reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Paragraf 2” w Radiu Tok FM

dodano: 2023-04-05 09:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM „Paragraf 2” grafika animacja rysunek bajka Jak zapowiada nadawca, nowa propozycja Tok FM (Grupa Eurozet/Agora) - „Paragraf 2” - to nie jest kolejny materiał o mobbingu, ale serial dokumentujący to, co się dzieje po nim. To opowieść o walce z przemocą psychiczną, o absurdalnych przepisach i o tym, że konsekwencją mobbingu jest cierpienie całych rodzin, firm, a nawet społeczności lokalnych. Premiera serii nastąpi w środę, 5 kwietnia 2023 roku - na antenie Radia Tok FM („Mikrofon Tok FM”) oraz na stronie internetowej tokfm.pl i w aplikacji mobilnej Tok FM. Autorem serii jest Michał Janczura („Piecza”, „Folwark” i „Eksperyment”).

Radio Tok FM „Paragraf 2” grafika animacja rysunek bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W środę, 5 kwietnia br. na platformie podcastowej Tok FM pojawi się nowy podcast Michała Janczury. Jak zapowiada nadawca, słuchacze dowiedzą się z niego m.in., że jedna z największych w Polsce afer mobbingowych ostatnich lat wcale nie dotyczyła mobbingu. Michał Janczura sprawdził też, jak do przemocy psychicznej podchodzi prokuratura, a także co naprawdę może inspekcja pracy. Pytał o sprawy redaktora Tomasza Lisa, księdza Jacka Stryczka, ale też o te, o których opinia publiczna dotąd nie słyszała.

- Dostajemy liczne zgłoszenia dotyczące mobbingu i przemocy psychicznej. Chcieliśmy sprawdzić, czy system prawny zapewnia osobom poszkodowanym odpowiednią pomoc i wsparcie. Niestety, okazuje się, że często są one zdane same na siebie. W „Paragrafie 2” mówimy o absurdzie - systemie i przepisach, które nie działają

- wyjaśnia Michał Janczura.


Seria składa się z czterech odcinków, które udostępniane będą co tydzień, w środę. Pierwszej części będą mogli posłuchać wszyscy internauci - na stronie internetowej tokfm.pl, w aplikacji mobilnej Tok FM oraz na kanale Tok FM Select na platformach Spotify i Apple Podcasts. Oprócz tego każdy odcinek serialu „Paragraf 2” będzie miał swoją premierę w Radiu Tok FM - w środę, w dniu premiery będzie emitowany w ramach wydania specjalnego audycji „Mikrofon Tok FM” (więcej tutaj). Począwszy od środy, 12 kwietnia br., po emisji każdego odcinka Michał Janczura zaprosi słuchaczy do udziału w dyskusji - „na żywo” na antenie. Nielimitowany dostęp do wszystkich odcinków - na stronie internetowej tokfm.pl oraz w aplikacji mobilnej Tok FM - będą mieli wyłącznie subskrybenci Tok FM Premium.

Michał Janczura to dziennikarz Radia Tok FM i autor wielu nagradzanych seriali radiowych. Są wśród nich: „Piecza” - produkcja nominowana m.in do „Grand Press 2021” w kategorii „Reportaż audio”, za którą Michał Janczura otrzymał tytuł „Czułego sygnalisty” (więcej tutaj); „Folwark” - nagrodzony w konkursie „Podcast roku im. redaktora Janusza Majki” w kategorii „Polityka, społeczeństwo, gospodarka” (więcej tutaj), oraz „Eksperyment” - doceniony nagrodą „Grand Press 2022”.
 
Autorem programu „Paragraf 2” jest Michał Janczura, foto: Mateusz Skwarczek/Agencja Gazeta
Autorem programu „Paragraf 2” jest Michał Janczura, foto: Mateusz Skwarczek/Agencja Gazeta


„Paragraf 2” - sezon 1., emisja w środy (od 5 kwietnia 2023 roku) w Radiu Tok FM.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...