Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczuSerie A:SS Lazio - Juventus FC. Transmisje live z WTA World Tour Charleston tylko w Canal+.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
16:00 Piłka nożna: Premier League: Tottenham Hotspur - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Borkowski
19:00 Tenis: WTA World Tour, Charleston: 1/2 finału
21:00 Tenis: WTA World Tour, Charleston: 1/2 finału CANAL+ Sport 3
12:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Wisła Płock - Zagłębie Lubin
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Wieszczycki
21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Utah Jazz - Denver Nuggets
Komentarz: Michał Łopaciński, Radosław Hyży Eleven Sports 1
12:30 Piłka nożna: Serie A: Udinese Calcio - AC Monza
Komentarz: Michał Grzyb, Mikołaj Kruk
14:30 Piłka nożna: Serie A: ACF Fiorentina - Spezia Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
16:30 Piłka nożna: Serie A: Atalanta Bergamo - Bologna FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Nowomiejski
18:30 Piłka nożna: Serie A: Torino FC - AS Roma
Komentarz: Patryk Mirosławski, Mikołaj Kruk
20:45 Piłka nożna: Serie A: SS Lazio - Juventus FC
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński Eleven Sports 2
14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: CA Osasuna - Elche CF
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda
18:00 Żużel: PGE Ekstraliga: For Nature Solutions KS Apator Toruń - ebut.pl Stal Gorzów
Komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki
20:30 Żużel: PGE Ekstraliga: Zooleszcz GKM Grudziądz - Tauron Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Marcin Musiał, Maciej Markowski Eleven Sports 3
16:30 Piłka nożna: Serie A: UC Sampdoria - US Cremonese
Komentarz: Eryk Szpruch, Piotr Czachowski
18:30 Piłka nożna: Serie A: Hellas Verona - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: OGC Nice - Paris Saint-Germain
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek Eurosport 1
15:30 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Kraju Basków: Etap 6
18:30 Triatlon: Super League Arena Games, Londyn: Zawody Eurosport 2
15:00 Kolarstwo szosowe kobiet: Wyścig Paryż-Roubaix: Wyścig
21:00 Golf: PGA Tour, Augusta: 3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person Polsat Sport Premium 1
18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: Cucine Lube Civitanova - WithUVerona
01:00 (so/nd) Curling: Mistrzostwa Świata: 1/2 finału Polsat Sport Premium 2
16:00 Rugby: European Rugby Champions Cup: Stade Toulousain - Cell C Sharks
20:00 Koszykówka mężczyzn: Lega A: Virtus Segafredo Bologna - GeVi Napoli Basket
01:00 (so/nd) Curling: Mistrzostwa Świata: 1/2 finału Polsat Sport Premium 3
18:30 Rugby: European Rugby Champions Cup: Exeter Chiefs - DHL Stormers
20:00 Piłka nożna: Eredivisie: PSV Eindhoven - SBV Excelsior Sportklub
12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Konyaspor Basketbol - Darüşşafaka S.K
14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Tofaş SK - Türk Telekom
17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Beşiktaş JK - Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket
20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Casademont Zaragoza - Gran Canaria TVP Sport
14:45 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: Znicz Pruszków - Motor Lublin
Komentarz: Maciej Piotrowski, Marek Wasiluk
17:00 Futsal: Fogo Futsal Ekstraklasa: Legia Futsal Warszawa - Clarex Chorzów
Komentarz: Hubert Bugaj, Krzysztof Kuchciak
03:00 (so/nd) Boks: Gala, Newark: Shakur Stevenson - Shuichiro Yoshino
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera Viaplay
13:00 Dart: German Darts Grand Prix: 1. kolejka