Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Fokus TV, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga
(więcej tutaj), Lega Basket Serie A
(więcej tutaj), siatkówka plażowa
(więcej tutaj), PlusLiga
(więcej tutaj), SuperLega
(więcej tutaj), Fortuna 1. Liga
(więcej tutaj), Fortuna: Liga
(więcej tutaj), Eredivisie
(więcej tutaj), Scottish Premiership
(więcej tutaj), Serie A Tim
(więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats
(więcej tutaj), La Liga Santander
(więcej tutaj), Liga Portugal Bwin
(więcej tutaj), European Rugby Challenge Cup
(więcej tutaj), European Rugby Champions Cup
(więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), PGE Ekstraliga
(więcej tutaj i tutaj), tenis ziemny, curling
(więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship
(więcej tutaj).
Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale
„Sport w TV” oraz w codziennym wykazie
satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).
Plan transmisji:
8 kwietnia (sobota)
5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat
6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
12:00 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź kolejki, Eleven Sports 1
12:25
piłka nożna, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - AC Monza, Eleven Sports 1
12:30
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Skra Częstochowa - Apklan Resovia Rzeszów, Polsat Box Go
13:25
piłka nożna, Scottish Premiership: Celtic FC Glasgow - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Extra
13:25
rugby, European Rugby Challenge Cup, ćwierćfinał: RC Toulon - LOU Lyon, Polsat Sport News
13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
13:55
piłka nożna, La Liga Santander: CA Osasuna Pampeluna - Elche CF, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
14:25
piłka nożna, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Spezia Calcio, Eleven Sports 1
14:45
siatkówka, PlusLiga, ćwierćfinał fazy play-off: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Trefl Gdańsk, Polsat Sport
14:50
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Arka Gdynia, Polsat Box Go
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:55
rugby, European Rugby Champions Cup, ćwierćfinał: Stade Toulousain - Cell C Sharks, Polsat Sport Premium 2
16:00
tenis ziemny, turniej ATP w Estoril: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Fight
16:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News
16:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
16:00 żużel, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 2
16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3
16:25
piłka nożna, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 1
16:25
piłka nożna, Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - US Cremonese Cremona, Eleven Sports 3
17:00 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź kolejki, Eleven Sports 1
17:20
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - Wisła Kraków, Polsat Sport Extra
17:20
koszykówka, Energa Basket Liga: Enea Zastal BC Zielona Góra - BM Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport News
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
siatkówka, PlusLiga, ćwierćfinał fazy play-off: Asseco Resovia Rzeszów - PSG Stal Nysa, Polsat Sport
17:30
żużel, PGE Ekstraliga: For Nature Solutions KS Apator Toruń - Ebut.pl Stal Gorzów Wielkopolski, Eleven Sports 2
17:45
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
18:00
tenis ziemny, turniej ATP w Estoril: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Fight
18:00
siatkówka, SuperLega: faza play-off: Cucine Lube Civitanova - WithUVerona, Polsat Sport Premium 1
18:00 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 4
18:25
rugby, European Rugby Champions Cup. ćwierćfinał: Exeter Chiefs - DHL Stormers, Polsat Sport Premium 3
18:25
piłka nożna, Serie A Tim: Torino FC Turyn - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1
18:25
piłka nożna, Serie A Tim: Hellas Verona Werona - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 3
18:25
piłka nożna, La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - Getafe CF, Eleven Sports 4
19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
19:50
piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Stal Rzeszów - Zagłębie Sosnowiec, Polsat Box Go
19:55
piłka nożna, Eredivisie: PSV Eindhoven - SBV Excelsior Rotterdam, Polsat Sport News
19:55
koszykówka, Lega Basket Serie A: Virtus Segafredo Bologna - GeVi Napoli Basket, Polsat Sport Premium 2
20:00
tenis ziemny, turniej ATP w Houston: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
20:15
żużel, PGE Ekstraliga: ZOOLeszcz GKM Grudziądz - Tauron Włókniarz Częstochowa, Eleven Sports 2
20:40
piłka nożna, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1
20:55
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 5
21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24
22:00
tenis ziemny, turniej ATP w Houston: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
23:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2
23:30 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
Noc z 8 na 9 kwietnia (z soboty na niedzielę)
0:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
0:25 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
1:00 (Polsat Sport Premium 1, w nocy z soboty na niedzielę, z 8 na 9 kwietnia br.) i 20:00 (Eurosport 1, w niedzielę, 9 kwietnia br.)
curling, mistrzostwa świata w Ottawie: 1. półfinał, Polsat Sport Premium 1 i Eurosport 1
1:00 (Polsat Sport Premium 2, w nocy z soboty na niedzielę, z 8 na 9 kwietnia br.) i 20:00 (Eurosport 1, w niedzielę, 9 kwietnia br.)
