reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

8-11.04 Polsat Sport: Derby, finały i ligowe mecze

dodano: 2023-04-07 17:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 8-10 kwietnia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Lega Basket Serie A, siatkówka plażowa, PlusLiga, SuperLega, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, La Liga Santander, Liga Portugal Bwin, European Rugby Challenge Cup, European Rugby Champions Cup, gala bokserska Premier Boxing Champions, Ultimate Fighting Championship (UFC), PGE Ekstraliga, tenis ziemny, curling oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Fokus TV, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Lega Basket Serie A (więcej tutaj), siatkówka plażowa (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), European Rugby Challenge Cup (więcej tutaj), European Rugby Champions Cup (więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), PGE Ekstraliga (więcej tutaj i tutaj), tenis ziemny, curling (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

8 kwietnia (sobota)
5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź kolejki, Eleven Sports 1

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - AC Monza, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Skra Częstochowa - Apklan Resovia Rzeszów, Polsat Box Go

13:25 piłka nożna, Scottish Premiership: Celtic FC Glasgow - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Extra

13:25 rugby, European Rugby Challenge Cup, ćwierćfinał: RC Toulon - LOU Lyon, Polsat Sport News

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:55 piłka nożna, La Liga Santander: CA Osasuna Pampeluna - Elche CF, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

14:25 piłka nożna, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Spezia Calcio, Eleven Sports 1

14:45 siatkówka, PlusLiga, ćwierćfinał fazy play-off: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Arka Gdynia, Polsat Box Go

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:55 rugby, European Rugby Champions Cup, ćwierćfinał: Stade Toulousain - Cell C Sharks, Polsat Sport Premium 2

16:00 tenis ziemny, turniej ATP w Estoril: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Fight

16:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

16:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:00 żużel, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 2

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

16:25 piłka nożna, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 1

16:25 piłka nożna, Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - US Cremonese Cremona, Eleven Sports 3

17:00 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź kolejki, Eleven Sports 1

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Puszcza Niepołomice - Wisła Kraków, Polsat Sport Extra

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: Enea Zastal BC Zielona Góra - BM Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga, ćwierćfinał fazy play-off: Asseco Resovia Rzeszów - PSG Stal Nysa, Polsat Sport

17:30 żużel, PGE Ekstraliga: For Nature Solutions KS Apator Toruń - Ebut.pl Stal Gorzów Wielkopolski, Eleven Sports 2

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

18:00 tenis ziemny, turniej ATP w Estoril: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Fight

18:00 siatkówka, SuperLega: faza play-off: Cucine Lube Civitanova - WithUVerona, Polsat Sport Premium 1

18:00 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 4

18:25 rugby, European Rugby Champions Cup. ćwierćfinał: Exeter Chiefs - DHL Stormers, Polsat Sport Premium 3

18:25 piłka nożna, Serie A Tim: Torino FC Turyn - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1

18:25 piłka nożna, Serie A Tim: Hellas Verona Werona - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 3

18:25 piłka nożna, La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - Getafe CF, Eleven Sports 4

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Stal Rzeszów - Zagłębie Sosnowiec, Polsat Box Go

19:55 piłka nożna, Eredivisie: PSV Eindhoven - SBV Excelsior Rotterdam, Polsat Sport News

19:55 koszykówka, Lega Basket Serie A: Virtus Segafredo Bologna - GeVi Napoli Basket, Polsat Sport Premium 2

20:00 tenis ziemny, turniej ATP w Houston: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

20:15 żużel, PGE Ekstraliga: ZOOLeszcz GKM Grudziądz - Tauron Włókniarz Częstochowa, Eleven Sports 2

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 5

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 tenis ziemny, turniej ATP w Houston: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:30 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 8 na 9 kwietnia (z soboty na niedzielę)
0:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

0:25 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 (Polsat Sport Premium 1, w nocy z soboty na niedzielę, z 8 na 9 kwietnia br.) i 20:00 (Eurosport 1, w niedzielę, 9 kwietnia br.) curling, mistrzostwa świata w Ottawie: 1. półfinał, Polsat Sport Premium 1 i Eurosport 1

