reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Filmowa Wielkanoc w stacji CBS Europa

dodano: 2023-04-07 16:44
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Europa Kanał CBS Europa w ramach pasma „Wielkanoc w CBS Europa” pokaże takie filmowe produkcje jak „Człowiek z bieguna”, „Legenda telewizji”, „Żandarm z Saint-Tropez”, „Żandarm na emeryturze”, „Żandarm się żeni”, „Żandarm i dziewczęta”, „Żandarm w Nowym Jorku”, „Żandarm i kosmici”, „Niebo istnieje... naprawdę”, „Cuda z nieba”, „Samoloty, pociągi i samochody”, „Plan B”, „Szybki jak błyskawica”, „Głębia oceanu”, „A.I. Sztuczna inteligencja”, „Miłość ma dwie twarze”, „Listy do Julii”, „Wichry namiętności”, „Maria Antonina”, „Niania w Nowym Jorku”, „Jak w niebie”, „Raport mniejszości”, „Vanilla Sky”, „Bez Jimmy’ego”, „Łamiąc wszystkie zasady”, „Plan B”, „Chłopiec w pasiastej piżamie”, „Wybory”, „Top Gun”, „W chmurach” i „Dziewczyna z ekstraklasy”.

CBS Europa
CBS Europa kino dobrych emocji


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, z okazji świąt wielkanocnych kanał CBS Europa zaprasza widzów na trzy dni pełne wyjątkowych kinowych emocji - poruszających romansów, oryginalnych dramatów i pełnych napięcia filmów akcji.

Od soboty do poniedziałku, od 8 do 10 kwietnia br. na ekranie pojawią się między innymi: komedia romantyczna „Jak w niebie” - opowiadająca o projektancie ogrodów i o pewnej dziwnej współlokatorce, która niespodziewanie pojawia się w jego nowym mieszkaniu; komedia „Wybory” o prymusce kandydującej do samorządu szkolnego i o tym, jak ekstremalne kroki jest w stanie przedsięwziąć, by osiągnąć swój cel, oraz komediodramat „Niania w Nowym Jorku” - perypetie młodej studentki podejmującej pracę jako niania u zamożnej, nowojorskiej rodziny. Od soboty do poniedziałku około godziny 11:00 emitowane będą również po dwa filmy z komediowej serii o żandarmie z Saint-Tropez z Louisem de Funèsem w roli głównej, z kolei około godziny 23:00 widzowie będą mieli okazję zobaczyć filmy z kreacjami Toma Cruise’a, takie jak „Top Gun” czy „Szybki jak błyskawica” (więcej tutaj).

„Wielkanoc w CBS Europa” w CBS Europa:

