reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

ScreenHits TV ze streamingiem dla pasażerów Porsche Cayenne

dodano: 2023-04-03 10:26
autor: Jan Borejko | źródło: screenhitstv.com/broadbandtvnews/The Guardian

Porsche screenhits TV 360px Porsche dołącza do Tesli, aby w streamingu dostarczać telewizję pasażerom aut tej marki. Właściciele samochodów Porsche Cayenne w 56 krajach będą mogli przesyłać strumieniowo Disney+, Amazon Prime, telewizję na żywo i nie tylko. Wszystko dzięki nawiązaniu współpracy między Porsche i brytyjską firma ScreenHits TV.

ScreenhitsTV
screenhits TV Porsche logo 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Aplikacja Screenhits TV jest dostępna na 59 rynkach i w 30 wersjach językowych z ponad 1000 katalogów strumieniowych premium i szybkich kanałów dostępnych na rynku w aplikacjach mobilnych i tabletach Android Smart TV, TCL, Metz, Android i iOS.

Firma twierdzi, że w przygotowaniu są kolejne porozumienia z największymi markami motoryzacyjnymi.

Nowy SUV Porsche Cayenne, który zostanie wprowadzony na rynek w przyszłym miesiącu, pozwoli kierowcom oglądać filmy i telewizję na centralnym wyświetlaczu, gdy pojazd jest nieruchomy, oraz na wyświetlaczu pasażera – niewidocznym dla kierowcy – podczas jazdy.

Warto przypomnieć, że ​​od 2019 roku auta Tesli są w stanie odbierać w streamingu wideo po zaparkowaniu za pośrednictwem platform, w tym Netflix i YouTube. Niestety innym producentom samochodów zajęło to dużo więcej czasu, aby wykorzystać ekrany do oglądania w samochodzie i żeby to było opłacalne. Streaming w autach został powstrzymany przez prędkość i koszty transmisji po sieci komórkowej.

The Guardian twierdzi, że przemysł samochodowy przygotowuje się do eksplozji oglądania telewizji w samochodach na postoju i podczas jazdy , a także innych potencjalnie lukratywnych usług, ponieważ coraz więcej pojazdów będzie w stanie samodzielnie jeździć (bez udziału kierowcy). W Wielkiej Brytanii rząd w ubiegłym roku wprowadził zmiany, które umożliwią oglądanie filmów na autostradzie.

Rose Hulse, założycielka i dyrektor naczelna ScreenHits TV, powiedziała:


- Samochód stanie się drugim co do wielkości ekranem poza domem. Ponieważ coraz więcej osób zaczyna ładować swoje pojazdy, spędzają więcej czasu w drodze. Tam chcą oglądać swoje treści.


Źródło: screenhitstv.com  just-auto.com  broadbandtvnews.com

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Technologia


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...