za swoje wysiłki, a zarobione pieniądze będą wypłacane regularnie na konto użytkownika.

ShowMeCash TV będzie najwięcej płacić za oglądanie kanałów informacyjnych i telezakupowych, a najmniej za oglądanie filmów i transmisji sportowych. To innowacyjne podejście ma przyciągnąć ludzi do oglądania telewizji, a jednocześnie umożliwi im zarabianie pieniędzy za to, co kochają robić - siedzieć przed ekranem.

Za każdą godzinę oglądania kanałów informacyjnych lub telezakupowych widzowie będą mogli zarobić nawet 5 dolarów. To nowy sposób na korzystanie z telewizji, który ma szansę stać się równie popularny w Polsce. Swoją drogą ciekawe, na jaką kwotę zostałoby wycenione oglądanie TVN24, TVP Info czy Polsatu News.

ShowMeCash TV używa w swoich dekoderach specjalnej technologii, która wykrywa, czy widz rzeczywiście ogląda kanał, czy tylko go włączył. Widz musi również śledzić reklamy, które są emitowane na kanałach telewizyjnych, ale jest to niewielka cena za zarabianie pieniędzy.

Wprowadzenie tak innowacyjnej usługi na rynek to duże wyzwanie dla operatora telewizyjnego, ale jednocześnie może stać się prawdziwą rewolucją w branży. ShowMeCash TV ma szansę zmienić sposób, w jaki widzowie korzystają z telewizji i z powrotem przyciągnąć do niej tych, którzy zrezygnowali z oglądania. Czas pokaże, czy ta usługa odniesie sukces, ale już teraz wygląda na to, że może to być coś, co zmieni rynek telewizyjny na zawsze.

Co Wy na to - a gdyby to operatorzy Polsat Box i CANAL+ płacili swoim abonentom za oglądanie telewizji? Np. za oglądanie TV Okazje? Albo w rozliczeniu - cały dzień oglądania TV Okazje w zamian za dostęp do transmisji meczu Ligi Mistrzów?

Prima aprilis!


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...