„Wielkanoc w CBS Europa”:
emisja: codziennie (od 8 kwietnia br.)
Jak zapowiada nadawca, od Wielkiej Soboty do Lanego Poniedziałku (8-10 kwietnia br.) widzowie zobaczą najlepsze filmy i największe gwiazdy, w tym: w sobotę, 8 kwietnia br. (Wielka Sobota) takie produkcje jak - o godzinie 6:00 „Człowiek z bieguna”, o godzinie 7:45 „Poczta serc”, o godzinie 9:30 „Legenda telewizji”, o godzinie 11:20 „Żandarm z Saint-Tropez” („Le gendarme de Saint-Tropez”), o godzinie 13:15 „Żandarm na emeryturze” („Le gendarme en balade”), o godzinie 15:10 „Niebo istnieje... naprawdę” („Heaven is for Real”), o godzinie 17:05 „Cuda z nieba” („Miracles from Heaven”), o godzinie 19:10 „Samoloty, pociągi i samochody” („Planes, Trains & Automobiles”), o godzinie 21:00 „Plan B” („The Back-up Plan”) i o godzinie 23:00 „Szybki jak błyskawica” („Days of Thunder”), w nocy z soboty na niedzielę, z 8 na 9 kwietnia br. takie filmy jak - o godzinie 1:05 „Głębia oceanu” („The Deep End of The Ocean”) i o godzinie 3:10 „A.I. Sztuczna inteligencja”, w niedzielę, 9 kwietnia br. (Wielkanoc) takie produkcje jak - o godzinie 6:00 „Miłość ma dwie twarze”, o godzinie 8:25 „Listy do Julii”, o godzinie 10:25 „Żandarm się żeni” („Le gendarme se marie”), o godzinie 12:10 „Żandarm i dziewczęta” („Le gendarme et les gendarmettes”), o godzinie 14:05 „Wichry namiętności” („Legends of the Fall”), o godzinie 16:35 „Maria Antonina” („Marie Antoinette”), o godzinie 18:55 „Niania w Nowym Jorku” („The Nanny Diaries”), o godzinie 21:00 „Jak w niebie” („Just Like Heaven”) i o godzinie 22:55 „Raport mniejszości” („Minority Raport”), w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 9 na 10 kwietnia br. takie filmy jak - o godzinie 1:45 „Vanilla Sky” („Vanilla Sky”) i o godzinie 4:20 „Bez Jimmy’ego”, w poniedziałek, 10 kwietnia br. (Lany Poniedziałek) takie produkcje jak - o godzinie 6:00 „Łamiąc wszystkie zasady”, o godzinie 7:40 „Niebo istnieje... naprawdę”, o godzinie 9:35 „Samoloty, pociągi i samoloty”, o godzinie 11:25 „Żandarm w Nowym Jorku” („Le gendarme a New York”), o godzinie 13:25 „Żandarm i kosmici” („Le gendarme et les extra-terrestres”), o godzinie 15:15 „Plan B” („The Back-up Plan”), o godzinie 17:15 „Jak w niebie” („Just Like Heaven”), o godzinie 19:10 „Chłopiec w pasiastej piżamie” („The Boy in the Striped Pyjamas”), o godzinie 21:00 „Wybory” („Election”) i o godzinie 23:00 „Top Gun” („Top Gun”), a w nocy z poniedziałku na wtorek, z 10 na 11 kwietnia br. takie filmy jak - o godzinie 1:05 „W chmurach” („Up in the Air”) i o godzinie 3:10 „Dziewczyna z ekstraklasy”.

„Niebo istnieje... naprawdę” („Heaven Is For Real”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 2014 rok, reżyseria: Randall Wallace, obsada: Connor Corum, Greg Kinnear, Kelly Reilly, Lane Styles, Margo Martindale, Thomas Haden Church, Mike Mohrhardt, Ali Tataryn, Ina Barron, Jacob Vargas, Nancy Sorel, Danso Gordon i Darcy Fehr
emisja: w sobotę, 8 kwietnia br. o 15:10


Pastor staje przed trudnym zadaniem - jak powiedzieć światu o transcendentalnym doświadczeniu synka? Todd Burpo jest pastorem w niewielkim amerykańskim miasteczku. Mężczyzna cieszy się zaufaniem swoich parafian, a w pracy wspiera go urocza żona Sofja. Burpowie mają też dwoje dzieci - Cassie i małego Coltona. Ich życie zmienia się, gdy Colton niemal umiera podczas operacji wyrostka. Choć chłopca udaje się uratować, po tym doświadczeniu zaczyna opowiadać o swojej podróży do nieba. Todd musi odpowiedzieć na pytanie: czy to fantazja czterolatka, czy prawdziwe doświadczenie? Otoczenie nie ułatwia mu tego zadania.

„Cuda z nieba” („Miracles from Heaven”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 2016 rok, reżyseria: Patricia Riggen, obsada: Kylie Rogers, Jennifer Garner, Martin Henderson, Eugenio Derbez, Queen Latifah, Brighton Sharbino, Courtney Fansler, Zach Sale, Kelly Collins Lintz i John Carroll Lynch
emisja: w sobotę, 8 kwietnia br. o 17:05


Ciężko chora dziesięciolatka ulega wypadkowi, który zmienia wszystko. Christy i Kevin Beamowie mieszkają na farmie w Teksasie, gdzie wychowują trzy córki: Abbie, Annę i Adelynn. Kiedy dziesięcioletnia Anna zaczyna chorować, rodzice robią wszystko, by ustalić przyczynę jej stanu. Zdiagnozowany paraliż jelit wydaje się nieuleczalny, a dziewczynka skazana na życie w bólu. Mimo wsparcia wybitnego specjalisty z Bostonu, dr. Nurko, stan Anny nie poprawia się. Po powrocie do domu dochodzi do groźnego wypadku. Ku zaskoczeniu lekarzy i rodziców Anna wychodzi z niego bez szwanku.

