reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Spadek oglądalności telewizji naziemnej w Hiszpanii

dodano: 2023-04-06 20:54 | aktualizacja: 2023-04-06 21:18
autor: RO | źródło: satcesc.com

TDT Naziemna Telewizja Cyfrowa Hiszpania Każda osoba w Hiszpanii (z populacji liczącej 46,2 miliona) poświęcała średnio 3 godziny i 9 minut dziennie na oglądanie tradycyjnej telewizji naziemnej w marcu 2023 roku, co oznacza spadek o 24 minuty w porównaniu z tym samym miesiącem ubiegłego roku.

https://www.rtve.es/television/dividendo-digital/
TDT Naziemna Telewizja Cyfrowa Hiszpania


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grupy docelowe, które najdłużej oglądają telewizję, to kobiety (205 minut) i osoby w wieku powyżej 64 lat (344 minut). To najnowszy raport firmy analitycznej Barlovento Comunicación porównany z danymi Kantar z marca 2022 r..

Według regionów to Antena 3 jest najbardziej wiodącym kanałem pod względem oglądalności (z ogólnym udziałem w kraju 14,1%), zwłaszcza w Andaluzji, Aragonii, Asturii, Baleary, Walencji, Kastylii-La Manchy, Kastylii i León, Galicji, Madrycie i Murcji. Telecinco jest liderem na Wyspach Kanaryjskich i w Kraju Basków (ogólny udział w kraju - 11,2%), a TV3 najczęściej oglądanych kanałem w Katalonii.

Pod względem przedziałów czasowych, Antena 3 prowadzi po południu i w czasie największej oglądalności, podczas gdy Telecinco jest najchętniej oglądany rano i późno w nocy, a Energy o świcie.

Najniższy udział w rynku spośród kanałów telewizji naziemnej w Hiszpanii odnotowują Real Madrid HD (0,5%), Teledeporte (0,5%), Bom Cine (0,4%) i Verdi Classics (0,1%).
 

Źródło: satcesc.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...