reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Niemożliwa Wielkanoc w AXN

dodano: 2023-04-07 12:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Antenna Group

AXN Jak zapowiada nadawca, Tom Cruise w serii filmów „Mission: Impossible” i inni bohaterowie w kinowych hitach dla całej rodziny. Paka Draka na ekskluzywnych wakacjach; profesor Robert Langdon na tropie śmiertelnego wirusa; Piotruś Królik w walce ze złośliwym sąsiadem; Peter Parker stawiający czoła niebezpiecznemu przestępcy, Vulture'owi, oraz agent specjalny od misji niemożliwych. Na Wielkanoc kanał AXN przygotował dla widzów filmy dla całej rodziny, takie jak „Hotel Transylwania 2”, „Hotel Transylwania 3”, „Inferno”, „Piotruś Królik”, „Spider-Man: Homecoming”, „Mission: Impossible II”, „Mission: Impossible III”, „Mission: Impossible - Ghost Protocol” i „Mission: Impossible - Rogue Nation”.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zarząd hotelu zmienił nieco regulamin w filmie „Hotel Transylwania 2” i teraz pośród upiorów mogą w nim mieszkać także ludzie. No, ci nieco bardziej odważni ludzie. Ale Drac nie wszystko widzi w różowych (czy może raczej czarnych) barwach, obawia się bowiem, że jego półczłowieczy półwampirzy wnuk nie przejawia symptomów wampira. Zamierza więc, łącząc siły z Frankiem, Murrayem i Griffinem, poddać go wampirzemu treningowi. Film „Hotel Transylwania 2” wyemitowany zostanie w sobotę, 8 kwietnia br. o godzinie 8:50 w stacji AXN (więcej tutaj).

W filmie „Hotel Transylwania 3” Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku - od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów. Film „Hotel Transylwania 3” wyemitowany zostanie w sobotę, 8 kwietnia br. o godzinie 11:25 na kanale AXN (więcej tutaj).

„Inferno” to ekranizacja książki Dana Browna. Słynny badacz symboli Robert Langdon (w tej roli Tom Hanks) budzi się z amnezją we włoskim szpitalu i odkrywa, że ktoś na niego poluje. Profesor razem z doktor Sienną Brooks (Felicity Jones) przemierzają Europę i ścigają się z czasem, pragnąc za wszelką cenę powstrzymać szaleńca, który chce zdziesiątkować ludzkość przy pomocy stworzonego w laboratorium wirusa. W rozwikłaniu zagadki ma im pomóc poemat Dantego. Film „Inferno” wyemitowany zostanie w sobotę, 8 kwietnia br. o godzinie 22:50 w stacji AXN (więcej tutaj).

„Piotruś Królik” to film animowany na podstawie serii książek Beatrix Potter. Malarka Bea mieszka na wsi i pomaga rodzinie wesołego królika, Piotrusia. Jej sąsiad, McGregor, nienawidzi gryzoni i stara się za wszelką cenę je przepędzić. Gdy McGregor umiera na atak serca, jego rezydencję dziedziczy w spadku Thomas McGregor. Króliki rozpoczynają wojnę z nowym właścicielem. Film „Piotruś Królik” wyemitowany zostanie w niedzielę, 9 kwietnia br. o godzinie 13:20 na kanale AXN (więcej tutaj).

Akcja filmu „Spider-Man: Homecoming” rozgrywa się po wydarzeniach z filmu „Kapitan Ameryka: Wojna  bohaterów”. Peter Parker (Tom Holland) z pomocą swojego mentora Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.), stara się pogodzić życie zwykłego nastolatka z Nowego Jorku z życiem super bohatera o imieniu Spider-Man, który musi stanąć do walki z niebezpiecznym przestępcą, Vulturem (Michael Keaton). Film „Spider-Man: Homecoming” wyemitowany zostanie w niedzielę, 9 kwietnia br. o godzinie 20:00 w stacji AXN (więcej tutaj i tutaj).

W filmie „Mission: Impossible II”, agent specjalny Ethan Hunt (Tom Cruise) musi przerwać swój urlop i ruszyć do Sydney z misją powstrzymania groźnego wroga. Mężczyzna zbiera zespół, aby stawić czoła Seanowi Ambrose'owi (Dougray Scott), który wykradł groźnego wirusa i teraz zamierza wzbogacić się kosztem milionów niewinnych ludzi, wywołując epidemię na całym świecie. Trzykrotnie wyróżniony nominacją do „Oscara Tom Cruise („Jerry Maguire") po raz drugi wciela się w postać nieustraszonego bohatera, który musi dokonać niemożliwego. Film „Mission: Impossible II” wyemitowany zostanie w poniedziałek, 10 kwietnia br. o godzinie 10:00 na kanale AXN (więcej tutaj).

Tom Cruise po raz kolejny wciela się w Ethana Hunta w „Mission: Impossible III”, thrillerze wyreżyserowanym przez J.J. Abramsa (Zagubieni, Agentka o stu twarzach). Zmuszony przez przełożonych (Laurence Fishburne i Billy Crudup) do powrotu do agencji, Hunt staje naprzeciw najokrutniejszego przeciwnika, z jakim dane mu było walczyć - bezwzględnego handlarza bronią Owena Daviana (zdobywca Oscara Philip Seymour Hoffman). Z pomocą członków zespołu IMF (Ving Rhames, Jonathan Rhys Meyers oraz Maggie Q) Ethan rozpoczyna niesamowity wyścig od Rzymu, aż po Szanghaj, by ocalić porwana agentkę (Keri Russell) i powstrzymać Daviana przed wyeliminowaniem następnego celu - swojej żony Julii (Michelle Monaghan). Film „Mission: Impossible III” wyemitowany zostanie w poniedziałek, 10 kwietnia br. o godzinie 12:45 w stacji AXN (więcej tutaj).

W filmie „Mission: Impossible - Ghost Protocol” oskarżony o terrorystyczny zamach bombowy na Kreml, agent Impossible Missions Force (IMF) Ethan Hunt (Tom Cruise) wraz z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków w chwili, kiedy prezydent wdraża „Ghost Protocol”. Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji oraz uniemożliwienie kolejnego ataku. Sprawę komplikuje fakt, iż Ethan zostaje zmuszony do podjęcia się misji wraz z zespołem byłych agentów Impossible Missions Force, których osobistych motywów do końca nie poznał. Film „Mission: Impossible - Ghost Protocol” wyemitowany zostanie w poniedziałek, 10 kwietnia br. o godzinie 15:25 na kanale AXN (więcej tutaj).

Ethan Hunt (Tom Cruise), agent elitarnej rządowej jednostki Impossible Missions Force, po raz kolejny udowodni, że nie ma dla niego misji niemożliwej, w filmie „Mission: Impossible - Rogue Nation”. Po rozwiązaniu Impossible Missions Force, Ethan zostaje na lodzie, sam przeciw wysoko wyspecjalizowanej sieci agentów, Syndykatowi, który jest zdeterminowany, by zaprowadzić na świecie nowy porządek. Służyć ma temu eskalacja ataków terrorystycznych. Ethan, nie mając innego wyjścia, skrzykuje starą gwardię, by stawić czoła groźnemu Syndykatowi. Dołącza do nich zdyskredytowana agentka brytyjskiego wywiadu, która może, ale nie musi, stać po stronie Impossible Missions Force. Film „Mission: Impossible - Rogue Nation” wyemitowany zostanie w poniedziałek, 10 kwietnia br. o godzinie 18:15 w stacji AXN (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...