„Samoloty, pociągi i samochody” („Planes, Trains & Automobiles”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 1987 rok, reżyseria: John Hughes, obsada: Steve Martin, John Candy, Laila Robins, Michael McKean, Kevin Bacon, Dylan Baker, Lulie Newcomb, Olivia Burnette, Larry Hankin, Richard Herd i Matthew Lawrence
emisja: w sobotę, 8 kwietnia br. o 19:10


Gdy chcesz wrócić do domu na święta, jesteś gotów do wielu poświeceń. Neal Page pracuje w agencji reklamowej i jest właśnie w podróży służbowej do Nowego Jorku. Zbliża się Święto Dziękczynienia i Neal przede wszystkim chce wrócić do Chicago, by spędzić ten czas z rodziną. Niestety, pech zaczyna się już przy próbie złapania taksówki w godzinach szczytu. Czekając na lotnisku na opóźniony samolot, Neal spotyka Dela Griffitha - mężczyznę, który gwizdnął mu sprzed nosa taryfę. Pojawienie się zażywnego i bezpośredniego akwizytora to dopiero początek gehenny Neala.

„Plan B” („The Back-up Plan”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 2010 rok, reżyseria: Alan Poul, obsada:
Jennifer Lopez „J.Lo”, Alex O'Loughlin, Michaela Watkins, Melissa McCarthy, Danneel Harris, Linda Lavin, Eric Christian, Anthony Anderson, Noureen DeWulf i Rowan Blanchard
emisja: w sobotę, 8 kwietnia br. o 21:00


Jennifer Lopez „J.Lo” jako marząca o ciąży dziewczyna, która spotyka wymarzonego chłopaka. Lecz dziecko może już być w drodze. Zoe, właścicielka sklepu zoologicznego, pragnie dziecka, jednak żaden z dotychczasowych chłopaków nie był dobrym kandydatem na ojca. Dlatego młoda kobieta decyduje się na skorzystanie z banku spermy i sztuczne zapłodnienie. Wracając z kliniki, Zoe wpada na Stana, z którym kłóci się o taksówkę. Kilka dni później para ponownie spotyka się - tym razem na targu, gdzie mężczyzna ma stoisko z serami. Stan nie ukrywa, jak wielkie wrażenie wywarła na nim Zoe i zaprasza ją na niezobowiązującą randkę. Dziewczyna zgadza się, choć jeszcze nie ma pewności, jaki będzie wynik testu ciążowego.

„Szybki jak błyskawica” („Days of Thunder”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 1990 rok, reżyseria: Tony Scott, obsada: Tom Cruise, Robert Duvall, Randy Quaid, Nicole Kidman, Michael Rooker, John C. Reilly, Cary Elwes, Fred Thompson, J. C. Quinn i Nick Searcy
emisja: w sobotę, 8 kwietnia br. o 23:00


Tom Cruise jako utalentowany młody kierowca, który próbuje realizować marzenie o karierze na torze wyścigowym. Zawody National Association for Stock Car Auto Racing (NASCAR) to świat szybkich samochodów i brawurowej jazdy. Startują tam tylko najlepsi. W tym gronie pojawia się młokos Cole Trickle. Cole jest pewnym siebie chłopakiem, który rywalizację na torze ma we krwi. Szybko zwraca na siebie uwagę, a pomaga mu Harry Hogge - słynny mechanik i konstruktor samochodowy. Kolejne wyścigi tylko zaostrzają rywalizację między Cole’em a czołówką kierowców. Jednak pewnego dnia dochodzi do tragicznego wypadku. Cole oraz jeden z jego rywali trafiają do szpitala. Czy jeszcze wrócą za kierownicę?

„Wichry namiętności” („Legends of the Fall”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 1994 rok, reżyseria: Edward Zwick, obsada: Brad Pitt, Anthony Hopkins, Aidan Quinn, Julia Ormond, Henry Thomas, Karina Lombard, Tantoo Cardinal, Gordon Tootoosis, Paul Desmond, Christina Pickles, Robert Wisden, John Novak, Kenneth Welsh, Bill Dow i Sam Sarkar
emisja: w niedzielę, 9 kwietnia br. o 14:05


Trzech braci zakochanych w jednej kobiecie i opowieść o Ameryce początków XX wieku. Pułkownik William Ludlow to doświadczony żołnierz, który zrezygnował z kariery wojskowej na znak protestu. Nie godził się na okrutne traktowanie Indian, wybrał więc spokojne życie na odosobnionej farmie w stanie Montana. William Ludlow ma trzech synów: Alfreda, Tristana i Samuela. Chłopcy dorastają w kontakcie z dziką naturą, pracując na farmie i snując plany na przyszłość. Samuel wybiera naukę, z kolei Tristan zainspirowany swoim przyjacielem, indiańskim wojownikiem, preferuje kontakt z przyrodą i życie na farmie. Pierwsze lata XX wieku to czas wzrastającego niepokoju na świecie. Zbliża się I wojna światowa. Tymczasem Samuel wraca do domu wraz ze swoją narzeczoną - piękną i wrażliwą Susannah.