1:00 (Polsat Sport Premium 2, w nocy z soboty na niedzielę, z 8 na 9 kwietnia br.) i 20:00 (Eurosport 1, w niedzielę, 9 kwietnia br.) curling, mistrzostwa świata w Ottawie: 2. półfinał, Polsat Sport Premium 2 i Eurosport 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:10 MMA: KSW41, Polsat Sport Fight

4:00 MMA: Ultimate Fighting Championship 287 (UFC287), Polsat Sport

4:00 boks: gala bokserska Premier Boxing Champions w Carson, Polsat Sport Extra

4:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9 kwietnia (niedziela)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 piłka nożna, Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport Extra

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

12:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:20 piłka nożna: „Cafe Futbol: Dogrywka” - magazyn, Polsat Box Go

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - Stade Rennais FC Rennes, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport

13:00 tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

13:00 MMA: KSW48, Polsat Sport Fight

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Itapemie: 1. półfinał kobiet, Polsat Sport Fight

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:45 siatkówka, PlusLiga, ćwierćfinał fazy play-off: Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle - Projekt Warszawa, Polsat Sport

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Itapemie: 2. półfinał kobiet, Polsat Sport Fight

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

15:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FK Mlada Boleslav - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

15:55 rugby, European Rugby Champions Cup, ćwierćfinał: Stade Rochelais - Saracens, Polsat Sport Premium 2

16:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Itapemie: 1. półfinał mężczyzn, Polsat Sport Fight

16:10 piłka nożna, La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Cadiz CF Kadyks, Eleven Sports 1

16:30 tenis ziemny, turniej ATP w Estoril: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

16:40 piłka nożna, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - Fortuna Sittard, Polsat Sport Premium 4

17:00 tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

17:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Itapemie: 2. półfinał mężczyzn, Polsat Sport Fight

17:00 curling, mistrzostwa świata w Ottawie: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Premium 3

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: FC Nantes - AS Monaco Monako, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga, ćwierćfinał fazy play-off: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

18:25 piłka nożna, La Liga Santander: UD Almeria - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 1

18:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FK Pardubice - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport News

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Casa Pia Lizbona - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:55 piłka nożna, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - RKC Waalwijk, Polsat Sport

20:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Itapemie: mecz o miejsca 3. i 4. kobiet, Polsat Sport Fight

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: FC Lorient - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 1 i Canal+ Sport 5

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Houston: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Itapemie: finał kobiet, Polsat Sport Fight

21:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

21:15 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Itapemie: mecz o miejsca 3. i 4. mężczyzn, Polsat Sport News

22:00 curling, mistrzostwa świata w Ottawie: finał, Polsat Sport Premium 1 i Eurosport 1

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:00 sumo: „Zamknięty świat sumo” - film dokumentalny, Fokus TV

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour w Itapemie: finał mężczyzn, Polsat Sport News

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

Noc z 9 na 10 kwietnia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:30 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

3:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10 kwietnia (poniedziałek)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

5:00 „Czas wojowników” - magazyn, Polsat Doku

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:30 „Czas wojowników” - magazyn, Polsat Doku

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:50 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:00 tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 piłka nożna. La Liga Samrtbank: „LaLiga Smartbank” - magazyn, Eleven Sports 3

13:00 tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

13:15 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:00 piłka nożna. La Liga Samrtbank: „LaLiga Smartbank” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:45 siatkówka, PlusLiga, ćwierćfinał fazy play-off: Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle - Projekt Warszawa, Polsat Sport

14:45 tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

16:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna. La Liga Samrtbank: „LaLiga Smartbank” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: Śląsk Wrocław - Trefl Sopot, Polsat Sport

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

18:00 siatkówka, SuperLega, 5. ćwierćfinał fazy play-off: Sir Safety Susa Perugia - Allianz Mediolan, Polsat Sport News

18:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

18:05 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Fight

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 1

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 piłka nożna, Eredivisie: „Magazyn ligi holenderskiej” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: FC Barcelona - Girona FC, Eleven Sports 1

20:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

21:00 żużel, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 2

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

Noc z 10 na 11 kwietnia (z poniedziałku na wtorek)
0:30 żużel, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...