reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Sala kinowa przy ul. Wiertniczej 166 już otwarta dla pracowników WBD

dodano: 2023-04-05 13:36
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Warner Bros. Discovery

sala kinowa otwarcie Warner Bros. Discovery Wiertnicza w Warszawie Warner Bros. Discovery w Polsce otworzył własną salę kinową w siedzibie głównej przy ul. Wiertniczej w Warszawie, zapowiadaną już w listopadzie ub.r. Uroczystość odbyła się 4 kwietnia – w dniu inauguracji oficjalnych globalnych obchodów stulecia powstania Warner Bros. Sala, której budowę rozpoczęto jesienią zeszłego roku, pomieści niemal 50 osób. To istotna inwestycja dla biznesu WBD w Polsce – wiele zespołów w firmie skorzysta z możliwości wspólnego oglądania filmów, seriali oraz innych materiałów i prezentacji w ramach codziennej pracy.

Warner Bros. Discovery
sala kinowa otwarcie przecięcie wstęgi Warner Bros. Discovery


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Warner Bros. Discovery w Polsce rozwija organizację na wielu poziomach, w tym także systematycznie dostosowując i ulepszając przestrzenie biurowe. Firma wykorzystuje nowe możliwości wynikające z połączenia Discovery z WarnerMedia w kwietniu zeszłego roku. Nowo powstała sala kinowa na parterze siedziby głównej jest odpowiedzią na potrzeby pracowników, informuje grupa. Jedną z najbardziej istotnych części biznesu Warner Bros. Discovery jest produkcja filmowa i wielokanałowa dystrybucja treści. W kinie będą odbywać się różnego rodzaju eventy wewnętrzne – projekcje, pokazy filmowe, kolaudacje czy prezentacje.
 

– Moment otwarcia sali kinowej w siedzibie głównej Warner Bros. Discovery w Polsce to zwieńczenie ponad 5-miesięcznej pracy zespołu WBD oraz firmy Extract Design. Był to niecodzienny i niezwykle ciekawy projekt. Jesteśmy dumni, że od roku jako połączona firma pod szyldem Warner Bros. Discovery piszemy wspólną historię, kontynuując dziedzictwo braci Warner – mówi Katarzyna Rozbiewska, Administration Unit Director w Warner Bros. Discovery w Polsce.

Profesjonalna sala kinowa o powierzchni 200 m2 podzielona jest na część właściwą oraz lobby. Zdobią ją znane z produkcji Warner Bros. motywy filmowe wyświetlane na ekranach zamontowanych na ścianach sali. Kino wyposażone jest w ekran o wymiarach 700 cm na 315 cm, a odpowiednie nagłośnienie zapewnia system dźwiękowy Dolby Atmos. Na zagłówkach 49 miejsc siedzących w sali wyhaftowany został logotyp 100-letniego studia.
 
Sala kinowa w siedzibie głównej Warner Bros. Discovery przy ul. Wiertniczej w Warszawie
Sala kinowa w siedzibie głównej Warner Bros. Discovery przy ul. Wiertniczej w Warszawie
Sala kinowa w siedzibie głównej Warner Bros. Discovery przy ul. Wiertniczej w Warszawie
Sala kinowa w siedzibie głównej Warner Bros. Discovery przy ul. Wiertniczej w Warszawie

Otwarciu sali kinowej towarzyszyła ceremonia przecięcia wstęgi oraz pokaz specjalny premierowego odcinka programu „Magia kina”, zapewniający pierwszym gościom kina podróż po świecie branży filmowej i historii braci Warner. Ponadto tego dnia pracownicy firmy mogli uczestniczyć w seansie filmu „Casablanca”. Do końca kwietnia w nowej sali kinowej zaplanowano specjalne pokazy dla zespołu Warner Bros. Discovery w Polsce filmów: „Air”, „Powiększenie”, „Incepcja”, „Tramwaj zwany pożądaniem”, „Evil Dead Rise”, „Deszczowa piosenka” oraz „Diuna”.

Media Business Centre przy ul. Wiertniczej 166 w Warszawie jest główną siedzibą Warner Bros. Discovery w Polsce. Budynek mieści w sobie także studia nagraniowe i newsroomy, w tym newsroom „Faktów”, TVN24 i TVN24 BiS.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...