„Maria Antonina” („Marie Antoinette”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki/Francja, 2006 rok, reżyseria: Sofia Coppola, obsada: Kirsten Dunst, Jason Schwartzman, Judy Davis, Steve Coogan, Rip Torn, Rose Byrne, Asia Argento, Molly Shannon, Shirley Henderson, Danny Huston, Marianne Faithfull, Mary Nighy, Jamie Dornan, Al Weaver, Sarah Adler i Sebastian Armesto
emisja: w niedzielę, 9 kwietnia br. o 16:35


Kirsten Dunst jako słynna królowa. Reżyserka Sofia Coppola nie ukrywała swoich inspiracji. Powoływała się na dzieła Stanleya Kubricka, Milosza Formana i Terrence’a Malicka, jednocześnie nasycając koleją ekranową historię Marii Antoniny autorskim spojrzeniem. 15-letnia austriacka arcyksiężniczka z rodu Habsburgów, wskutek porozumienia dyplomatycznego, zostaje wydana za mąż za następcę francuskiego tronu. Młodziutki Ludwik August nie zwraca specjalnej uwagi na świeżo poślubioną żonę. Maria Antonina musi błyskawicznie nauczyć się dworskiej etykiety, zorientować w wersalskich układach i układzikach. Jednocześnie ciąży na niej presja szybkiego wydania na świat potomka. XVIII-wieczny francuski świat władzy, polityki i zakulisowych intryg nie da Antoninie chwili wytchnienia. Będzie to zarazem czas fizycznego, jak i psychicznego dojrzewania.

„Niania w Nowym Jorku” („The Nanny Diaries”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 2007 rok, reżyseria: Shari Springer Berman, Robert Pulcini, obsada: Scarlett Johansson, Donna Murphy, Nathan Corddry, John Henry Cox, Alicia Keys i Lewis Payton Jr.
emisja: w niedzielę, 9 kwietnia br. o 18:55


Ambitna dziewczyna zostaje opiekunką dziecka w bogatej, dysfunkcyjnej rodzinie - Scarlett Johansson zbiera życiowe doświadczenia. Młoda Annie Braddock właśnie skończyła college. Dziewczyna specjalizuje się w antropologii, lecz dobre wyniki nie idą w parze z jej sytuacją życiową. Annie staje przed koniecznością zarabiania. Podczas spaceru po parku poznaje bogatą damę, która potrzebuje opiekunki do kilkuletniego synka. Annie szybko podejmuje decyzję o zatrudnieniu się w tym charakterze. Już pierwsze dni pracy w zamożnym domu na Manhattanie i z trudnym, wycofanym chłopcem okazują się nie lada wyzwaniem. Rodzina jest dysfunkcyjna. Ojciec to zagoniony biznesmanem, a matka zamiast domem i synkiem zajmuje się własnymi sprawami. Chłopiec instynktownie szuka bliskości niani i niebawem zaczyna traktować Annie jak prawdziwą mamę. Praca z dnia na dzień staje się coraz bardziej ciężka, a konflikty między domownikami narastają. Pewną odskocznią będzie dla Annie spotkanie z sympatycznym Calvinem.

„Jak w niebie” („Just Like Heaven”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 2005 rok, reżyseria: Mark Waters, obsada: Reese Witherspoon, Mark Ruffalo, Donal Logue, Dina Waters, Ben Shenkman, Ivana Miličević, Caroline Aaron, Rosalind Chao, Ron Canada, Willie Garson i Jon Heder
emisja: w niedzielę, 9 kwietnia br. o 21:00


Reese Witherspoon jako zapracowana lekarka, która spotyka samotnego wdowca - we własnym mieszkaniu. Doktor Elizabeth Masterson mieszka w San Francisco, lecz jej całe życie wypełnia praca w szpitalu. W końcu, za namową siostry, młoda kobieta zgadza się pójść na randkę w ciemno. Niestety, w drodze na spotkanie samochód Elizabeth bierze udział w zderzeniu czołowym. Trzy miesiące później do jej mieszkania wprowadza się David - architekt krajobrazu, który nie może pozbierać się po tragicznej śmierci żony. Mężczyzna szuka spokoju i jest zachwycony nowym lokum, lecz wkrótce sielankę zakłóca próbująca odzyskać swój dom Elizabeth. Problem polega na tym, że dziewczyna nie pamięta do końca, kim jest, a co gorsza - widzi ją wyłącznie David.