curling, mistrzostwa świata w Ottawie: 2. półfinał, Polsat Sport Premium 2 i Eurosport 1
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
2:10
MMA: KSW41, Polsat Sport Fight
4:00
MMA: Ultimate Fighting Championship 287 (UFC287), Polsat Sport
4:00
boks: gala bokserska Premier Boxing Champions w Carson, Polsat Sport Extra
4:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
9 kwietnia (niedziela)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat
6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
10:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2
10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
10:30 piłka nożna, Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport Extra
10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport
12:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
12:20 piłka nożna: „Cafe Futbol: Dogrywka” - magazyn, Polsat Box Go
12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
12:55
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - Stade Rennais FC Rennes, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport
13:00
tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
13:00
MMA: KSW48, Polsat Sport Fight
13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
14:00
siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Itapemie: 1. półfinał kobiet, Polsat Sport Fight
14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
14:45
siatkówka, PlusLiga, ćwierćfinał fazy play-off: Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle - Projekt Warszawa, Polsat Sport
15:00
tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
15:00
siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Itapemie: 2. półfinał kobiet, Polsat Sport Fight
15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
15:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
15:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1
15:55
piłka nożna, Fortuna: Liga: FK Mlada Boleslav - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1
15:55
rugby, European Rugby Champions Cup, ćwierćfinał: Stade Rochelais - Saracens, Polsat Sport Premium 2
16:00
siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Itapemie: 1. półfinał mężczyzn, Polsat Sport Fight
16:10
piłka nożna, La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Cadiz CF Kadyks, Eleven Sports 1
16:30
tenis ziemny, turniej ATP w Estoril: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News
16:40
piłka nożna, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - Fortuna Sittard, Polsat Sport Premium 4
17:00
tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
17:00
siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Itapemie: 2. półfinał mężczyzn, Polsat Sport Fight
17:00
curling, mistrzostwa świata w Ottawie: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Premium 3
17:00
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: FC Nantes - AS Monaco Monako, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
siatkówka, PlusLiga, ćwierćfinał fazy play-off: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Trefl Gdańsk, Polsat Sport
17:45
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
18:25
piłka nożna, La Liga Santander: UD Almeria - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 1
18:55
piłka nożna, Fortuna: Liga: FK Pardubice - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport News
18:55
piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Casa Pia Lizbona - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
19:55
piłka nożna, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - RKC Waalwijk, Polsat Sport
20:00
siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Itapemie: mecz o miejsca 3. i 4. kobiet, Polsat Sport Fight
20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
20:40
piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: FC Lorient - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 1 i Canal+ Sport 5
21:00
tenis ziemny, turniej ATP w Houston: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
21:00
siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Itapemie: finał kobiet, Polsat Sport Fight
21:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News
21:15 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24
22:00
siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Itapemie: mecz o miejsca 3. i 4. mężczyzn, Polsat Sport News
22:00
curling, mistrzostwa świata w Ottawie: finał, Polsat Sport Premium 1 i Eurosport 1
22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
22:00 sumo: „Zamknięty świat sumo” - film dokumentalny, Fokus TV
22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
23:00
siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Itapemie: finał mężczyzn, Polsat Sport News
23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
Noc z 9 na 10 kwietnia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
2:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
2:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
2:30 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
3:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
3:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
10 kwietnia (poniedziałek)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
5:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
5:00 „Czas wojowników” - magazyn, Polsat Doku
5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
5:30 „Czas wojowników” - magazyn, Polsat Doku
6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat
6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1
8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
9:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport
9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
10:50 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
11:00
tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport
11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
12:00 piłka nożna. La Liga Samrtbank: „LaLiga Smartbank” - magazyn, Eleven Sports 3
13:00
tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport
13:15 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1
13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
14:00 piłka nożna. La Liga Samrtbank: „LaLiga Smartbank” - magazyn, Eleven Sports 1
14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
14:45
siatkówka, PlusLiga, ćwierćfinał fazy play-off: Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle - Projekt Warszawa, Polsat Sport
14:45
tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
15:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1
16:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1
17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 1
17:00 piłka nożna. La Liga Samrtbank: „LaLiga Smartbank” - magazyn, Eleven Sports 3
17:20
koszykówka, Energa Basket Liga: Śląsk Wrocław - Trefl Sopot, Polsat Sport
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
17:45
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
18:00
siatkówka, SuperLega, 5. ćwierćfinał fazy play-off: Sir Safety Susa Perugia - Allianz Mediolan, Polsat Sport News
18:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1
18:05 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Fight
19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 1
19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
20:00 piłka nożna, Eredivisie: „Magazyn ligi holenderskiej” - magazyn, Polsat Sport Extra
20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
20:00
piłka nożna, La Liga Santander: FC Barcelona - Girona FC, Eleven Sports 1
20:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2
21:00 żużel, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 2
21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24
22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1
23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
Noc z 10 na 11 kwietnia (z poniedziałku na wtorek)
0:30 żużel, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 1
1:00
e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games
1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
1:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1
2:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
3:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.