reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Antena HD: Wielkanocne hity filmowe

dodano: 2023-04-07 13:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: MWE Networks

Antena HD - Uszy do góry! Oto nadchodzi 10 wielkich wielkanocnych hitów filmowych w Antena HD! - zachęca nadawca. W okresie świąt wielkanocnych kanał Antena HD poleca swoim widzom takie produkcje filmowe jak „Znachor”, „Trędowata”, „Potop”, „Potwór z głębin”, „Suburra”, „Niezawodny system”, „Baśń o kociej czarodziejce”, „C.K. Dezerterzy”, „Rozmowy kontrolowane” i „Zabójcza zemsta”.

Antena HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Uszy do góry! Oto nadchodzi 10 wielkich wielkanocnych hitów filmowych w Antena HD! - to hasło kampanii wielkanocnej filmów, które poleca kanał Antena HD. Stacja zacznie w Wielki Piątek „Znachorem”, a zakończy w Poniedziałek Wielkanocny „Zabójczą zemstą” z 2021 roku.

W piątek, 7 kwietnia br. (Wielki Piątek) o godzinie 20:00 wyemitowany zostanie film „Znachor”. Profesor chirurg Rafał Wilczur traci pamięć i trafia na wieś. Przez wiele lat nie wiem kim jest i co robił w życiu. Powoli odkrywa swoje umiejętności medyczne i zyskuję sławę. Wywołuje to oburzenie wśród miejscowych lekarzy, a spokojne życie znachora wymyka się spod kontroli (więcej tutaj i tutaj).

W sobotę, 8 kwietnia br. (Wielka Sobota) o godzinie 10:00 stacja pokaże film „Trędowata”. Młody ordynat i guwernantka zakochują się w sobie. Środowisko arystokratyczne jest zgorszone ich relacją, dodatkowo na przeszkodzie ich miłości stoją plany i uprzedzenia rodziny ordynata (więcej tutaj). O godzinie 13:50 wyemitowany zostanie film „Potop”. Opowieści o miłości chorążego orszańskiego Andrzeja Kmicica i panny Oleńki Billewiczówny, w tle potopu szwedzkiego. Filmowa ekranizacja części sienkiewiczowskiej trylogii (więcej tutaj).

O godzinie 20:00 wyemitowany zostanie „Potwór z głębin”, film z 2022 roku. Toksyczne odpady dostają się do jaskini. Po pewnym czasie okazuje się, że jest tam potwór, który ma w sobie ludzki pierwiastek. Odróżnia dobrych ludzi od złych ludzi. Kim jest potwór (więcej tutaj)? O godzinie 23:00 pojawi się „Suburra” - historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Pewien włoski poseł postanowił się zrelaksować i zaprosił panie do towarzystwa. Podczas sesji jedna z pań zmarła w wyniku przedawkowania narkotyku. Druga kobieta i zaoferowała pomoc w pozbyciu się zwłok prosząc o pomoc kolegę mafioza. Gangster wykorzystuje sytuację i zaczyna szantażować polityka, który - jak się okazuje - załatwia interesy konkurencyjnej mafii. Intryga zaczęła gonić intrygę aż trafiła do samego papieża (więcej tutaj).

W niedzielę, 9 kwietnia br. (Wielkanoc) o godzinie 9:50 wyemitowany zostanie film „Niezawodny system”. Maria (w tej roli Alina Janowska) ma sposób na odkucie się. W kasynie zaczyna obserwować ją kilka osób, które będą chcieli wyciągnąć od kobiety jej sposób na wygraną. W rolach głównych występują Alina Janowska, Piotr Fronczewski, Michał Piela i Bronisław Wrocławski (więcej tutaj).

O godzinie 15:30 wyemitowana zostanie „Baśń o kociej czarodziejce”. Zakochany w księżniczce lalkarz staje do walki z groźnym smokiem, z pomocą niespodziewanie przychodzi czarodziejka. Smok zostaje pokonany, jednak księżniczka nie poznaje tożsamości wybawcy, ponieważ według czarodziejki dobre uczynki powinny być bezinteresowne. O godzinie 20:00 pojawi się film „C.K. Dezerterzy”. Jak zapowiada nadawca, to jedna z najzabawniejszych ucieczek z armii w historii kina. Niezapomniane role Kaliny Jędrusik, MArzeny Trybały, Anny Gornostaj, Marka Kondrata, Leona Niemczyka, Krzysztofa Kowalewskiego, Wiktora Zborowskiego, Zbigniewa Zapasiewicza i Wojciecha Pokory w kultowym filmie w reżyserii Janusza Majewskiego (więcej tutaj).

W poniedziałek, 10 kwietnia br. (Poniedziałek Wielkanocny) o godzinie 14:50 wyemitowany zostanie film „Rozmowy kontrolowane”. Kontynuacja komedii „Miś” (więcej tutaj i tutaj). Tym razem to Ryszard Ochódzki stanie się ofiarą kombinatorstwa. Potrąci bałwana, w którym chłodziło się czerwone wino i stanie się najbardziej poszukiwaną osobą w kraju. Afera będzie goniła aferę aż trafi na szczyty władzy. Występują: Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Zofia Merle, Bożena Dykiel, Irena Kwiatkowska, Alina Janowska, Stanisław Tym, Krzysztof Kowalewski, Jerzy Turek, Marian Opania i Leon Niemczyk (więcej tutaj). O godzinie 20:00 pojawi się film „Zabójcza zemsta”. Lu Ziming nie jest na rękę potentatom naftowym. Cudem uszedł z życiem po brutalnym zamachu na niego. Wrobiono go w zabójstwo, nie odpuści. Poszuka sposobu na udowodnienie swojej niewinności i zemści się na nich.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...