„Raport mniejszości” („Minority Report”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 2002 rok, reżyseria: Steven Spielberg, obsada: Tom Cruise, Max von Sydow, Colin Farrell, Samantha Morton, Michael and Matthew Dickman, Lois Smith, Kathryn Morris, Tyler Patrick Jones, Mike Binder, Steve Harris, Jessica Harper, Tim Blake Nelson, Daniel London i Peter Stormare
emisja: w niedzielę, 9 kwietnia br. o 22:55


A gdyby tak skazywać za zbrodnie, które dopiero miały zostać popełnione? John Anderton jest szefem waszyngtońskiej policyjnej agencji zajmującej się prewencją. W połowie XXI wieku istnieją sposoby, aby przewidywać zbrodnie i przestępstwa, a tym samym im przeciwdziałać. Agencja bazuje na wizjach Jasnowidzów, którzy prorokują wydarzenia z przyszłości. John gorliwie wykonuje rozkazy, ślepo wierząc w niezawodność systemu. Szlachetne intencje okażą się jednak tylko przykrywką, która legitymizuje świat totalnej kontroli i indoktrynacji. John Anderton musi zerwać z tą iluzją i sprzeciwić się systemowi. Wszak stawką jest jego życie, gdy zostaje oskarżony o zabójstwo, które ma niebawem popełnić.

„Chłopiec w pasiastej piżamie” („The Boy in the Striped Pyjamas”)
produkcja: Wielka Brytania/Stany Zjednoczone Ameryki, 2008 rok, reżyseria: Mark Herman, obsada: Asa Butterfield, Jack Scanlon, Zac Mattoon O’Brien, Henry Kingsmill, Vera Farmiga, David Thewlis, Cara Horgan, Amber Beattie, László Áron, Richard Johnson, Sheila Hancock, Rupert Friend, Béla Fesztbaum, David Hayman, Jim Norton i László Nádasi
emisja: w poniedziałek, 10 kwietnia br. o 19:10


Opowieść o przyjaźni, która połączyła syna niemieckiego oficera i małego więźnia obozu koncentracyjnego. Jest rok 1940. Życie ośmioletniego Brunona i jego rodziny upływa bez większych zmartwień. Dopiero przeprowadzka okazuje się poważną odmianą. Bruno nie chce opuszczać swoich kumpli, lecz wyjazd jest nieunikniony. Ojciec chłopca jest niemieckim oficerem i dostaje przydział na prowincji. Dla Brunona nowe otoczenie nie jest szczególnie interesujące. Nie może opuszczać posiadłości, w której mieszka wraz z rodziną, i nie ma rówieśników do zabawy. Pewnego dnia Bruno rusza na spotkanie przygody. Celem jest widoczny z daleka, ogrodzony drutem kolczastym teren. Chłopiec nie wie, że to obóz koncentracyjny, w którym pracuje jego ojciec. Niebawem Bruno poznaje zamkniętego tam chłopca. Szmul wkrótce stanie się przyjacielem niemieckiego ośmiolatka. Wspólne rozmowy prowadzone przez obozową siatkę powoli uświadamiają chłopcom, w jakim położeniu znajduje się każdy z nich. Wszechobecna antyżydowska propaganda zaczyna nie wystarczać. Bruno, a także jego matka domagają się prawdy. A ta okaże się przerażająca.

