reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraina: Kanały, które przyniosą sukces?

dodano: 2023-04-02 09:00
autor: RO | źródło: viasat.com.ua

kanały poznawcze Viasat Ukraine Abonenci ukraińskiej platformy satelitarnej Viasat UA mogą odbierać nowe kanały tematyczne, które pojawiły się w zastępstwie płatnych stacji tematycznych Viasat World. Niektóre wprowadzone kanały są mało znane na ukraińskim rynku płatnej telewizji. Platforma Viasat UA nadaje na satelicie Astra 4A (4,8°E).

viasat.ua
kanały filmowe Viasat Ukraine


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ze wszystkich planów taryfowych Viasat Ukraine wycofano: TV1000, TV1000 Action, TV1000 World Kino, ViP Comedy, ViP Megahit, Epic Drama, Viasat History, Viasat Explore i Viasat Nature. Ukraiński regulator zabronił dystrybucji, gdyż ich nadawca jest powiązany z firmami z terytorium państwa będącego agresorem.

Nowe, ekskluzywne kanały z filmami, serialami i dokumentami:
  • 8 kanałów filmowych: Cine+, Cine+ Hit HD, Cine+ Legend, Kinoliving, Kinowood, Hollywood HD, Nasze lubimoje kino, Dizi
  • 5 kanałów poznawczych: History 2, One Planet, Travel XP, Кontinent Е, National Geographic Wild
  • 1 kanał dla dzieci: Cine+ Kids

One Planet to poznawczo-rozrywkowy kanał o przyrodzie, nauce, technologii, historii i kulturze. Mroczne głębiny kosmosu, badanie różnorodności życia na naszej planecie i cały świat innowacji w jednym kanale tematycznym.

Kontinent E to również poznawczo-rozrywkowy kanał, ale skierowany do nowoczesnych kobiet. Tej grupie docelowej oferuje programy o rodzinie i dzieciach, domu, modzie i urodzie, zdrowiu i ciekawych historiach z życia.

Cine+ to kanał dla całej rodziny, prezentujący największe hity filmowe z hollywoodzkich studiów Disney i Universal. Kanał emituje również współczesne kino europejskie.

Cine+ Legend to filmy wszech czasów. Są to klasyczne, historyczne i biograficzne produkcje, które pozostawiły ślad w historii kina. Kanał oferuje również współczesne filmy, które już stały się klasykami, ponieważ świat kina rozwija się bardzo szybko.

Cine+ Hit HD to kanał prędkości, przyszłości, siły i zwycięstwa. Treści premium z wiodących, światowych studiów filmowych. Najpopularniejsze i najbardziej dochodowe filmy wszystkich gatunków. Cały świat kina wyłącznie na Cine+ Hit HD.

Kinoliving kieruje ofertę do koneserów prawdziwego kina. Został stworzony dla tych, którzy szukają unikalnych fabuł i cenią sobie doskonałą grę aktorską. Na antenie seriale i filmy światowych reżyserów, z których wielu zdobywa nagrody na prestiżowych festiwalach.

Kinowood to kanał dynamicznych, szybkich i zwycięskich taśm filmowych. Całą dobę nadaje mieszankę filmów akcji, horrorów, czarnych komedii, thrillerów, kryminałów, filmów katastroficznych i hitów światowego kina w niezwykłym gatunku mockumentary.

Hollywood HD to wersja premium kanału Hollywood. Najlepsze produkcje filmowe na świecie, ale główną jego zaletą są filmy zrealizowane w studiach Metro-Goldwyn-Mayer (MGM).

Nasze lubimoje kino cieszy się dużą popularnością wśród fanów rodzimego kina, począwszy od 20. ubiegłego wieku do współczesności. Różnorodne gatunki (komedie, musicale, melodramaty i inne) gwarantują przyjemne spędzenie czasu przed ekranem. Widzowie mogą liczyć na wspaniały klimat fabuły i historii.

National Geographic Wild, History 2, Travel XP i Dizi to marki, których przedstawiać nie trzeba. Kanały są znane abonentom płatnej telewizji z innych rynków w Europie i na świecie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

660 zł Więcej...