„Wybory” („Election”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 1999 rok, reżyseria: Alexander Payne, obsada: Matthew Broderick, Reese Witherspoon, Chris Klein, Jessica Campbell, Mark Harelik, Phil Reeves, Molly Hagan, Delaney Driscoll, Colleen Camp, Frankie Ingrassia, Matt Malloy, Jeanine Jackson i Holmes Osborne
emisja: w poniedziałek, 10 kwietnia br. o 21:00


Życie statecznego nauczyciela w liceum wywraca się do góry nogami przez szkolne wybory. Jim McAllister jest lubianym nauczycielem wiedzy o społeczeństwie w lokalnym liceum. Ma poukładane życie osobiste i wydaje się spełniony na każdym polu - tak prywatnym, jak i zawodowym. A jednak życie Jima zmienia się o 180 stopni, gdy rozpoczynają się wybory na przewodniczącego samorządu uczniowskiego. Po pierwsze startuje w nich ambitna Tracy - najlepsza uczennica w szkole, która zrobi wszystko, aby osiągnąć wymarzony cel. Po drugie: jakiś czas temu prymuska wdała się w romans z nauczycielem matematyki, a zarazem najlepszym przyjacielem Jima, czego skutkiem było zwolnienie Dave’a z pracy i rozwód. Jim namawia kontuzjowanego gwiazdora szkolnej drużyny futbolowej, by był kontrkandydatem Tracy w wyborach. Emocje nastolatków sięgają zenitu, a i osobiste sprawy Jima zaczynają się komplikować.

„Top Gun” („Top Gun”)
produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 1986 rok, reżyseria: Tony Scott, obsada: Tom Cruise, Kelly McGillis, Val Kilmer, Anthony Edwards, Tom Skerritt, Michael Ironside, John Stockwell, Barry Tubb, Rick Rossovich, Tim Robbins, Clarence Gilyard, Whip Hubley, James Tolkan, Meg Ryan i Adrian Pasdar
emisja: w poniedziałek, 10 kwietnia br. o 23:00


Elitarna amerykańska jednostka lotnicza to wybrani z wybranych. Tutaj trafiają tylko najbardziej zdolni piloci. W tym roczniku prym wiodą Maverick (w tej roli Tom Cruise) oraz Ice (Val Kilmer). Podczas jednego z treningowych lotów na F-14, Maverick wykazuje się dużą odwagą. Spotkanie z realnym przeciwnikiem w powietrzu tylko zwiększa pewność siebie pilota. Jednak Ice nie chce pogodzić się  z byciem numerem dwa. Całą sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej instruktorki Charlie (Kelly McGillis).
 
Julia Ormond i Brad Pitt w filmie „Wichry namiętności”, foto: AMC Networks International
Julia Ormond i Brad Pitt w filmie „Wichry namiętności”, foto: AMC Networks International
Kirsten Dunst w filmie „Maria Antonina”, foto: AMC Networks International
Kirsten Dunst w filmie „Maria Antonina”, foto: AMC Networks International
Kirsten Dunst w filmie „Maria Antonina”, foto: AMC Networks International
Kirsten Dunst w filmie „Maria Antonina”, foto: AMC Networks International
Alice Eve w filmie „Dziewczyna z ekstraklasy”, foto: AMC Networks International
Alice Eve w filmie „Dziewczyna z ekstraklasy”, foto: AMC Networks International
Jay Baruchel i Alice Eve w filmie „Dziewczyna z ekstraklasy”, foto: AMC Networks International
Jay Baruchel i Alice Eve w filmie „Dziewczyna z ekstraklasy”, foto: AMC Networks International
Amanda Seyfried w filmie „Listy do Julii”, foto: AMC Networks International
Amanda Seyfried w filmie „Listy do Julii”, foto: AMC Networks International
Jennifer Lopez „J.Lo” w filmie „Plan B”, foto: AMC Networks International
Jennifer Lopez „J.Lo” w filmie „Plan B”, foto: AMC Networks International
Jennifer Lopez „J.Lo” w filmie „Plan B”, foto: AMC Networks International
Jennifer Lopez „J.Lo” w filmie „Plan B”, foto: AMC Networks International
Zoe Saldana i Mark Ruffalo w filmie „Człowiek z bieguna”, foto: AMC Networks International
Zoe Saldana i Mark Ruffalo w filmie „Człowiek z bieguna”, foto: AMC Networks International
Nicole Kidman i Tom Cruise w filmie „Szybki jak błyskawica”, foto: AMC Networks International
Nicole Kidman i Tom Cruise w filmie „Szybki jak błyskawica”, foto: AMC Networks International
Penelope Cruz i Tom Cruise w filmie „Vanilla Sky”, foto: AMC Networks International
Penelope Cruz i Tom Cruise w filmie „Vanilla Sky”, foto: AMC Networks International


„Wielkanoc w CBS Europa” - emisja codziennie (od 8 kwietnia 2023 roku) na kanale CBS Europa.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...